رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی کاملا واضح - Markeloff

AliAgent

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AliAgent.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Markeloff.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تک تک پلیر های ارساکیا

• توضیحات: @Ali با سلام. اول از همه بگم بنده با مجازات احسان موافق نیستم اون با خودتون، بنده 2 شکایت در یک روز از یک ادمین عزیزی کردم و هر دو قبول شد و ایشون گفتند ادمین خاطی اخطار دریافت کرد (2 اخطار در یک روز) اما ایشون هیچ اخطاری دریافت نکردند (2 اخطار در 10 روز=اخراج از تیم کارکنان) ایشون باید دیموت میشدند اما هیچ مجازاتی نشدند، خواهشا رسیدگی کنید! 

• مدارک (فیلم یا عکس): دو شکایتی که قبول شدند: (واضح نیست که باید دیموت میشدند اما نشدند؟)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از اونجایی که شکایت به من هم مربوط میشه خواستم صحبت کنم

خیلی ممنون که گفتید احسان مجازات نشه واقعا ممنون همه منتظرن بودن شما بگی?

همیشه گفتم بازم میگم این ادمین عزیز امثال تو نیست!

این قانون رو میشه نشون بدی اخه چون تو بیشتر میدونی من جاشو بلد نیستم.

چرا خیلی چیزا واضحه اما بعضیا نمیخوان ببینن?

شما که دم از قانون میزنی حتما باید اینو بدونی که وقتی داخل استفی شکایت ها داخل pm انجام میشه! 

میدونم میدونستی?????

اخه نمیشه که شما بلد نباشی??

زیرآب میزنی زیرآب نمیری؟                    حدی نیستی ا ما ایراد بگیری

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @AliAgent

@Ali دیگه داره صبرم تموم میشه، هروز باید بیام ببینم یکی تهمت زده بهم؟ کی تموم میشه این مسخره بازیا؟

مهندس، شکایت شما با هماهنگی علی بوده و این ادمینِ عزیز سرِ هر شکایت شما AV گرفتند!

در 2 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

اما ایشون هیچ اخطاری دریافت نکردند (2 اخطار در 10 روز=اخراج از تیم کارکنان) ایشون باید دیموت میشدند

از خودت قانون در میاری؟ کجای قوانین نوشته همچین چیزیو؟

اولا 2 تا AV تو 10 روز دیموت نداره، 3AV برابره با 1SV!

حتی اگه 2 تا SV هم میگرفت دیموت نمیشد!

در 2 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

واضح نیست که باید دیموت میشدند اما نشدند

علی میاد بهت میگه واضحه یا نه!

نکته: شما که حرف از قانون و قوانین میزنی باید بدونی که:

در 15 دقیقه قبل، AliReZ گفته است:

شما که دم از قانون میزنی حتما باید اینو بدونی که وقتی داخل استفی شکایت ها داخل pm انجام میشه! 

اما شکایت رو باز میزارم علی خودش بیاد جوابتو بده، در اصل شکایتت رده! @Ali

حرف آخر: دیگه حوصلمو سر بردید، هروزِ خدا باید بیام ببینم یکی سرِ چیزای بیخود شکایت مسخره و الکی میکنه، کی تموم میشه خدا میدونه!

علی جان، شرمنده اما اگه به این موضوع رسیدگی نکنی و بزاری اینجور افراد هی شکایت بکنن، مجبورم خودم اقدام کنم. @Ali

دیگه جوابی نمیدم تا خود علی به شکایت رسیدگی کند.

• دوست دارم که 10
  • مرسی 3
  • هاها 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

(2 اخطار در 10 روز=اخراج از تیم کارکنان)

همچین قانونی اصلا وجود نداره از کجا دراوردی؟

خودساختگیه؟

در 6 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

3AV برابره با 1SV!

همونطور که آقای Markeloff گفتند 3 AV برابر با 1SV، 2 اخطار هم یعنی 2 AV ماشالله ادمین بودید هنوز اینارو نمیدونید؟

لینک به دیدگاه

چطور وقتی من ادمین بودم با یک Wrong Warn که تازه تشخیص اشتباه بوده SV گرفتم بعد ایشون با ندانستن قوانین 1 AV? بعد میاد فنگیلیش هم رعایت نمیکنه باز میشه 1 AV? میومد بنمم میکرد کامل UCP رو خراب میکرد میشد 3AV=1SV?? خیلی جالبه واقعا

در 8 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

(2 اخطار در 10 روز=اخراج از تیم کارکنان)

اون وقتی که میخواستم بیام استف که هنوز تست اتوماتیک نیومده بود این قانون وجود داشت (بر فرض که نداشت، کامل یادمه یک بار در میتینگ خود موسس این حرفو زد)

در 8 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

دیگه داره صبرم تموم میشه، هروز باید بیام ببینم یکی تهمت زده بهم؟ کی تموم میشه این مسخره بازیا؟

میشه بپرسم از اون لحظه ی ریجیسرم چند بار از شما شکایت کردم؟ جالبه حالا بنم باید بشم؟

در 2 ساعت قبل، Meli گفته است:

همونطور که آقای Markeloff گفتند 3 AV برابر با 1SV، 2 اخطار هم یعنی 2 AV

بعد یه سوال، این قانون رو از کجا اوردید؟ این خودساختگی نیست؟

شما توی تمام شکایت هایی که قبول شده نوشتید اخطار دریافت کرد، اون AV که میدید اسمش اخطار لفظی نیست؟ اینو اصلاح کنید که دیگه کسی مثل من به توانایی های دست Butler شک نکنه

در 9 ساعت قبل، AliReZ گفته است:

حدی نیستی ا ما ایراد بگیری

اخه عزیز من وقتی من بالا سرت بودم دلقک کل استف بودی جرات نمیکردی چت کنی مسخره میشدی، حالا اومدی مثلا جبران کنی؟ لازمه یاد اوری کنم اسم قبلیت _[Hunter]_ بود یا خودت یادت اومد؟ ? هنوزم یاد اون روزا میوفتم خندم میگیره راستی فشار خونت کی میاد پایین؟ bandicam_2020_03_16_11_06_07_817.jpg

جدی میگی؟ راستی سی ام دی های هلپری رو  کی بهت یاد داد؟ ادمینی چطور؟  چک پیسی رو یاد گرفتی یا دوباره بگم؟ حقیقت تلخه ولی تک تک اینارو نمیتونی پنهان کنی ?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

چطور وقتی من ادمین بودم با یک Wrong Warn که تازه تشخیص اشتباه بوده SV گرفتم بعد ایشون با ندانستن قوانین 1 AV?

ما میتوانیم مجازات ها رو کمتر یا بیشتر کنیم و این حق را داریم!

بعد میاد فنگیلیش هم رعایت نمیکنه باز میشه 1 AV

جالبه، سر یک حرف لاتین "e" که اخر کلمه ی "Saheb" نگذاشته باید SV میگرفت نه؟ خدایا به کجا داریم پیش میریم

اون وقتی که میخواستم بیام استف که هنوز تست اتوماتیک نیومده بود این قانون وجود داشت (بر فرض که نداشت، کامل یادمه یک بار در میتینگ خود موسس این حرفو زد)

قوانین روز به روز متغیر و در حالِ بروز رسانی است، قرار نیست همه چی مثل سابق باشه و بعید میدونم از اون زمان تا به حال این قانون تغیری کرده باشه زیرا که:

در 8 ساعت قبل، Meli گفته است:

همچین قانونی اصلا وجود نداره از کجا دراوردی؟

خودساختگیه؟

میشه بپرسم از اون لحظه ی ریجیسرم چند بار از شما شکایت کردم؟ جالبه حالا بنم باید بشم؟

من منظورم تنها شما نبودی، هم شما هم دیگر افرادی که سر چیزای بیخود الکی شکایت میکنن، خب که چی مثلا؟ وقتی بهت گفتم ایشون اخطار دریافت کرده یعنی دریافت کرده و با هماهنگی علی بوده، بعد میای پست میزاری شکایت میکنی تحت عنوان" پارتی بازی کاملا واضح Markeloff"؟ من میخواستم پارتی بازی کنم الان اینجا نبودم مهندس! اینم بگم وقتی داخل میتینگ استف ریپورت دادی گفتی وارن و پاک کن، من که به علی گفتم ماجرا رو همونجا درجا به Butler، اِسوی داد، اما بعد اینکه قوانین رو دوباره مرور کرد، گفت که ایشون همون 2 اخطارِ لفظی را دریافت میکنند! (همون حرف من)

بارها گفتم، من با بقیه ی ادمین های سابق فرق دارم، دوست دشمن نمیشناسم و هر کسی که خلافی کنه مجازات میشه!

نوشتید اخطار دریافت کرد، اون AV که میدید اسمش اخطار لفظی نیست

جز اخطارِ لفظی و AV چیزه دیگه ای هم داریم مگه؟ وقتی میگم اخطار دریافت کرد منظورم همون AV یا اخطارِ لفظیه!

و در آخر، از هرگونه پست خوداری کنید تا علی به شکایت رسیدگی کند! 

همچنین @AliReZ @AliAgent مواظب لحن صحبت خود باشید!

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

بعد یه سوال، این قانون رو از کجا اوردید؟ این خودساختگی نیست؟

شما توی تمام شکایت هایی که قبول شده نوشتید اخطار دریافت کرد، اون AV که میدید اسمش اخطار لفظی نیست؟ اینو اصلاح کنید که دیگه کسی مثل من به توانایی های دست Butler شک نکنه

از کی تاحالا قانونی که فاوندر میزارند شده خودساختگی؟

من نمیدونم شما با این طرز حرف زدن چه کسی بهتون صلاحیت ورود به تیم کارکنان رو دادند!

اخه عزیز من وقتی من بالا سرت بودم دلقک کل استف بودی جرات نمیکردی چت کنی مسخره میشدی، حالا اومدی مثلا جبران کنی؟ لازمه یاد اوری کنم اسم قبلیت _[Hunter]_ بود یا خودت یادت اومد؟ ? هنوزم یاد اون روزا میوفتم خندم میگیره راستی فشار خونت کی میاد پایین؟

جدی میگی؟ راستی سی ام دی های هلپری رو  کی بهت یاد داد؟ ادمینی چطور؟  چک پیسی رو یاد گرفتی یا دوباره بگم؟ حقیقت تلخه ولی تک تک اینارو نمیتونی پنهان کنی ?

فاوندر عزیز مجموعه لطفا این موارد بالا را در نظر بگیرید! @Ali

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

اخه عزیز من وقتی من بالا سرت بودم دلقک کل استف بودی جرات نمیکردی چت کنی مسخره میشدی، حالا اومدی مثلا جبران کنی؟ لازمه یاد اوری کنم اسم قبلیت _[Hunter]_ بود یا خودت یادت اومد؟ ? هنوزم یاد اون روزا میوفتم خندم میگیره راستی فشار خونت کی میاد پایین؟ 

یجوری میگی انگار 3 4 ساله داری بازی میکنی

کلا یه سال هم نمیشه عزیزم

یاد بگیر کسیو مسخره نکنی آقای (S)Ali(S)

شما هم همونی هستی که لول 5 بودی میومدی DADA POOL MEDE میکردی عزیزم

کسیو مسخره نکن چون تو هم  یه پلیر بودی

Be yourself

But be your best self

-LordViper-

Pouyan.png

SweeT.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...