رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ اسپورت ماشین.

DeLon

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: __AreS__.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و خسته نباشید خدمت پلیرها و مدیریت خوب سرور,امروز رفتم تا ماشین رو اسپورت کنم و ب یک باگ بر خوردم ک میتونیم مجانی کار های تو اسپورت ماشین رو انجام داد.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): sa_mp_181.png
sa_mp_182.png
sa_mp_183.png
sa_mp_184.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):وقتی وارد کارواش شدید گذینه SAVE رو بزنید بعد رنگ ماشین رو انتخاب کنید و با قیمت 0 میتونید ماشین رو کامل اسپورت کنید.اینم بگم توی عکس موس رو نشون نمیده.اگه متوجه نشدید بگید تا حضوری یا بهتر توضیح بدم.ممنون از رسیدگی.

DeLon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام این باگ نیست و پول رو از حساب کم میکنه شما فقط کافیه همین کار رو با Neon(بدون اینکه مقدار کافی گلد رو داشته باشید)تست کنید میبیند بعد زدن دکمه yes مینویسه شما گلد کافی ندارید!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

بله عزیز اونایی ک گولد میخواد نمیشه,ولی چیز هایی ک پولی هست مانند:رنگ ماشین,اگزوز,و تمام چیز هایی ک با پول میشه اونارو خرید را ب صورت رایگان بگیرید,من نگفتم گولد باگ هست دوست عزیز,درسته کم میشه از گولد اون درسته.

DeLon.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AreS گفته است:

بله عزیز اونایی ک گولد میخواد نمیشه,ولی چیز هایی ک پولی هست مانند:رنگ ماشین,اگزوز,و تمام چیز هایی ک با پول میشه اونارو خرید را ب صورت رایگان بگیرید,من نگفتم گولد باگ هست دوست عزیز,درسته کم میشه از گولد اون درسته.

اونایی هم که با پوله پول کم میشه!

لینک به دیدگاه

شما باگشو نمیدونی من تست کردم پول کم نمیشه,شما وارد گاراج شدی اول save بزن بعد بزار صفحه save بمونه با قیمت 0$ بعد همینطوری خرید هرو کن ولی save نکن وقتی همه کار هارو کردی همون صفحه با قیمت 0$ هست ک save میکنی و پولی کم نمیکنه.اگه اینکارو کنی پولی کم نمیکنه واسه این ک ن تست کردم.

DeLon.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AreS گفته است:

شما باگشو نمیدونی من تست کردم پول کم نمیشه,شما وارد گاراج شدی اول save بزن بعد بزار صفحه save بمونه با قیمت 0$ بعد همینطوری خرید هرو کن ولی save نکن وقتی همه کار هارو کردی همون صفحه با قیمت 0$ هست ک save میکنی و پولی کم نمیکنه.اگه اینکارو کنی پولی کم نمیکنه واسه این ک ن تست کردم.

تست کردم فقط کافیه قبل ورود به اونجا پولتو چک کنی بعد اینکارو کنی میبینی که پول کم شده

در صورت نیاز فیلم از کم شدن پول داده میشه?

لینک به دیدگاه

پس دروست انجام نمیدی داداش واسه این ک من چک کردم و 1 عکس هم میزارم.بخاطر توام شده اینکارو میکنم.کرم ندارم ک بگم الکی باگه وقت خودمو بریزم دور.

DeLon.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...