رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

MohammadReza | رعایت نکردن قوانین

SheyToNaK

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SheyTo%5BN%5DaK.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MohammadReza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام داخل عکس مشخص هست امیدوار هستیم دلیل قانع کننده داشته باشند و در غیر این صورت درخواست رسیدگی دارم!

اخطارهای اقلیت (FW) پس از 2هفته و اخطارهای لفظی (AV) بعد از یک هفته بعد از آخرین اشباهی که در اقلیت کردید پاک خواهد شد.

• مدارک (فیلم یا عکس): %D9%85%D9%85%D8%AF.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت تمام بازیکنان سرور بزرگ آرساکیا و شما شاکی گرامی که با این لول به محض ورود به سرور خواستار رسیدگی به قوانین هستید، دست خوش!

خوب طبق همین عکسی که فرستادید _Mojrem_  دو روز بعد از ورود به اقلیت به علت نیومدن به میتینگ اخطار گرفته که بنده به محض لیدر شدن با ادمین محترم و با مرام سرور علیرضا صحبت کردم و گفتم ایشان به اشتباه از لیدر محترم و اسبق پلیس اخطار گرفتند به علت نیامدن به جلسه همونطور که شما شاکی محترم از قوانین با خبر هستین کمتر از 72 ساعت اومدن به اقلیت نیاز به بودن در جلسه نداره این اقای mojrem نیومدن میتینگ لیدر قبلی به اشتباه بهش اخطار داده منم با اقای علیرضا هماهنگ کردم گفتم اشتباه گرفته گفتن پاک کن، به زبان عامیانه اینجا توضیح دادم تا باشد که شما رستگار شوید!

و من الله توفیق

ادمین محترم رسیدگی به شکایت و اقای @Markeloff همچنین اقای @Ali خواهشمندیم اجازه ندید هر کس بتونه یه multy درست کنه بیاد اینجا شکایت کنه با لول یک!

اگه نگران قوانین سرور هستن باید با اکانت اصلی شکایت کنن مثل یه مرد

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

بنده یک موضوع رو هم اضافه کنم سوتفاهم پیش نیاد ، ادمین علیرضا در جریان هست که AV سوم لیدر قبلی پلیس بخاطر ندادن FW بود وقتی بهشون av دادن fw بچه ها رو داد واسه همین تایم FW برای روز 16 هستش و علتش همین نیومدن به میتینگ هست که ایشون لازم نبوده به میتینگ بیاد چون زیره 72 ساعت به اقلیت اینوایت شده!

@Markeloff درخواست رسیدگی به علت شکایت بی مورد رو دارا هستم و ازتون خواهش میکنم یک بار هم که شده پیگیر باشین تا این همه شکایت الکی چه از خودتون چه از ما نشه! ممنون از زحماتی که بخاطر مجموعه میکشین!

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

افسره مربوطه _Mojrem_ در تاریخ 10-03-2020 در اقلیت Police Department اینوایت شدن و در حالی که میتینگ این فکشن در تاریخ 12-03-2020 بوده و ایشان نیازی به حضورشان در میتینگ نبوده و اشتباه از لیدر اسبق بوده.

نقل قول

طبق قوانین

اعضایی که در وسط هفته وارد اقلیت شوند و یا اعضای تازه واردی که به تازگی وارد اقلیت شدند (72 ساعت قبل از شروع جلسه هفتگی) از داشتن فعالیت معاف هستند.

بنابراین شکایت شما رد شد، کار لیدر مربوطه صحیح بوده است.

+ بسته شد.

ویرایش شده توسط AIireza

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...