رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

غیر فعال شدن Safezone برای شخص کانترکت شده

BiHan

ارسال‌های توصیه شده

با سلام،

همانطور که از عنوان می بینید، مشکل منطقه امن یکی از بدترین مشکلات hitman agency می باشد. از نظر من همانطور که برای شخص وانتد دار و کاپ Safezone کاملا بی معنی می باشد باید برای هیتمن و شخص کانترکت شده هم این امکان قرار داده شود. 

هدف این سیستم جلوگیری از مزاحمت ها در مکان های مهم و شلوغ بود که "باعث اختلال در روند بازی دیگران نشود" (چیزی که حتی در قوانین ممنوع اعلام شده بود). اکنون هیتمن و کانترکت که بخشی از بازی می باشد و حتی در قوانین هیتمن میخوانیم که "در صورتی که کشتن کانترکت شما باعث ایجاد مشکل می شود آن را از طریق Report گزارش دهید".

کارنتکت های هیتمن هیچوقت باعث بهم خوردن روند بازی نشده اند مگر در مواردی مانند کشتن در میتینگ اقلیت (که با قوانین سختگیرانه این اقلیت، این کار بسیار مجازات پذیر می باشد). نتنها باعث بهم خوردن روند بازی نمی شوند، بلکه خود بخشی از بازی می باشند

چه الان و چه قبلا تبلیغ این اقلیت به این شکل بود که اگر با کسی مشکل داری بزن /contract و بقیش با این اقلیت هست. کاملا بسته به موقعیت کانترکت سفارش شده میتواند برای شخصی که کانترکت داده ارزشمند باشد. وقتی ما نتوانیم این کار را انجام دهیم تبلیغ ما کاملا باطل می باشد. 

• دوست دارم که 5
  • چی چی 1

skin3.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

تا حدودی موافقم، این پیشنهاد چندین بار قبلا داده شده و رد شده امیدوارم اینبار متفاوت باشه، اما خوب هیتمن باید زرنگ باشه و اجازه نده کانترکت متوجه کانترکت بودنش بشه که بره Safe Zone، در هر صورت با اجرای این طرح موافقم

لینک به دیدگاه

1_این مشکل یه مشکل جدی هست در اقلیت هیتمن بعضی از افراد متاسفانه مولتی خودشون کانترت میدن و اکانت خودشون رو در  safezone رها میکنن و باید حل بشه یا یه پیشنهاد دیگه ایی هم میشه داد که فرد کانترت شده در safezone تنها در صورتی کشته شه که تیر اسنایپر برخورد کنه به سرش و هدشات شه 

2_یه پیشنهاد دیگه ایی هم هست اینه که وقتی gethit میکنی کانترت در event هست و باید leavehit میکنه باز همون کانترت واسش میوفته اگه میشه وقتی gethit میکنن یه لیست باز شه و فقط اسم فرد کانترت شده رو نشون بده مبلغ شو کانترت نشون نده 

3_یه مشکل جدی دیگه ایی که هست فاصله بین هر کانترت است که هر یه ربع یه بار هست و این باعث میشه فرد کلافه و روند بازی برایش کسل کننده بشه و دیگه کانترت زدن براش جذابیتی نداشته باشه الان اقلیت هیتمن نسبت به اقلیت هایه دیگه واقعا از همه اقلیت ها بیشتر تایم داره هر دسته ملایم هر دو دقیقه یه بار دسته ویژه هم هر سه چهار دقیقه  می باشد اگه میشه فاصله زمانی شو کم کنید یا حتی مقدار paycheck رو هم کم کنید ممنون

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، OverLord گفته است:

فرد کانترت شده در safezone تنها در صورتی کشته شه که تیر اسنایپر برخورد کنه به سرش و هدشات شه 

?????

در 5 دقیقه قبل، OverLord گفته است:

3_یه مشکل جدی دیگه ایی که هست فاصله بین هر کانترت است که هر یه ربع یه بار هست و این باعث میشه فرد کلافه و روند بازی برایش کسل کننده بشه و دیگه کانترت زدن براش جذابیتی نداشته باشه الان اقلیت هیتمن نسبت به اقلیت هایه دیگه واقعا از همه اقلیت ها بیشتر تایم داره هر دسته ملایم هر دو دقیقه یه بار دسته ویژه هم هر سه چهار دقیقه  می باشد اگه میشه فاصله زمانی شو کم کنید یا حتی مقدار paycheck رو هم کم کنید ممنون

به نظرم بر عکس شه بهتره، همین الانشم کانترکت خیلی خیلی کم هست، Paycheck افزایش داده بشه اما تایم تغییر نکنه، همین الانشم شما gethit میزنی اکثرا کانترکت نمیاد

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

اما خوب هیتمن باید زرنگ باشه و اجازه نده کانترکت متوجه کانترکت بودنش بشه که بره Safe Zone، در هر صورت با اجرای این طرح موافقم

این سیستم با هدف عدم ایجاد مزاحمت در مکان ها و فعالیت های مهم درست شده و تا حدودی کارش رو انجام داده

همانطور که برای کاپ و وانتد این سیستم بی معنی می باشد (چون بخشی از بازی می باشند)، هیتمن و شخص کانترکت شده هم باید چنین باشند چون خودشون جزئی از بازی هستند

کلاینت مشخصا هدفش اینه که تارگتش نتونه به راحتی کاری رو انجام بده ("با کسی مشکل داری؟ نمیتونی بزنیش؟ بزن /contarct") که متاسفانه ان شخص تا هروقت که وقت کنه می تواند داخل آن منطقه بماند و هیچکاری نمیتوانیم کنیم

skin3.png

لینک به دیدگاه

به نظرم اصلا Safe zone نباید وجود داشته باشه، هیچ جا! (وانتد Assault  2 یا 3 تا بشه) بازی هم RP تر میشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۱۲ در 22:57، BiHan گفته است:

این سیستم با هدف عدم ایجاد مزاحمت در مکان ها و فعالیت های مهم درست شده و تا حدودی کارش رو انجام داده

همانطور که برای کاپ و وانتد این سیستم بی معنی می باشد (چون بخشی از بازی می باشند)، هیتمن و شخص کانترکت شده هم باید چنین باشند چون خودشون جزئی از بازی هستند

کلاینت مشخصا هدفش اینه که تارگتش نتونه به راحتی کاری رو انجام بده ("با کسی مشکل داری؟ نمیتونی بزنیش؟ بزن /contarct") که متاسفانه ان شخص تا هروقت که وقت کنه می تواند داخل آن منطقه بماند و هیچکاری نمیتوانیم کنیم

با تکمیل توضیحات بنده موافقت خودم رو اعلام میکنم 

و طرح رو برای اجراییات عملی میکنم 

علی برکت الله

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، HardlyDie گفته است:

با تکمیل توضیحات بنده موافقت خودم رو اعلام میکنم 

و طرح رو برای اجراییات عملی میکنم 

علی برکت الله

الان قول قراراتت مثل روحانی نشه xD << [علی برکت االله]

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

هروقت سیستم Contract آژانس هیتمن و Safezone برای فرد Contractشده درست شد بگید یه سر به اقلیت مولتی های مدرسه بزنن 

با تشکر از آپدیت های عالیتان ?

ویرایش شده توسط Hidden22
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۱۲ در 23:00، AliAgent گفته است:

به نظرم اصلا Safe zone نباید وجود داشته باشه، هیچ جا! (وانتد Assault  2 یا 3 تا بشه) بازی هم RP تر میشه

واسه این مسعله هم بنظر من فقط اطراف cop ها safe zone  معنا پیدا می کنه وقتی پلیس نباشه از کی می ترسی که کسی رو نکشی؟ پس  2 تا پیش نهاد دی گه می دم 1 تایم زندان Wanted لول های پاین بیشتر شه 2 Safe zone  فقط در اطراف Cop ها اجاد شه و یک گزارش کار دیگه هم به Cop ها اضافه که 1 ساعت مکان های مشخص Safe zone اجاد کنن (البته مستلزم افضایش تعداد عضو اقلیت ها است.)?

در در ۱۳۹۹/۱/۱۲ در 22:42، OverLord گفته است:

پیشنهاد دیگه ایی هم میشه داد که فرد کانترت شده در safezone تنها در صورتی کشته شه که تیر اسنایپر برخورد کنه به سرش و هدشات شه 

بنظرم می تونه خوب باشه با 2 تغیر 1 حداقل از فاصله 200 متر یا بیشتر (از Safe zone) به کانترکت شلیک شه 2 از بال یه یک ساختمون با ارتفاع حداقل 3 متر به کانترت شلیک شه. که قتل خاموش تر باشه و ارزشش بیشتر.:ph34r:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، wolfe گفته است:

واسه این مسعله هم بنظر من فقط اطراف cop ها safe zone  معنا پیدا می کنه وقتی پلیس نباشه از کی می ترسی که کسی رو نکشی؟ پس  2 تا پیش نهاد دی گه می دم 1 تایم زندان Wanted لول های پاین بیشتر شه 2 Safe zone  فقط در اطراف Cop ها اجاد شه و یک گزارش کار دیگه هم به Cop ها اضافه که 1 ساعت مکان های مشخص Safe zone اجاد کنن (البته مستلزم افضایش تعداد عضو اقلیت ها است.)?

بنظرم می تونه خوب باشه با 2 تغیر 1 حداقل از فاصله 200 متر یا بیشتر (از Safe zone) به کانترکت شلیک شه 2 از بال یه یک ساختمون با ارتفاع حداقل 3 متر به کانترت شلیک شه. که قتل خاموش تر باشه و ارزشش بیشتر.:ph34r:

با کمال احترام با پیشنهاد اولیت مخالفم ولی پیشنهاد دومیت خوبه (Safezone کنار پلیس و فدرال و گارد ملی) 

به نظر من Safezone برایHQهای اقلیت پلیس دپارتمند و فدرال و گارد ملی واقعا الزامیه و دسته ملایمی که حق حمل تفنگ و مصالح و مواد مخدر نداره هیچ منطقی نداره که اقلیت های ملایم HQهاشون Safezone داشته باشه و به نظر من پاک بشه یه کمک کوچیکه خوبی هم میشه باز به آژانس هیمتن 

ویرایش شده توسط Hidden22
لینک به دیدگاه

طبق صحبت های @Aliاعضای هیتمن میتونن حتی در 4راه با استفاده از Covername با SD Pistol کانترکت خودشون رو بکشن 

البته باید حواسشون باشه که نزدیک پلیس نباشن

❤️?

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...