رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناعدالتی و عدم صداقت ادمین - Alireza

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Crazy_roq.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام امروز و عرض خسته نباشید خدمت ادمین های عزیز!

توجه:  برای دیدن مدرک های هر سطر بروی  (مدرک)  کلیک بفرمایید!

(اصل مطلب پاراگراف مربوطه) از اول بگم من امروز به لیدر محترم فکشنمون گفتم که بنده رو رنک اپ نمی کنید! که عرض کردن شما اصلا جلسه هفتگی نیومدید (مدرک)!. پس داداش این اسکرینه که من تو میتینگم کیه؟ :| (مدرک) بعدش ساب لیدر اومد وسط اوه اوه این خیلی خوب بود! میاد از قول این و اون حرف میزنه! اومد گفت Markeloff گفته کسی رو رنک اپ نکنید! (مدرک)! رفتیم  Report/ گفتیم حداقل اینا راست گو ترن! این علیرضا تشریف اوردن! تو چت فکشن بحث شد و این ساب لیدر خوب فکشن ما گفتن بنده Av دارم! ما هم والا صاف و صادق گفتیم بله! بحث افتاد سر زمانش اینا! منم گفتم اقا من چند روز قبل میتینگ Av گرفتم (آولین میتنگ بود) برای War

(اصل موضوع اینه) ادمین خوب داستان ما! امدن و گفتن! فهمیدم شما روز 2020.03.10 Av دریافت کردی! دوستان یه لطف بکنید برید تو تقویم این روزی که ایشان فرمودند! سه شنبه است و سه شنبه ها وار اجباری در کار نیست! :|

گفتیم داداش 10ام سه شنبه هستش! (تازه اولشه) دید نمیشه! اقا ایشان برگشت گفت خب!  پس 18ام میتینگ این هفتتونه پس 7 روز کم میتینگ هفته قبله 11ام! کجای فروم گفته باید روز های میتینگ یکی باشه؟ میشه بهم نشون بدی! میخوای برات ثابت کنم یکی نیست؟؟ میتینگی که شما میگی یازدهمه ، میتینگ هفته قبلش 6ام بوده!! پس مهندس، چرا اختلاف بیان 11 و 6 از 7 روز کمتره؟ :| مدرک داری که میگی یازدهمه؟ (مدرک) »داداش بهت یه دستی زدم، هفته قبل اصلا میتینگ نداشتیم ، می توانید برید چک کنید که ایا از سرور به اعضای فکشن پول واریز شده است یا خیر!« ادمین  برا اینکه عدالت بر قرار کنه،  نه اینکه نا عدالتی راه بندازه! این حالا 2ومین دروغشه! بازم هست! عرض میکنن که لیدر بنده ( نمی دونم کدوم رو میگه Vertical یا BiGSkull، این Vertical که حتی نمی دونه من میتینگ امدم یا نه )! بهشون گفتن که بنده قبل میتینگ Av دریافت کردن( که از رو حرف اسکرین بنده میگه (کلیک) ) و در روز 11ام! که اینم باز یه دروغ دیگه، وقتی میتینگی در کار نبوده در هفته پیش، چطوری قبلش Av گرفتم؟ وای خدای من! چجوری ممکنه میتینگ نباشه بعد قبلش من Av بگیرم! جالبیش اینجاس من اون روز مرخصی بودم! اسکرین پایین لینک نمی کنم خودتون ببنید! اینایی که میگه تهمت نیست 11ام؟ وقتی مرخضی بودم در 11ام چجوری Av دریافت کردم؟ XD

1zgz_%5B35_39%5D_gta_sa_mp_1398-12-27_00

خب بهش میگیم دلیل AV بنده چیه؟ می گویند لیدر دیموت شده! پس اخه من حالیم نمیشه چطوری میتونه بیاد بگه قبل میتینگ Av دریافت کرده ولی دلیلش نمی تونه بگه؟ جالبه به خدا! (مدرک)

دوستان این جای داستان خیلی خوبه!  بهش داشتم ثابت میکردم میگفتم که من در تاریخ 2020.03.04 Av دریافت کردم که چند روز قبل میتینگ بود بعد برمیگرده میگه 2020.03.06 میتینگ نبوده، در تاریخ 2020.03.04 میتینگ بوده!  اونم زول میزنه بهت دروغ میگه مطمئن و دوبارم تکرار میکنه!  والا چی بگم؟ خودم موندم! اخه داداش من که بهت اسکرین از میتینگ دادم چرا دروغ میگی؟ کیو میخوای بپیچونی؟

فرداش داداش برای دفاعیه میگی، من 14 روز از 18ام کم کردم شد 4 دقیقا! اما دیدی که اینجور نشد!   هفته پیش میتینگی برگزار نشد! و 11 12 و 13 همی هم میتینگ در ان روز برگزار نشد!

gquo_%5B35_39%5D_gta_sa_mp_1398-12-27_00

4pmm_sa-mp-083.png

میشه به بنده بگید ایشان چه چیزی رو راست گفتن؟ ما ادمینی میخوایم که هر چقدرم داستان به ضرر خودش یا اطرافیانش باشه راستش رو بگه! این اتفاق فقط فکر نکنید فقط برای همسایه هست! شاید نفر بعدی خودتون باشید که گیر ایشان بیافتید! ایشان نه مدرکی داشت نه چیزی! من رو اورده بود جای خودش Record روشن کرده بود که از من مدرک جمع کنه که فردا بنویسه مدارک به مدیریرت ارسال شد! کسی که هزار تا دروغ میگه تا حرفای خودش راست شه! میخواد ناظرتون باشه؟ میخواد حمایتتون کنه؟ مطمئن باشید نیتش یه چیز دیگه هست! کمک رسانی نیست!

@Markeloff احسان من از این شخص شکایت دارم، به علت عدم صداقت، دروغ گویی و بی عدالتی! اگر  جلوش نگیرید فردا حق کس دیگه ای پایمال میشه! فردا میره بدون مدرک همه کار میکنه! من 2 ساعت باهاش حرف زدم و تمام این 2 ساعت دروغ گفت!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

4pmm_sa-mp-083.png

kl7g_%5B35_39%5D_gta_sa_mp_1398-12-27_00

توجه: هر شخصی که در جلسه هفتگی در مورخ 2020.03.11 یا اصلا هفته اخیر یعنی از 2020.03.7 الی 2020.03.13 تشریف داشته اسکرین شات از جلسه هفتگی در همین تاپیک ارسال کند و از بنده 500,000$ در بازی دریافت خواهد کرد !

• مرسی 2
  • ناراحت 1

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @RoYce

ادمین  @AIireza 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

یکی تخلفات دیگر ایشان عدم رعایت دستور زبان استاف، یعنی اینکه فرد نباید چیزی را بصورت خلاصه وارد کند! ایشان کلمه Bebin را به صورت Bbin گفتن که خوده این خلافه مقررات است!

ph3c_%5B39_39%5D_gta_sa_mp_1398-12-27_00

توجه: هر شخصی که در جلسه هفتگی (LSV) در مورخ 2020.03.11 یا اصلا هفته اخیر یعنی از 2020.03.7 الی 2020.03.13 تشریف داشته اسکرین شات از جلسه هفتگی در همین تاپیک ارسال کند و از بنده 500,000$ در بازی دریافت خواهد کرد !

ویرایش شده توسط RoYce

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

تیم استاف مثل قبل نیست! از لیدر ( مدرک) => (مدرک) و هلپر بگیرید تا ادمینش(همین الان فقط به من بگید کدوم حرفش راسته) هیچ کدوم برا خدمت به پلیر وارد استاف نشدن!  همه چی واسه رفع تکلیفه و گرفتن Dis هست نه ته قلب و خدمت! البته ادمایی مثل مهدی (PlayBoy) هم بودند که حاضر شدن برای ممبراشون دیموتی بشن ولی ممبراشون رو زیر بار ظلم نرن! همه اینجور ادما رفتن ! مخلص واقعی جاش رو داده به ناخالصیا! یارو هزار تا دروغ میگه و مطمئن که حمایت میشه! چون میدونه نهایت نهایت یه Av میگیره! که چیزی نیست! چون کسی نیست که بهشون سخت بگیره! خود مسئول ادمینا (مدرکش هست) حمایت میکنه و ! من میخوام بدونم اون ادمینی که از پلیر دفاع میکنه کیه؟؟ این ادمینی که برا یه 2 روز زود تر رنک اپ شدن این همه دروغ میگه!! فردا چجوری میخواد عدالت برقرار کنه؟؟ 

استاف هدف اصلیش رو یادش رفته، خدمت به پلیر نه استفاده از CMD یا دستور! چون یارو اکانت اسلیپ میزاره میرسه لول 25 و اکانت میده به یکی تست استاف براش بده! داستان میشه همین! چون یارو برا کمک به پلیر نیومده! نیتش یه چیزه دیگه هستش! 

یارو 100تا دروغ گفته! اخرش یا میگن رد یا میگن 1 Av دریافت کرد!

ویرایش شده توسط RoYce
  • مرسی 2

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده زمانی که لیدر LSV بودم اخرین میتینگ که برگذار شد تو تاریخ 06-03-2020 بوده

و به دلیل مشکلی که تو ست کردن میتینگ داشتیم میتینگ برای هفته اینده ست نشد و مجبور شدم که میتینگ تو تاریخ 18-03-2020 ست کنم

وقتی که ادمین Alireza اومدن پیشه من در مورد AV سوال کردن بنده گفتم که Crazy_roq قبل از میتیگ یک AV گرفت به دلیل غیبت در وار اجباری 

اما Alireza در جریان ست نشدن میتینگ نبودند

BiGCheater.png

BiGSkull.png

jumPsHoT.png

سنگین باش سبک ها رو باد میبره

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت Markeloff

مدارکِ لازمه ارسال شد

اول از همه فکر کنم شما مفهوم دروغ گفتنو هنوز نمیدونید!!

وقتی که با من درباره Rank Up صحبت میکردم باهاتون چرا نگفتید که از تاریخ 06-03-2020 تا 18-03-2020 میتینگی نداشتید؟

من در جریان نبودم که شما بین این تاریخ میتینگی نداشتید و به روال معمول میتینگ ها بهتون گفتم که شما 11-03-2020 میتینگ داشتید 

اینکه من در جریان نبودم و بهتون این حرف هارو زدم این یعنی من دروغ گفتم؟؟ جالبه ? 

ویرایش شده توسط AIireza
  • دوست دارم که 1

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه

با سلام! میخوام بدون ادمین Markeloff به چه دلیل بنده برا به جای خودشون تلپورت کردند؟ که چی شه؟ یارو بهم توهین کنه! اره؟ هر چقدر زمان داره میره جلو تر فرو خودش بیشتر نشون میده! اولش با لحن توهین امیزی می گویند! فکر نمی کنم متوجه بشی! بعدش میگن نمی فهمی! بعدشم یه Smile تمسخر امیزی میفرسته! ایشان به بنده توهین هم کردند! 

tv5_%5B0_44%5D_gta_sa_mp_1398-12-28_00-4

در 32 دقیقه قبل، jumpshot گفته است:

بنده زمانی که لیدر LSV بودم اخرین میتینگ که برگذار شد تو تاریخ 06-03-2020 بوده

پس دیدید؟ کی دروغ میگه؟ اینم مدرکش 

در 37 دقیقه قبل، jumpshot گفته است:

وقتی که ادمین Alireza اومدن پیشه من در مورد AV سوال کردن بنده گفتم که Crazy_roq قبل از میتیگ یک AV گرفت به دلیل غیبت در وار اجباری 

اما Alireza در جریان ست نشدن میتینگ نبودند

یه چیز رو راست گفت دلیل نمیشه! همه چیزا رو راست بگه! ایشان عرض کردند که به دلیل غیبت در وار اجباری!! خب دوستان اگر همه اسکرین ها رو نگاه کرده باشید! من از ایشان 2 بار سوال کردم گفتم سر چی؟ باز مارو پیچوندن! دفع بعد سوال کردم باز گفتن لیدر دیموت شده باهاش کاری نداریم! داداش اصلا میگیریم حرف شما درست! من که یه پلیر عادی هستم از همه چی مدرک دارم! بعدش ادمین 4 سرور مگه میتونه نداشته باشه؟ من از @alireza تقاضا دارم اسکرینی که لیدر سابق بنده به شما عرض کردند را به مدریت ارسال کند! اینم اسکرین های من از که اثبات کنم گفته شما دروغی بیش نیست! زیرا اصلا ادمین تو هیچ اسکرینی بنده میپرسم سر چه چیزی! جوابی نمیده! پس چطوری شما گفتین و ادمین مورد نظر جوابی نمیده! دوستان حرف رو همه میتونن بزنن! لطفا مدرک ارائه بدهید! و این کاره شما توانی هست! 

74jz_%5B35_39%5D_gta_sa_mp_1398-12-27_00

v5ea_%5B0_44%5D_gta_sa_mp_1398-12-28_00-

اینجوری که نمیشه! تو بازی بیای همه رو متهم به یه چیزی کنی! اونم بدون مدرک! تقصیر منه؟ که بدون اطمینان از قبل به صورت خود سر اقدام میکنن! مجموعه ادم صادق میخواد نه دروغ گو! 

ایشان جلو ادمین سطح بالاتر از خودش به بنده توهین میکنه! ادمین سطح بالاتر به روی خودشم نمیاره میگه همچین چیزی نگفت که؟ لیدر سابقم میگم توهین نیست! کسی که از فرد مقابل طرفداری میکنه میخواد بیاد طرف حق؟ ادمین گرامی  (مدرک)  ما رو جای خودش بدون هیچ اطلاعی تلپورت میکنه جای خودش بعد ادمین Markeloff با لحن طلب کارانه میاد با بنده حرف میزنه و ادمینی که ازش شکایت دارم به بنده توهین میکنه و اونکی بنده رو سخره میگیرین! مرد مومن بازیچت که نیستیم هر وقت دلت خواست تلپورت کنی و با هر لحنی دوست داشتی حرف بزنی و انکی بهت توهین کنه و خودت بگی همچین حرفی نزده! 

z2nc_%5B43_44%5D_gta_sa_mp_1398-12-28_00

y62x_%5B43_44%5D_gta_sa_mp_1398-12-28_00

من قبلنم گفتم

در 11 ساعت قبل، RoYce گفته است:

تیم استاف مثل قبل نیست! از لیدر ( مدرک) => (مدرک) و هلپر بگیرید تا ادمینش(همین الان فقط به من بگید کدوم حرفش راسته) هیچ کدوم برا خدمت به پلیر وارد استاف نشدن!  همه چی واسه رفع تکلیفه و گرفتن Dis هست نه ته قلب و خدمت! البته ادمایی مثل مهدی (PlayBoy) هم بودند که حاضر شدن برای ممبراشون دیموتی بشن ولی ممبراشون رو زیر بار ظلم نرن! همه اینجور ادما رفتن ! مخلص واقعی جاش رو داده به ناخالصیا! یارو هزار تا دروغ میگه و مطمئن که حمایت میشه! چون میدونه نهایت نهایت یه Av میگیره! که چیزی نیست! چون کسی نیست که بهشون سخت بگیره! خود مسئول ادمینا (مدرکش هست) حمایت میکنه و ! من میخوام بدونم اون ادمینی که از پلیر دفاع میکنه کیه؟؟ این ادمینی که برا یه 2 روز زود تر رنک اپ شدن این همه دروغ میگه!! فردا چجوری میخواد عدالت برقرار کنه؟؟ 

استاف هدف اصلیش رو یادش رفته، خدمت به پلیر نه استفاده از CMD یا دستور! چون یارو اکانت اسلیپ میزاره میرسه لول 25 و اکانت میده به یکی تست استاف براش بده! داستان میشه همین! چون یارو برا کمک به پلیر نیومده! نیتش یه چیزه دیگه هستش! 

یارو 100تا دروغ گفته! اخرش یا میگن رد یا میگن 1 Av دریافت کرد!

اخرش میگن ادمین نمی دونسته! تقصیری هم هم نداشته و رد میکنن شکایت رو و میخوا بدونید همه شون از لیدر تا ادمین لول 5 پر ناخالصین! چیزی رو از ته قلبش انجام نمی دن و فقط و فقط برا رفع تکلیف! 

دوستان ادمین خوبمون با لیدر قبلیه توانی کردن، همین! باشه نگید توانی کردن منم از الان قبول دارم ولی مطمئن باشید کسایی که بی طرف باشن خیلی قشنگ حالیشون میشه داستان چیه!

@Ali علی آقا، تیم استافت دارن سر خود عمل می کنن! هر حرفی میاد میزن و کاری میاد میکنن بدون مدرک! 

ایشان عدم صداقت و گفتن دروغ مکرر و اقدام خود سرانه بدون اخذ مدرک!

توهین به بنده!

عدم رعایت قوانین دستور زبان!

در 13 ساعت قبل، RoYce گفته است:

یکی تخلفات دیگر ایشان عدم رعایت دستور زبان استاف، یعنی اینکه فرد نباید چیزی را بصورت خلاصه وارد کند! ایشان کلمه Bebin را به صورت Bbin گفتن که خوده این خلافه مقررات است!

@Markeloff ما فکر می کردیم طرف حقی! اما مثل اینکه در اشتباه بودیم!

#نیازمند_ادمین_واقعی

در ۱ ساعت قبل، AIireza گفته است:

اول از همه فکر کنم شما مفهوم دروغ گفتنو هنوز نمیدونید!!

وقتی که با من درباره Rank Up صحبت میکردم باهاتون چرا نگفتید که از تاریخ 06-03-2020 تا 18-03-2020 میتینگی نداشتید؟

بستگی داره دروغ رو چجوری تعریف کنی!

امدی اولش گفتی 3.10 وار نبودی که اصلا 3.10 سه شنبه بود! من نمی دونم اسم این رو چی بزارم! دیدی که 3.10 نشد گفتی شما 3.10 جلسه هفتگی داشتی و وار نرفتی! و Av دریافت کردی! اخه داداش من میگیم شما از زمان های میتینگ خبر نداشتی ولی از قسمت مرخصی که خبر داشتی و خودتم میدونستی که من 3.10 تا 3.13 مرخصی بودم و طبقه گفته لیدر اسبق بنده که خودشون میگین دلیل av من که غیبت در وار بوده رو به عرض شما رسانده است! اخه چطوری ممکنه بنده ی که مرخصی بودم در تاریخ 3.10 برای نرفتن به وار Av دریافت کنم؟؟؟ چیزی که نمیدونید چرا به طور خودسرانه ای عمل می کنید و با وجود اینکه میدانستید بنده از 11ام تا 13ام مرخصی بوده ام! اگر نمی دانستید خودتان را وارد ماجرا نمی کردید و تعریف دروغ این است که حرفی را بگی که نمی دونی واقعیت دارد یا خیر!  اولا شما نپرسیدی که از تاریخ 06-03-2020 تا 18-03-2020 بنده میتیگ داشتم و یا خیر! وفقط گیر دادید که 11 میتینگ داشتی و بنده هم عرض کردم نداشتم در اسکرین کاملا معلوم است! 

در 2 ساعت قبل، jumpshot گفته است:

گفتم که Crazy_roq قبل از میتیگ یک AV گرفت به دلیل غیبت در وار اجباری 

jicq_%5B35_44%5D_gta_sa_mp_1398-12-27_00

بازم میخوای بگی بی خبر بودم؟ 

در 1 ساعت قبل، AIireza گفته است:

من در جریان نبودم که شما بین این تاریخ میتینگی نداشتید و به روال معمول میتینگ ها بهتون گفتم که شما 11-03-2020 میتینگ داشتید 

اینکه من در جریان نبودم و بهتون این حرف هارو زدم این یعنی من دروغ گفتم؟؟ جالبه ? 

توی قوانین ذکر نکرده، روال معمول میتینگ ها رو ، مگه زندگی شما یکنواخته که انتظار دارید لیدر همیشه یک روز رو برای میتینگ و یک ساعت مشخص رو برای میتینگ معلوم کنه!

نکته: دفعه بعد خواستی دروغ بگی، قبلش فک کنی بد نیس xD و جای دوری نمیره! خودش میگه برا غیبت وار و بعدش میگه 11 تا 13 مرخصی بودی! اخه مهندس خودتم میگی مرخصی بودم پس چطوری برای واری که نباید میرفتم Av گرفتم! ?? بازم بگو دروغ نمیگم!!!!

در ۱ ساعت قبل، RoYce گفته است:

من نمی دونم اسم این رو چی بزارم! دیدی که 3.10 نشد گفتی شما 3.10 جلسه هفتگی داشتی و وار نرفتی! و Av دریافت کردی! اخه داداش من میگیم شما از زمان های میتینگ خبر نداشتی ولی از قسمت مرخصی که خبر داشتی و خودتم میدونستی که من 3.10 تا 3.13 مرخصی بودم و طبقه گفته لیدر اسبق بنده که خودشون میگین دلیل av من که غیبت در وار بوده رو به عرض شما رسانده است! اخه چطوری ممکنه بنده ی که مرخصی بودم در تاریخ 3.10 برای نرفتن به وار Av دریافت کنم؟؟؟

بنده به اشتباه 3.11 را 3.10 وارد کرد. اصلاحیه

• هاها 2
  • چی چی 1

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

با سلام! میخوام بدون ادمین Markeloff به چه دلیل بنده برا به جای خودشون تلپورت کردند؟ که چی شه؟

Markeloff برای اینکه جریان بهش توضیح بدی شمارو Teleport کرد فک کنم خوبی بهتون نیموده

نقل قول

اولش با لحن توهین امیزی می گویند! فکر نمی کنم متوجه بشی! بعدش میگن نمی فهمی!

چشات خوب باز کن من گفتم که Nemifahmi و برات باید دوباره توضیح بدم مدارکتو کامل بفرست همیشه

نقل قول

چیزی رو از ته قلبش انجام نمی دن و فقط و فقط برا رفع تکلیف! 

شما که خیلی دلت برای سرور میسوزه چرا اینجا خودتو خالی میکنی؟ این گوی و این میدان بیا وسط ببینیم چند مردهِ حلاجی

نقل قول

دوستان ادمین خوبمون با لیدر قبلیه توانی کردن، همین! باشه نگید توانی کردن منم از الان قبول دارم ولی مطمئن باشید کسایی که بی طرف باشن خیلی قشنگ حالیشون میشه داستان چیه!

عادت کردی فقط حررررررررف بزنی، خودتم نیمدونی هنوز دنبال چی هستی اول با خودت دو دوتا چهارتا کن تکلیف خودتو با خودت مشخص کن بعد بیا این حرف هارو بزن

نقل قول

@Ali علی آقا، تیم استافت دارن سر خود عمل می کنن! هر حرفی میاد میزن و کاری میاد میکنن بدون مدرک! 

فک کنم بیشتر پیش بره میای از خود Aliام شکایت میکنی دراین حد بیکاری

نقل قول

ایشان عدم صداقت و گفتن دروغ مکرر و اقدام خود سرانه بدون اخذ مدرک!

بازم بهت میگم با بهتر بگم برات دروغ توضیح میدم

دروغ در لغت به معنای سخن نادرست، قول ناحق

این که من در جریان ست شدن میتینگ شما نبودم یعنی دروغ گفتم؟؟

امیدواااارم که متوجه شده باشی، که فک نکنم

نقل قول

@Markeloff ما فکر می کردیم طرف حقی! اما مثل اینکه در اشتباه بودیم!

Markeloff هیچ فرقی بین ادمین ها و سایر بازیکنان نمیزاره و اگر من اشتباهی کنم بدون شک منو مجازات میکنه

نقل قول

امدی اولش گفتی 3.10 وار نبودی که اصلا 3.10 سه شنبه بود! من نمی دونم اسم این رو چی بزارم! دیدی که 3.10 نشد گفتی شما 3.10 جلسه هفتگی داشتی و وار نرفتی! و Av دریافت کردی! اخه داداش من میگیم شما از زمان های میتینگ خبر نداشتی ولی از قسمت مرخصی که خبر داشتی و خودتم میدونستی که من 3.10 تا 3.13 مرخصی بودم و طبقه گفته لیدر اسبق بنده که خودشون میگین دلیل av من که غیبت در وار بوده رو به عرض شما رسانده است! اخه چطوری ممکنه بنده ی که مرخصی بودم در تاریخ 3.10 برای نرفتن به وار Av دریافت کنم؟؟؟ چیزی که نمیدونید چرا به طور خودسرانه ای عمل می کنید و با وجود اینکه میدانستید بنده از 11ام تا 13ام مرخصی بوده ام! اگر نمی دانستید خودتان را وارد ماجرا نمی کردید و تعریف دروغ این است که حرفی را بگی که نمی دونی واقعیت دارد یا خیر!  اولا شما نپرسیدی که از تاریخ 06-03-2020 تا 18-03-2020 بنده میتیگ داشتم و یا خیر! وفقط گیر دادید که 11 میتینگ داشتی و بنده هم عرض کردم نداشتم در اسکرین کاملا معلوم است! 

بعد کل این جریانا

من بهت گفتم که تو جریان شما نیستم خوبه شما از همچی مدرک میگیری ولی از چیزی که به نفع خودت نیست هیچ چیزی رو نمیکنی واقعا برات متاسفم

مدرک اول

مدرک دوم

بازم میگی که دروغ گفتم؟ ?

نقل قول

دفعه بعد خواستی دروغ بگی، قبلش فک کنی بد نیس  و جای دوری نمیره! خودش میگه برا غیبت وار و بعدش میگه 11 تا 13 مرخصی بودی! اخه مهندس خودتم میگی مرخصی بودم پس چطوری برای واری که نباید میرفتم Av گرفتم!  بازم بگو دروغ نمیگم!!!!

میگی من دروغ میگم اره؟ ??

خوب چشات باز کن این اسکرین ببین

حرف های خودته

حرف های خودته 1

حرف های خودته 2

خب معلوم شد که کی دروغ میگه و باعث تمامیه این بحث ها دروغیه که گفتی 

بازم میگی من دروغ میگم؟؟?

Markeloff عزیز بنده خواهان مجازات ایشون هستم

1: تهمت به بنده که دارم دروغ میگم

2: تهمت به بنده و خودتون اقای Markeloff که میگن با لیدر قبلی تبانی کردید

3: لحن حرف زدنشون که کاملا مشخصه

4: ایجاد بحث بیهوده

5: دل سوزیه زیاااد برای تیم استف ?

6: تهمت به Markeloff و دخالت در قضاوتشون

بازم بگم یا بسه؟

یا بازم میای میگی من دروغ میگم؟ ?

خیلی دوست دارم بازم شکایت کن

• مرسی 1

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه

با سلام

در در ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ در 03:07، RoYce گفته است:

ادمین خوب داستان ما! امدن و گفتن! فهمیدم شما روز 2020.03.10 Av دریافت کردی! دوستان یه لطف بکنید برید تو تقویم این روزی که ایشان فرمودند! سه شنبه است و سه شنبه ها وار اجباری در کار نیست!

پس 18ام میتینگ این هفتتونه پس 7 روز کم میتینگ هفته قبله 11ام! کجای فروم گفته باید روز های میتینگ یکی باشه؟ میشه بهم نشون بدی!

استف نیستی همینه هیچی نمیدونی فقط حرف میزنی، روالِ فکشن ها این است که هر هفته جلسه برگزار کنند، ایشون بر این اساس این حرفو زدند، لیدر قبلی شما با دیر گذاشتن میتینگ علاوه بر فاصله زمانی رنک آپ، مشکلاتی رو به وجود آورده، در اصل بعد از میتینگ 6-3، هفته بعد باید در فاصله زمانی 6-8 روز میتینگ ست میکردند که نکردند و باعث شده فاصله میتینگ شما به 12روز برسه!

وقتی میتینگی در کار نبوده در هفته پیش، چطوری قبلش Av گرفتم؟ وای خدای من! چجوری ممکنه میتینگ نباشه بعد قبلش من Av بگیرم!

وقتی ادمینِ مربوطه با لیدرِ قبلیتون صحبت کرده، ایشون گفته، بازیکن Crazy قبل میتینگ AV گرفته، فقط همینو گفته نگفته کی، سرِ چی! بعد از این، ماجرا رو به صورت کامل ایشون توضیح دادند.

در در ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ در 13:09، RoYce گفته است:

مهندس، رعایت زبان FEnglish در همه حال و در هر شرایطی واجب نیست! فقط در چت های رسمی بیشتر باید انجام شود.

در در ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ در 14:48، RoYce گفته است:

خود مسئول ادمینا (مدرکش هست) حمایت میکنه و

مواظب حرف زدنت باش تا باهات برخورد نشده، من یکبار کلا از شما یک چیز خواستم، همونو هی منت میزاری؟ میخواستی قبول نکنی اون فقط یک درخواست بود.

من بارها گفتم و بازهم میگم، من پارتی بازی نمیکنم، همه مثل شما و رفیقاتون نیستن، اینو میتونید از افرادی که توسط من مجازات شدن بپرسید!

در 18 ساعت قبل، RoYce گفته است:

با سلام! میخوام بدون ادمین Markeloff به چه دلیل بنده برا به جای خودشون تلپورت کردند؟ که چی شه؟

تلپورت کردنِ من به شما آزاری رسوند؟ کتکت زدم؟ اومدم به شکایتت رسیدگی کنم باهات حرف بزنم، طلب کارم هستی؟ تو دیگه چه آدمی هستی.

هر چقدر زمان داره میره جلو تر فرو خودش بیشتر نشون میده! اولش با لحن توهین امیزی می گویند! فکر نمی کنم متوجه بشی! بعدش میگن نمی فهمی! بعدشم یه Smile تمسخر امیزی میفرسته! ایشان به بنده توهین هم کردند! 

داداش چرا همه چیو به خودت میگیری؟ چرا فکر میکنی هرکی هرچی بگه توهینه؟ داری میگه متوجه نمیشی، توهینه؟ داره میگه نمیفهمی توهینه؟ 

پس دیدید؟ کی دروغ میگه؟ اینم مدرکش 

بازم میگم، ایشون طبقِ روالِ جلسات این حرفو زدند، از کجا باید میدونستند فاصله میتینگ شما به 12 روز رسیده؟

ادمین سطح بالاتر به روی خودشم نمیاره میگه همچین چیزی نگفت که؟ لیدر سابقم میگم توهین نیست! کسی که از فرد مقابل طرفداری میکنه میخواد بیاد طرف حق؟ ادمین گرامی  (مدرک)  ما رو جای خودش بدون هیچ اطلاعی تلپورت میکنه جای خودش بعد ادمین Markeloff با لحن طلب کارانه میاد با بنده حرف میزنه

من بهت گفتم سلام خوبی؟ این طلب کارانس؟ تلپورت کردیم از ایشون سوال کنیم جریانِ کاملِ شکایتو توضیح بدن، بعد میگن همه چی داخل فروم هست، نیازی به توضیح نیست! منم گفتم زورت میاد اینجا توضیح بدی؟ دیگه این حرفِ ما شد طلب کارانه، جالبه.

اخرش میگن ادمین نمی دونسته! تقصیری هم هم نداشته و رد میکنن شکایت رو و میخوا بدونید همه شون از لیدر تا ادمین لول 5 پر ناخالصین! چیزی رو از ته قلبش انجام نمی دن و فقط و فقط برا رفع تکلیف! 

وقتی علی محرومت کرد مثل اکانت اصلیت برای تهمت به بنده، میفهمی کی ناخالصی داره، فقط حرف میزنی و هیچی نمیدونی.

تهمت بعدی، همینطوری ادامه بده. من اونارو تلپورت کردم که از زبان خودِ لیدرِ اسبق ماجرا رو بپرسم، اسمِ این کار تبانیه نه؟ زود قضاوت کردی.

ما فکر می کردیم طرف حقی! اما مثل اینکه در اشتباه بودیم

اینو قرار نیست شما به تنهایی تشخیص بدی، اینو بازیکنان سرور و تیم استف نظر میدن که من طرفِ حقم یا نه، میتونید برید بپرسید. اینم تهمت بعدی.

توی قوانین ذکر نکرده، روال معمول میتینگ ها رو ، مگه زندگی شما یکنواخته که انتظار دارید لیدر همیشه یک روز رو برای میتینگ و یک ساعت مشخص رو برای میتینگ معلوم کنه!

بله قانونش هست، تیم استف نیستی از هیچی خبر نداری همین میشه، لیدرِ اسبقِ شما مقصر بوده که میتینگ دیر ست کرده نه ادمینِ مربوطه.

در 3 ساعت قبل، AIireza گفته است:

بعد کل این جریانا

من بهت گفتم که تو جریان شما نیستم خوبه شما از همچی مدرک میگیری ولی از چیزی که به نفع خودت نیست هیچ چیزی رو نمیکنی واقعا برات متاسفم

مدرک اول

مدرک دوم

بازم میگی که دروغ گفتم؟

دفاعیه شما کاملا صحیح بوده و مشکل از جانب شما نبوده.

حرفهای آخر: اینکه ادمینِ مربوطه طبقِ روال میتینگ این حرفو زده تقصر ایشان نیست، ایشان توضیحاتی رو به شما دادند اما شما سعی در گمراهی داشتید!

تهمت شما به بنده و ادمینِ مربوطه به علی گزارش میشه و شما به دلیل تهمت، سعی در گمراهی، شکایت بی دلیل و ... مجازات میشید! 

شما صلاحیت این سرورو ندارید که اگه داشتید اکانت اصلی شما ....

این تاپیک هم دفتر انشا نیست هروقت حال کردی هر مشکلی پیش اومد بیای پست های بی ربط و گزافه گویی بزاری.

در نتیجه شکایت شما رد شد.

@Ali خواهانِ مجازات این شخص هستیم.

+بسته شد.

• دوست دارم که 3
  • مرسی 2

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...