رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Invisible - رعایت نکردن قوانین

EAZY

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

_Eazy%5BE%5D.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Invisible.png

• توضیحات: 

طبق قانونی که من خودم NG بودم و بهش زیاد تاکید میشد،موقعی که کسی هنوز وانتد نگرفته در راب،  گارد ملی فقط میتواند به رانری که کیف پر از پول دارد شلیک کند!

در ویدیو مشخصه که لیدر NG و Tiger در حال شلیک کردن به اعضای Crew (بدون وانتد) هستند! حتی HP بنده رو به 40 رسوندند و این کار بر خلاف قوانین هست.

در فیلم مشخصه که هیچکس وانتد نداره و هنوز راب شکست نخورده اما اعضای NG همچنان در حال زدن بقیه اعضای Crew (بدون وانتد) هستند.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

خوب در اینجا به چند نکته اشاره میکنم که باید داخل فیلم بهش دقت بشه:

3.PNG

.

4.PNG

در این عکس مشخصه که HP بنده به چه مقدار است، و در عکس بعدی میبینیم که چقدر کاهش یافته و این نشون دهنده اینه که بیشتر از یک تیر به بنده اصابت کرده و این یعنی که این دمیج خوردن به صورت تصادفی و به مقدار کم نبوده!

5.PNG

از نمایی دیگر...

+ ایشون در قسمت گزارش اعضا که شکایت من از نفر دوم NG بود رد کردن شکایتو به بهانه اینکه شما اومدی جلوی رانر!

داخل فیلم مشخصه که من دقیقا وسط checkpoint ایستادم و رانر هم نزدیک Checkpoint  هست و هیچ مشکلی برای NG ایجاد نشده .

یه این موضوع هم رسیدگی بشه

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمتِ شاکی محترم @AliWizarD

همونطور که تو فیلم مشخصه اعضا گارد ملی قصدشون زدنِ فردِ رانر بود که انجام دادن (تا قبل از رسیدنِ رانر به Checkpoint اعضا گارد ملی ایستاده منتظر بودن)، در ضمن شما تو موقعیتی بودید که رانر نزدیک به شما بود و اگر اونجا تیری به شما اثابت کرده عمدی نبوده است.

شکایتِ شما رد شد ولی اخطار های لازم به لیدرِ مربوطه داده میشود.

+ بسته شد.

• مرسی 1

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...