رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاداتی برای رنک پنج اقلیت

ارسال‌های توصیه شده

دو پیشنهاد راجب رنک 5 فکشن ها دارم.

1-رنک 5 گارد ملی رو از Major به Sergeant Major برگردونید یا Colonel کنید، رنک Major که به فارسی میشه سرگرد با Colonel که میشه سرهنگ (رنک 5 PD) برابر نیست.

2-همونطوری که میدونید مدت بسیار زیادی تا رسیدن به رنک 5 اقلیت طول میکشه، راه بسیار سختیه و طبق قانون، لیدر میتونه در صورت صلاحدید رنک 5 رو به ممبر نده. اما این همه تلاش برای رسیدن به رنک 5 و تایید لیدر باید برای یه چیزی باشه؛ پیشنهاد میکنم رنک 5 اقلیت قابلیت های رنک 6 (ساب لیدر) رو داشته باشه.

لیست برخی قابلیت ها:

مدیریت

AV

FW

Uninvite

Invite

Checkjob

اگه لیدر با این دستورات نتونه به کسی اعتماد کنه میتونه ممبر رو به رنک 5 ارتقا نده. البته احتمال اینکه کسی این همه مدت تو اقلیت بمونه تا اخرش با سو استفاده از دستورات مدیریت به فکشن ضربه بزنه تا ریسک تعلیق شدن، مسدود شدن از دسته ویژه و ... رو بپذیره کم هست.

آیا پیشنهاد خاصی برای رنک های 1 تا 6 و لیدری در فکشن دارید؟ لطفا مشارکت کنید و نظرتون رو بزارید.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 38 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهاد میکنم رنک 5 اقلیت قابلیت های رنک 6 (ساب لیدر) رو داشته باشه.

در کل (بدون در نظر گرفتن برخی جزئیات) با شما موافقم

اما
نه در حدی که رنک 5 تمام این هارو داشته باشه: 

در 39 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

AV

FW

Uninvite

Invite

Checkjob

درسته باید دسترسی هاش بیشتر بشه ولی نه اینکه تبدیل بشه به لیدر اقلیت!

لینک به دیدگاه

هر ممبری یک ثانیه بعد از ورود به فکشن هم میتونه ساب لیدر بشه. خیلی از لیدرا هم فقط رفیقاشونو ساب لیدر میکنن که همین باعث شده خیلیا که لیاقت مدیریت فکشن رو دارن به این مقام نرسن.

کسی بخواد رنک پنج بشه باید حدود 5 ماه در اقلیت بمونه و لیدر میتونه در صورت صلاحدید ایشون رو به اون درجه ارتقا نده.

کسی که 5 ماه زحمت کشیده برای فکشن و راه بسیار سختی رو گذرونده حداقل لیاقت اضافه شدن به کادر مدیریت رو داره.

اگه دقت کنید درجه های رنک 5 اقلیت های رسمی، اسم های مدیریتی دارن:

National Guard

Segeant Major

Federal Bureau of Investigation

Deputy Director

Police Department

Colonel

Paramedic

Fireman Commander

News Reporter

Network Anchor

Taxi Driver

Shift Supervisor

School Instructor

Manager

Tow Truck Company

Manager

Hitman Agnecy

Vice Director

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

و پیشنهاد راجب رنک 5 فکشن ها دارم.

1-رنک 5 گارد ملی رو از Major به Sergeant Major برگردونید یا Colonel کنید، رنک Major که به فارسی میشه سرگرد با Colonel که میشه سرهنگ (رنک 5 PD) برابر نیست.

2-همونطوری که میدونید مدت بسیار زیادی تا رسیدن به رنک 5 اقلیت طول میکشه، راه بسیار سختیه و طبق قانون، لیدر میتونه در صورت صلاحدید رنک 5 رو به ممبر نده. اما این همه تلاش برای رسیدن به رنک 5 و تایید لیدر باید برای یه چیزی باشه؛ پیشنهاد میکنم رنک 5 اقلیت قابلیت های رنک 6 (ساب لیدر) رو داشته باشه.

لیست برخی قابلیت ها:

مدیریت

AV

FW

Uninvite

Invite

Checkjob

اگه لیدر با این دستورات نتونه به کسی اعتماد کنه میتونه ممبر رو به رنک 5 ارتقا نده. البته احتمال اینکه کسی این همه مدت تو اقلیت بمونه تا اخرش با سو استفاده از دستورات مدیریت به فکشن ضربه بزنه تا ریسک تعلیق شدن، مسدود شدن از دسته ویژه و ... رو بپذیره کم هست.

آیا پیشنهاد خاصی برای رنک های 1 تا 6 و لیدری در فکشن دارید؟ لطفا مشارکت کنید و نظرتون رو بزارید.

با نظرت موافقم برای اینکه برای رسیدن به Rank 5  حدود 4 ماه زمان میبره و                                                                       کسی که 4 ماه در اقیت باشه قطا اعتماد کافی بهش هست.

Sauron.png

SaurooN.png

???? ?? ??????

iSauron.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

دو پیشنهاد راجب رنک 5 فکشن ها دارم.

لیست برخی قابلیت ها:

مدیریت

AV

FW

Uninvite

Invite

Checkjob

کاملا موافقم بنده خدا این همه زحمت میکشه  میرسه به این مقام و هچ!؟! حتما باید یه سری قابلیت ها داشته باشه 

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

کاماا با پیشنهادتون موافقم! کسی که رنک ۵ میشه و تونسته چند ماه بدون اشتباه کارشو انجام بده حتما قابل اعتماده! 

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

دسترسی ها زیاد نباشه، Faction Vehicles Respawn و AV و FW کافیه

• دوست دارم که 1

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...