رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوء استفاده ادمین Sahel

ilia7

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MasterWolF.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Sahel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Mehdi_invisible.png

• توضیحات: 

ایشون در خارج زمان ملاقات از کامند goto سوء استفاده میکنن و خودشون رو به زندانی تلپرت میکنند و bail میدن، اگه ادمین سرور اینکارو میکنه چه انتظاری از دیگر بازیکنا میره؟!! یعنی ایشون قوانین دسته ویژه رو نمیدونن یا میدونن و اینکارو میکنن؟! همونطور که در قوانین گارد ملّی نوشته شده:

(- اعضای گارد ملی نقش نگهبانان زندان را دارند. کار آنها اجرای قوانین زندان به نحوه احسن میباشد.

- زمان مجاز به ملاقات زندانی ها (به وقت سرور): 22:00 تا  12:00

بعد ایشون ساعت 2:13 میان و goto میکنن به زندانی وقتیم بهشون میگیم میگن برو شکایت کن، بنده bail دادم! یعنی واقعا این ادمین نمیدونه زمان ملاقات و زمان bail رو؟ یا...؟ درکل ادمین سرور اینطور رفتار و سوء استفاده کنه دیگه از پلیر های عادی چه انتظاری میره؟

ادمین سرور باید بدونه نباید خارج زمان ملاقات bail بده.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

udl6.png

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @ilia7

ادمین @special76 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت شاکی محترم.

در در ۱۳۹۹/۱/۱۰ در 16:24، ilia7 گفته است:

همونطور که در قوانین گارد ملّی نوشته شده:

(- اعضای گارد ملی نقش نگهبانان زندان را دارند. کار آنها اجرای قوانین زندان به نحوه احسن میباشد.

- زمان مجاز به ملاقات زندانی ها (به وقت سرور): 22:00 تا  12:00

داخل قوانین نوشته شده که تایم ملاقات از 12:00 تا 22:00 می باشد. نوشته نشده که ازاد کردن زندانی ها از زندان تایم خاصی دارد و همچنین کسی که از ساعت 22:00 به بعد داخل زندان باشی ینی مجاز نیست که از قابلیت آزاد شدن استفاده کنه؟ ینی باید تا 2ساعت داخل زندان باشه؟

وقتیم بهشون میگیم میگن برو شکایت کن

بنده کی همچین حرفی زدم؟ مدرکی دارید که من گفتم برید شکایت کنید؟

بعد ایشون ساعت 2:13 میان و goto میکنن

من گفتم به چند پلیس، گفتن که فقط NG میتونه در زندان رو باز کنه و هیچ NG  با من همکاری نکرد.

همچنین پلیر @FaRHaN سوال داشتن از من و گفتن که بیایید همون لحظه هم ازم درخواست Bail کردن.

مدارک (فیلم یا عکس): 

udl6.png

فیلم شما هم کات شده و دو تیکه هست، لطفا فیلم کامل و بدون کات رو بزارید. کاملا مشخص هست که شما دوتا فیلم رو به هم چسبوندین.

توضیحات بیشتر ( به دلیل داشتن وارن های ادمینی) به مسئول مربوطه توضیح داده می شود.

ویرایش شده توسط special76
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، special76 گفته است:

بعد داخل زندان باشی ینی مجاز نیست که از قابلیت آزاد شدن استفاده کنه؟ ینی باید تا 2ساعت داخل زندان باشه؟

ادمین محترم، بنظرم اینکه زندانی ساعت 22 به بعد مجاز نیست از قابلیت ازاد شدن استفاده کنه یه مسئله منطقیه! یعنی شما 22 به بعد که ممکنه خیلی از اعضای دپارتمان پای بازی نباشن و پای زندگیشون باشن نباید بیای FTP کنی 1000 تا کمک هم از هاستر ها بگیری بعد با 15 الی 25 هزار پول بیای بیرون این واضح و از دید منطقی مسئله درستیه شما باید زندانی رو از نزدیک ملاقات کنی تا بتونی bail بدی بهش، اگه از راه دور همچین قابلیتی وجود داشت اونموقع دفاعیه شما ارزشمند بود اما همونطور که مشخصه شما Goto کردی و این اگر ملاقات نیست چیه؟ شما زندانی رو ندیدی؟ دیدن تفاوتی با ملاقات نمیکنه، آقای ادمین @Markeloff شما بگو ما غیر از مسئله bail مسئله دیگری برای ملاقات داریم؟ وقتی زندانی تو زندان تلفن همراه داره، من دلیل دیگه ای برای ملاقات نمیبینم.

در 2 ساعت قبل، special76 گفته است:

من گفتم به چند پلیس، گفتن که فقط NG میتونه در زندان رو باز کنه و هیچ NG  با من همکاری نکرد.

همچنین پلیر @FaRHaN سوال داشتن از من و گفتن که بیایید همون لحظه هم ازم درخواست Bail کردن.

یعنی اگه هیچ NG انلاین و اماده انجام وظیفه نبود شما از قابلیت Goto باید به همین راحتی استفاده کنی؟ ضمنا شما میتونی از اعضای دیگر کاپ تقاضای OG کنید نه اینکه از Goto استفاده کنید طبق قوانین و گفته ادمین @Markeloff یعنی هیچ کاپی آماده انجام وظیفه نبوده؟

لینک به دیدگاه

با سلام

اخطارهای لازم به ادمینِ مربوطه داده شد.

با تشکر از گزارش شما.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...