رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سو استفاده از ایراد های حیاط زندان

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ZombieRanger.png

- توضیح کامل باگ: زندانیا میپرن اونور، از بیرون بیل میزنن و فرار میکنن. ما اگه بپریم اونور راه برگشتی نیست. درخواست دارم:

1-راه های سو استفاده و پریدن از دیوار رو ببندید 2-به دروازه های حیاط امکان باز شدن با OG/ اضافه کنید.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

http://uupload.ir/view/5m9h_paridan_az_divar.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): یه نگاهی به حیاط زندان بندازید

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ در 19:39، ZombieRanger گفته است:

- توضیح کامل باگ: زندانیا میپرن اونور، از بیرون بیل میزنن و فرار میکنن. ما اگه بپریم اونور راه برگشتی نیست. درخواست دارم:

1-راه های سو استفاده و پریدن از دیوار رو ببندید 2-به دروازه های حیاط امکان باز شدن با OG/ اضافه کنید.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): یه نگاهی به حیاط زندان بندازید

?  من خودم بار ها به این روش فرار کردم ... در واقعه این سو استفاده نیست یک زندانی به درو دیوار میزنه تا فرار کنه و اگر og/ اضاف بشه کلا فرار کردن از زندان سخت ترین کار ممکن میشه 

اما راه برگشت هست . یکم بگردی پیداش میکنی

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ در 19:39، ZombieRanger گفته است:

سلام و درود بر دوستان عزیز ! 

عزیز دلم ! اگر شما پست های قبلی رو در این رابطه مشاهده کرده باشی ، دیدید که بنده عرض کردم . 

وقتی در زندان هستید بازی درحالت پیشفرض-زندان هست و شما تنها میتوند پلیر های زندانی شده رو ببینید ،    و در زندان هم ماشینی پیدا نمیشه! {همچنین بیرون از زندان}

2- در این حالت هر چند به خیال خودتان فرار کردید پس از تمام شدن تایم ملاقات شما به سلولتان بر میگردید ! 

3-تنها روش فرار از زندان تنها بیل است ! و به روشی که در ویکی توضیح داده شده 

در در ۱۳۹۹/۱/۱۹ در 14:49، Destination گفته است:

?  من خودم بار ها به این روش فرار کردم ... در واقعه این سو استفاده نیست یک زندانی به درو دیوار میزنه تا فرار کنه و اگر og/ اضاف بشه کلا فرار کردن از زندان سخت ترین کار ممکن میشه 

اما راه برگشت هست . یکم بگردی پیداش میکنی

و شما دوست عزیز ! اگر مدرکی در مورد این پست و فرار از روی دیوار دارید در 10 دقیقه به نمایش بزارید ! خودتون متوجه میشین تایم زندان که تموم شه به سلول بر میگردید? پس جو را بالا نبرید عزیزم . ممنون اگر قانع نشدید زیر همین پست دلیل و مدرک بزارید ?

لطفا قبل از گذاشتن پست های تکراری به پست های قبل 

توجه کنید !!

ویرایش شده توسط AliwolfMD
قلط نوشتاری
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AliwolfMD گفته است:

سلام و درود بر دوستان عزیز ! 

عزیز دلم ! اگر شما پست های قبلی رو در این رابطه مشاهده کرده باشی ، دیدید که بنده عرض کردم . 

وقتی در زندان هستید بازی درحالت پیشفرض-زندان هست و شما تنها میتوند پلیر های زندانی شده رو ببینید ،    و در زندان هم ماشینی پیدا نمیشه! {همچنین بیرون از زندان}

2- در این حالت هر چند به خیال خودتان فرار کردید پس از تمام شدن تایم ملاقات شما به سلولتان بر میگردید ! 

3-تنها روش فرار از زندان تنها بیل است ! و به روشی که در ویکی توضیح داده شده 

و شما دوست عزیز ! اگر مدرکی در مورد این پست و فرار از روی دیوار دارید در 10 دقیقه به نمایش بزارید ! خودتون متوجه میشین تایم زندان که تموم شه به سلول بر میگردید? پس جو را بالا نبرید عزیزم . ممنون اگر قانع نشدید زیر همین پست دلیل و مدرک بزارید ?

لطفا قبل از گذاشتن پست های تکراری به پست های قبل 

توجه کنید !!

شما درست نخوندین 

ایشون میفرماید بیلو میگیرن به انطرف فنسا میپرن و بعد بیل میزنن .

لطفا با دقت بیشتر بخونن بعد جواب بدین

یکم دقت بد نست?

?!توجه توجه!؟

ویرایش شده توسط Destination
  • مرسی 1

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...