رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین -Amiiir

GSSaeed

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GSSaeed.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amiiir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: بدون شرح ...

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_089.png

شاعر میگه : اون موقع که تو موز بودی ما ... ... محل بودیم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید عرض میکنم اول اینکه بگم شما خودت با من شوخی کردی دوست عزیز و داخل /w یه سری حرف زدی و من فک کردم داری شوخی میکنی ولی انگار شما جدی بودی و دوم اینکه بعدش من کاری با شما نداشتم شما اومدی با هلیگوپتر دو بار منو و ادمین علیرضا کشتین که باعث شد برید به زندان برای 240 دقیقه من با شما شوخی کردم چون شما خودت شوخی کردی اول و همه داخل 4 راه دیدن ولی من چون دیدم شما شوخی کردی عکس نگرفتم ولی انگار شما جدی بودی ولی اگه باعث ناراحتی شما شدم معذرت میخوام دوست عزیزم 

Amiiir.png

DooM.png

LeGenD.png

عآشق تنهآییت شو

):)

? Ghalb 亗 Banafsh ?

لینک به دیدگاه

واقعا باید گفت که احسنت به این بازیگری?

در ۱ ساعت قبل، Nartou گفته است:

سلام و خسته نباشید عرض میکنم اول اینکه بگم شما خودت با من شوخی کردی دوست عزیز و داخل /w یه سری حرف زدی و من فک کردم داری شوخی میکنی ولی انگار شما جدی بودی و دوم اینکه بعدش من کاری با شما نداشتم شما اومدی با هلیگوپتر دو بار منو و ادمین علیرضا کشتین که باعث شد برید به زندان برای 240 دقیقه من با شما شوخی کردم چون شما خودت شوخی کردی اول و همه داخل 4 راه دیدن ولی من چون دیدم شما شوخی کردی عکس نگرفتم ولی انگار شما جدی بودی ولی اگه باعث ناراحتی شما شدم معذرت میخوام دوست عزیزم 

گویا شما دارید یه داستان تخیلی رو برامون بازگو میکنید لطف کنید داستان و شعر هاتون رو با مدرک بگید :|

شاعر میگه : اون موقع که تو موز بودی ما ... ... محل بودیم!

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما قبول شد و 1 روز از زمان هاستر ایشون کسر شد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...