رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین - Mamad

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Snow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mamad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون بنده رو فایند میکنه، تگ میکنه، توهین و تهدید میکنه! به چه دلیل؟! ادمین چه حقی داره توهین کنه؟! طبق حرف Meli که یه جورایی میشه گفت منشی فاندر میشه این حرکت ایشون توهین حساب میشه و میتونم شکایت کنم. @Markeloff نکنه بازم کارشون ایرادی نداره و شکایت قراره رد شه؟ امیدوارم @Ali هم به این ادمین که اصلا طرز برخوردشون مناسب نیست برخورد کنن

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s7.picofile.com/file/8391966818/Mamad.rar.html

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @God

ادمین @MohammadAli آیا دفاعیه ای دارند؟ 24 ساعت فرصت برای دفاعیه از حالا آغاز شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام فقط من میتونم همینو بگم که تو قصد داری منو از ادمینی دیموت کنی ولی اینجوری نکن داری اشتباه میکنی گل من ? تو شکایت قبلی که از من کردی هر چی که قبلش گفته بودم عکس ندادی این شکایتت هم دقیقا کپی اونه تو شکایت قبلی ریپورت دادی چرا دیموت شدم بعد من میام به تو میگم AFK هستش برو فروم ارتباط برقرار کن بعد هی اسپم میدی بگو بیاد (اگه می خواست بهت بگه قبلش میگفت بعد دیموت می کرد?) نکته اینه که تو هرچی به نفع خودته داری میگی ? تو این عکس هایی که دادی نگاه کن به قول خودت من امدم پیشت ساعت 21:20:52 بعد من دارم همینجوری حرف میزنم  تا 21:21:30 بعد وایمیسم 21:22:23 حرف میزنم؟ حنما تو اون مدت ساکت بودی گقتی 1 دقیقه سکوت عمومی؟ چرا عکس های قبلشم ندادی که چیا گفتی؟ ? برو اخلاقتو درست کن با این کارا به چیزی نمیرسی ❤️

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...