رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ajail بدون مدرک کامل از Mehdi

Misagh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _MojreM_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mehdi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: covid.png
antoomi.png
mahdi.sh.png
JohnKrammer.png

• توضیحات:
با سلام.
ضمن خسته نباشید.
شما تو عکس های زیر مشاهده میکنید که از بنده شکایت شده و بنده به Ajail محکوم شدم در صورتی که اصلا مشاهده نمیکنید که بنده (relog کردم Quit) اصلا شاید بنده  (Time out, kick,ban, carsh) شده باشم. یعنی هیچ کدوم از اینا امکان نداره و بنده حتما Non-RP کردم؟ من یادم نمیاد این اتفاقو به همین دلیل مدرکی از اون لحظه ندارم ولی در عوض چند تا شاهد دارم که تو اون زمان کنار من بودن...
این خانوم کار هرروزش هست بیاد منو از وسیله نقلیه پیاده کنه و فرار کنه( اینم یک مدرک از یک کار این خانوم http://s7.picofile.com/file/8390839700/gta_sa_2020_03_07_04_54_25_510.avi.html ) این خانوم تو بازی در قسمت (/block) بنده قرار داره و حق داره که دنبال شکایت از من باشه... ولی در کل تون کار بنده ناخواسته بود چون بیمه ماشین قیمت چندانی نداره که بخوام ازش فرار کنم ولی ادمین شما بدون دقت کردن به مدرک فقط بنده رو Ajail کردن...
اصلا تو عکس هایی که مشاهده میکنید اثری از عمدی بودن این کار نیست... حتی امکان اینو داره بنده بعد رسپکت قصد خارج شدن از سرورو داشتم... (ولی باز من اون روزو بخاطر ندارم ولی شاهدینی دارم که شهادت بدن کار من از عمد نبود)
در هر صورت بنده از تصمیم عجول این اقا شکایت دارم و از همه جهات پیگیری میکنم برای اشتباه ادمین سرور.
یعنی به طور مثال اگه یه زمان برای فردی کاری  پیش بیاد و بخواد از بازی بره بیرون وقتی ماشینش دزدیده شده باید دزد و پلیس بازی در بیاره اول ماشینشو بگیره یا باید از کسی اجازه بپرسه از بازی خارج شه؟
• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2020_03_13_01_12_05_751.png
bandicam_2020_03_13_01_12_25_682.png
bandicam_2020_03_13_01_12_35_739.png

Kindness is beautiful -

MisaQ.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Misagh

ادمین @Spartan 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم @Misagh

در 1 ساعت قبل، Misagh گفته است:

ادمین شما بدون دقت کردن به مدرک فقط بنده رو Ajail کردن...

مدارکشون که کامله.

در 1 ساعت قبل، Misagh گفته است:

اگه یه زمان برای فردی کاری  پیش بیاد و بخواد از بازی بره بیرون وقتی ماشینش دزدیده شده باید دزد و پلیس بازی در بیاره اول ماشینشو بگیره یا باید از کسی اجازه بپرسه از بازی خارج شه؟

نه چند ثانیه بعدش.

از ادمین @Markeloff در خواست بررسی دارم.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

شکایت شما در حالِ بررسی میباشد، تا پاسخگویی نهایی صبور باشید و پستی نگذارید!

شکایت شما قبول شد و ادمینِ مربوطه اخطار های لازم را دریافت کردند.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...