رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رنک ۱ های معلم مدرسه.

DeLon

ارسال‌های توصیه شده

از مسئولین درخواست رسیدگی میشه،ما ۲۴ ساعت وقتمونو میزاریم در اختیار پلیر لطفا شمام صدای مارو بشنوید.با تشکر. @Ali

از مسئولین درخواست رسیدگی میشه،ما ۲۴ ساعت وقتمونو میزاریم در اختیار پلیر لطفا شمام صدای مارو بشنوید.با تشکر. @Ali

DeLon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ترو خدا بداد ما معلم ها برسید ما حیلی زحمتکش هستیم لطفا یکم به ما هم اهمیت بدین،تایم GiveLicense هارو کمترکنید یا یفکری کنید واسه ما.

DeLon.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱/۲ در 16:15، DeLon گفته است:

با سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت خوب سرور،میخواستم یک پیشنهاد بدم و نظر دوستان و مدیران رو بدونم،ما رنک ۱ ها محدودیتی داریم ک فقط میتونیم از طرف تست بگیریم،لطفا یک cmd بزارید ک بتونیم کسایی ک امتحان گرفتیم رو در نبود لیدر یا رنک ۲ save کنه و رنک ۲ اومد cmd میزنه و میبینه ک ب کی چی بده اینطوری خیلی کار پلیر ها جلو میره.

پیشنهاد خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ممنون از Delon عزیز که خیلی به فکر پلیر ها هستین و ... .

??سازمان هواشناسی اعلام کرد: یکم هوای همدیگه رو داشته باشین...!??

MohammadEhsaN.png

FaRaXie.png

لینک به دیدگاه

با سلام,من حاظرم قسم بخورم که همه معلم ها و پلیر ها لازم میدونند که همچین چیزی باشه تا کار همه راحت بشه,پس از مدیران عزیز درخواست میکنم این پست رو چک کنه و بگه که انجام داده میشه یا خیر.

DeLon.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، DeLon گفته است:

با سلام,من حاظرم قسم بخورم که همه معلم ها و پلیر ها لازم میدونند که همچین چیزی باشه تا کار همه راحت بشه,پس از مدیران عزیز درخواست میکنم این پست رو چک کنه و بگه که انجام داده میشه یا خیر.

عزیز طبق چیزی که ما دیدیم به این زودی جواب نمیدن پس لطفا صبور باشید.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۲ در 16:15، DeLon گفته است:

با سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت خوب سرور،میخواستم یک پیشنهاد بدم و نظر دوستان و مدیران رو بدونم،ما رنک ۱ ها محدودیتی داریم ک فقط میتونیم از طرف تست بگیریم،لطفا یک cmd بزارید ک بتونیم کسایی ک امتحان گرفتیم رو در نبود لیدر یا رنک ۲ save کنه و رنک ۲ اومد cmd میزنه و میبینه ک ب کی چی بده اینطوری خیلی کار پلیر ها جلو میره.

اگه عملی بشه عالیه ک!

• دوست دارم که 1

باید بتونی چیزای کم و متوسط قبول نکنی

تا بهترینا به سراغت بیان!

??? ????? ???????? ????? ?? ? ????????

برای  هر  منفی  ی  مثبت  وجود  داره?

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من این هست که رانک یک ها برای GI/ کردن محدودیت داشته باشند مثلا اگر رانک 2 هر 2مین میتواند کند رانک یک هر 8 مین بتواند این کار رو انجام دهند 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...