رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug-/Clothes

Tayler

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ..Devil...png

- توضیح کامل باگ:  من از زندان فرار کردم و رفتم Skin عوض کنم که نمیشد و 6000 طلا میخواست. من عضو GSF هستم و اسکین رانک 1 برام مجازه دیگه این 6000 طلا واس چی؟

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  jisc_sa-mp-004.png   

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):  نمیدونم. داشتم فرار میکردم از زندان اما Skin عوض نمیشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید از قسمته All Skins میرفتین Faction از اونجا برمیداشتین

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

شما نزدیک مامورای گارد ملی خودکشی کردید سپس سریع رفتید LS Binco و نتونستید وانتدو پاک کنید طلبکار هم هستید؟

از بازی خارج بشید، خودکشی کنید یا ... دیگه وانتد فرار از زندان غیر قابل پاک کردن میشه!

@Reza1381

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

این باگ نیست.

در صورتی که می خواهید Skin اقلیت خود را انتخاب کنید باید از قسمت "Factions" آن ها را انتخاب کنید. اگر Rank شما کمتر از Rank مورد نیاز Skin مورد نظر باشد باید آن Skin را خریداری کنید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...