رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رسیدگی به ریپورت - SpaDe

Cyber

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Saisan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SpaDe.png
butler.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تصاویر زمیمه شده.

• توضیحات: 
با سلام
بنده با تیمم در حال راب بودیم
یکی از افرادی که توی crew بود به تصمیم همه از crew اخراج شد و این شخص به ایجاد مزاحمت برای راب برای شکست دادن راب اقدام نمود. (بازیکن anonymous....  یک بازیکن عادی بدون اقلیت)
این شخص در کل تایم راب به دنبال بنده که رانر بودم بود و به بنده شلیک میکرد و با ماشین به موتور بنده میزد که منو پرت کنه و باعث ناموفق شدن راب بشه . بنده به کل از دست ایشون در حال فرار بودم ولی متاسفانه بخاطر برتری هایی که ایشون داشت (مود هایی که از 1000 متری هم موتور را پنچر میکنه و میترکونه)
در حین مزاحمت این شخص بنده ریپورت دادم که این شخص مزاحم بنده میشه و بنده رانر هستم و ایشون میخان راب ما را فیل کنند و از ادمین درخواست کمک کردم که این شخص قصد بر هم زدن راب ما را داره رسیدگی کنید که ایجاد مزاحمت نکنه
ادمین goto کرد روی بنده و بنده وایسادم که ادمین رسیدگی کنه به این مزاحمت وادمین به ون شخص گفت dm nakon bache  که اون شخص جلوی ادمین به بنده شلیک کرد (کیف پول پشتم بود (پول تیم که راب زده بودیم)) شخص به من شلیک کرد و به موتورم خیلی اسیب زد و خودمم را نیز کشت و حتی به ادمین نیز شلیک کرد و فکر کنم ادمین هم کشت.

ادمین شاهد ماجرای کشته شدن و  فیل شدن راب ما بود 
پیگیر پیگیری های ادمین شدم
بعد از چند دقیقه گفتند که رنک بالا ترشون hadi گفته این کار مجازاتی نداره

واقعا ایجاد مزاحمت برای پلیر ها   مجازاتی نداره؟!  میتونیم هر لحظه همه رو بکشیم؟ ماشینشونو بترکونیم؟ مزاحمت ایجاد کنیم؟ بریم راب اونها رو fail کنیم؟  هیچ مجازاتی برای ما وجود نداره؟ جلوی ادمین به موتور و شخص رانر شلیک کنید و باعث برهم خوردن فعالیت تیمی اونها بشیم   اینا مجازات نداره؟  پس مزاحمت به چی میگن؟
من بخام راب بزنم شخص مزاحمم بشه و نذاره ، بخام برم کار کنم شخص مزاحم بشه و نذاره ، بخام متریال جمع کنم و شخص مزاحم بشه و نذاره و .. . ..  و این کاراشم مجازات نداشته باشه 
من دلم به چی خوشه؟!  با چه امید و انگیزه ای بخام فعالیت کنم ؟ 
حتی اینکه اون شخص به خود شما در حین انجام ماموریتتون (بررسی report بنده) شلیک کرد مجازاتی نداره ؟ 

@Ali  بنده فکر میکنم یا ادمین SpaDe و Hadi  در اشتباه هستند و قوانین را توجیه نیستند یا مسئله ی دیگری وجود داره.
لطفا رسیدگی کنید
برای روشن شدن مسئله که دیگر بازیکنان به این مشکلات مواجه نشوند و خدایی نکرده راجب سرور تصمیم و قضاوت زود نکنن این پست ارسال شد.
با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 
http://s7.picofile.com/file/8391681668/ss.zip.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی و ادمین مربوطه.

اگر به شما تیراندازی بشه سرور سیستم وانتدی که طراحی کرده با استفاده از اون میتونید فرد رو گزارش کنید قرار نیست هرکی بهتون تیر زد شکایت کنید که.

شما میتونستی وانتد بدی, و همونطور که یادتونه به بنده هم تیر زدن وانتدشونو گرفتن همونجا هم کشته شدن!

مورد بعدی اینکه شما اسمت روته Runner باید فرار کنی حالا اگه پلیس بود زد شمارو که هیچ اگر civil زد وانتد بدید.

دلیل بر مزاحمت نمیشه غیر از ادمین هادی عزیز بقیه هم همین حرف رو زدن!

در فروم هم قانون مبنی بر این نیست که کسی به کسی تیر زد ایجاد مزاحمت باشه.

@Markeloff

اگر توضیحات کافی نبود به بنده اطلاع بدید.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام 

صحبت های زده شده از سوی ادمین کاملا صحیح است.

این نقص قوانین است و باید با فاند صحبت صورت گیرد که قوانینی در این باره اضافه شود.

همانطور که میدانید قبلا اگر کسی ایجادِ مزاحمتی میکرد اول کیک میشد و در صورت تکرار وارن دریافت میکرد اما این قانون الان حذف شده است.

با فاندر صحبت میشود که این قانون را برگردانند.

• مرسی 1
  • چی چی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...