رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی دقتی در اخطار دادن - M]a[M]aL]

LORDMohammad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  LORD.Mohammad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM%5Da%5BM%5DaL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: نیاز نیست

• توضیحات: با سلام خدمت پرسنل محترم ArSaCiA 
به بنده توسط پلیر Nima_B تهمت زده شده که اسلحه با خودم حمل کردم. مدارک این پرونده ناقص و شامل عکسی است که به راحتی دستکاری شده است.
دلایل بنده برای حکم بالا :  (لطفا ابتدا تصاویر را ببینید)
1- من در safezone هستم ولی دارم تیر اندازی می کنم؟ واقعا عجیبه چون نه من چیت زدم ( 20 ادمین در event چهارشنبه سوری بود ) و نه سرور اشتباه می کنه. تنها دلیلی که میشه آورد تغییر عکس هست.
2- از پلیر شاکی درخواست می کنم برای بررسی بهتر فیلم ارائه بدن چون به عکس نمیشه اعتماد کرد.
3- خب توی safe zone علاوه بر اینکه نمیشه تیر زد، تفنگ هم نمیشه نگه داشت و  این که من دارم توی safezone تیر میزنم خودش نقضی بر کل شکایت وارده و مدارک هست.
4- جالب اینکه بدونید لیدر مربوطه صحبتش رو با بنده قطع کرد. ( تصاویر رو ببینید)

• مدارک (فیلم یا عکس): 
60bn_ag-sa-0180.jpg
6khg_sharedscreenshot.jpg
ujr4_sharedscreenshot.jpg

LORD.Mohammad.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت شاکی محترم.
خب شما که از همه چیز عکس گرفتید، از اینم مدرک بگیرید که با وجود اینکه در عکس معلومه شما دارید تیر اندازی میکنید بنده از شما خواستم اگر مدرکی دارید که در دزدی از بانک نقشی داشتید، نشان بدهید.
 ولی به این کار نیازی نبود، اولین لطف و بخشش بنده به شما.
در Safezone شما اگر کمی اینترنتتون مشکل داشته باشه (اونم با اینترنته ایران) در حد یک ثانیه می شود که تیر اندازی بکنید و سریع اسلحه را ببرید.
و در اخر اینکه همه ی این موارد به شما توضیح داده شد ولی بازم شکایت خودتون رو کردید. در پی ام به بنده هم تهدید کردید برای شکایت بنده هم واکنشی نشون ندادم!
و اینکه گزارشی از سمت رفقای بنده در
FBI داده شد که گفتند شما Materials حمل میکنی، بنده هم باهاشون صحبت کردم که مدارک رو برای بنده ارسال کنند ولی بزرگواری کردن و این کار انجام نشد.
با این حال اگر مدرکی هم لازم است، برای مسئول مربوطه فرستاده می شود.

ویرایش شده توسط JoeBarbaro
  • دوست دارم که 1

MiGueL.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، JoeBarbaro گفته است:

درود خدمت شاکی محترم.
خب شما که از همه چیز عکس گرفتید، از اینم مدرک بگیرید که با وجود اینکه در عکس معلومه شما دارید تیر اندازی میکنید بنده از شما خواستم اگر مدرکی دارید که در دزدی از بانک نقشی داشتید، نشان بدهید.
 ولی به این کار نیازی نبود، اولین لطف و بخشش بنده به شما.
در Safezone شما اگر کمی اینترنتتون مشکل داشته باشه (اونم با اینترنته ایران) در حد یک ثانیه می شود که تیر اندازی بکنید و سریع اسلحه را ببرید.
و در اخر اینکه همه ی این موارد به شما توضیح داده شد ولی بازم شکایت خودتون رو کردید. در پی ام به بنده هم تهدید کردید برای شکایت بنده هم واکنشی نشون ندادم!
و اینکه گزارشی از سمت رفقای بنده در
FBI داده شد که گفتند شما Materials حمل میکنی، بنده هم باهاشون صحبت کردم که مدارک رو برای بنده ارسال کنند ولی بزرگواری کردن و این کار انجام نشد.
با این حال اگر مدرکی هم لازم است، برای مسئول مربوطه فرستاده می شود.

با سلام خدمت لیدر محترم و بزرگوار
1) اول اینکه من در دزدی از بانک نبودم و اصلا بحث ما اون نیست. چرا؟ چون که در دزدی از بانک که هیچی، در هر کجا باشی نمیشه در safezone تفنگ درآورد و شلیک کرد. (مشکل بنده این است)
2) سرور بر اساس اینترنت ایران درست شده و فک نکنم کسی با اینترنت خارج بتونه وصل بشه اصلا. پس نمیشه این مشکل رو بر این حدس که شاید (اگر ، ممکنه ، .......)اینترنت مشکل داشته رد کرد.
3) من هیچ تهدیدی در PM شما نکردم و هر مدرکی هست در اینجا بگذارید (لطفا پرونده بنده را دوباره چک کنید تا از ایجاد شکایت ها و پست ها در بخش های دیگر جلوگیری شود.) این حرف من رو شما تهدید محسوب می کنید؟ 
4) در نهایت، مشکل اصلی بنده با شما این هست که شما بدون اینکه مکالمه با بنده رو تموم کنید و دفاعیه بنده رو کاملا بخونید، به من اخطار دادید و حتی با من صحبت هم نکردید! چرا؟ مگه من چیکار کرده بودم؟ بلاخره هر پیامی، جوابی داره. 

LORD.Mohammad.png 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LORDMohammad گفته است:

2) سرور بر اساس اینترنت ایران درست شده و فک نکنم کسی با اینترنت خارج بتونه وصل بشه اصلا. پس نمیشه این مشکل رو بر این حدس که شاید (اگر ، ممکنه ، .......)اینترنت مشکل داشته رد کرد.

هیچ شکی در این موضوع وجود ندارد، لازم باشد فیلم تهیه می شود و برای مسئول مربوطه فرستاده می شود.

مگه من چیکار کرده بودم؟

کار خارج از قانون انجام داده بودید.
مثل همین محرومیتی که برای شما ایجاد شده.

1) اول اینکه من در دزدی از بانک نبودم و اصلا بحث ما اون نیست. چرا؟ چون که در دزدی از بانک که هیچی، در هر کجا باشی نمیشه در safezone تفنگ درآورد و شلیک کرد. (مشکل بنده این است)

منظور حرف من در مورد دزدی از بانک این بود که حمل اسلحه برای دزدی از بانک ازاده ولی نه که شلیک کنی.
اول قوانین رو کامل بررسی کنید سپس اگر شکایتی بود کنید.

بنده دیگر صحبتی ندارم و مسئول محترم خودشون بررسی می کنند.
در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)
موفق باشید.

MiGueL.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @LORDMohammad

طبقِ مدارک و شواهد بررسی شده، شکایت شما رد شد، کارِ لیدرِ مربوطه درست بوده است.

در 22 ساعت قبل، LORDMohammad گفته است:

3- خب توی safe zone علاوه بر اینکه نمیشه تیر زد، تفنگ هم نمیشه نگه داشت و  این که من دارم توی safezone تیر میزنم خودش نقضی بر کل شکایت وارده و مدارک هست.

برای اینکار کافیه شما کلیک چپ ماوس رو نگه دارید و همزمان برای در اوردن تفنگ از دکمه [Q] استفاده کنید.

تذکر: در نظر داشته باشید که از هر گونه شکایت بی مورد خودداری کنید در غیر این صورت برخوردِ شدیدی صورت خواهد گرفت.

+بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...