رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی - Markeloff

Cyber

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Saisan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Markeloff.png
LearninG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 
با سلام خدمت @Meli و @Ali

زمانی که خود سرور کانال تلگرام داره و حتی توی گیم تبلیغ کانال تلگرام خودشو میکنه که همه برن و جوین بدن و اطلاع رسانی ها از اون طریق انجام میشه
بنده دارم با رفیقم صحبت میکنیم و میگم توی تل بهم پیام بده و ایدی مو میدم بهش این کجاش تبلیغه؟
بنده 4 یا 5 ساله دارم توی سرور شما بازی میکنم هنوز سر اینطور مسئله ای مشکلی پیش نیومده بود الان 2 روزه منو بن کردن همین امروز فردا هست از فکشنمم کیک شم (بنظر شما من دیگه دل خوشی دارم از فکشنمم کیک شم اینجا پلی بدم؟)
ایشون به من پیام بدن و ما با هم صحبت کنیم تبلیغ محسوب میشه ؟!
ادمین شما حتی توی پست شکایت بنده بیشتر از 24 ساعت که وقت داشتند گذشت و حتی 1 پاسخ توی پست شکایت ارسال نکردند این ادمین لایق مجازات نیست ایا؟ 
علی جان : کل کاربران سرور تلگرام دارن و نه تنها کل کاربران سرور بلکه اکثر مردم ایران 
تلگرام یه چیز عمومی تو افکار و زندگی روزمره همه هست و روزانه بنده خودم دیدم که اکثر اعضای گیم به هم دیگه دارن ایدی میدن 
شماره میدن
من بخام با رفیقم صحبت کنم
با شما تو تلگرام صحبت کنم 
این مشکلش چیه ؟! 
تبلیغ کجا رو میکردم که هیچ کس اونجا رو نمیشناخته؟!
لطفا رسیدگی کنید 
سر مباحث الکی و بچه بازی کاربرا رو بن ندید که از مجموعه زده بشن.
بجای اینکه با کاربرا مدارا کنید و طرفدارشون باشید و بهشون آزادی بدید روز به روز کاربرا رو محدود و محدود تر نکنید
چرا یه ادمین شما باید کل چت های منو رفیقمو بخونه؟!  یعنی امنیت نداریم تو سرور شما یه چیز خصوصی رو به رفیقمون بگیم ؟  بنده شده حتی گیفت کارت خریداری کردم کدشو که به رفیقم دادم میبینم استفاده شده ! چرا؟  چون وارن شده ادمین از اون کد استفاده کرده ! بعد خود ادمین اومده میگه حلال کن
اینا رو رسیدگی کن
شما یه مجموعه داری . چند سال زحمتشو کشیدی . نذار این جور افراد با رفتار بچه گونه مجموعتو خراب کنن

یاعلی

• مدارک (فیلم یا عکس): 
http://s7.picofile.com/file/8390758518/saisan.zip.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Saisan

در 4 ساعت قبل، Saisan گفته است:

زمانی که خود سرور کانال تلگرام داره و حتی توی گیم تبلیغ کانال تلگرام خودشو میکنه که همه برن و جوین بدن و اطلاع رسانی ها از اون طریق انجام میشه

طبقِ این قانون:

نقل قول

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که ارتباطی با مجموعه ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت)

آی دی تلگرام مجموعه مربوط به خودِ مجموعه است، ما که نیومدیم آی دی یک جای دیگه رو بدیم.

بنده دارم با رفیقم صحبت میکنیم و میگم توی تل بهم پیام بده و ایدی مو میدم بهش این کجاش تبلیغه؟

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که ارتباطی با مجموعه ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت)

آی دی شما ربطی به مجموعه ما نداره، متوجه میشی که انشالا نه؟

بنده 4 یا 5 ساله دارم توی سرور شما بازی میکنم هنوز سر اینطور مسئله ای مشکلی پیش نیومده بود

قوانین روز به روز در حال بروز رسانی است، قرار نیست مثل سابق باشه همه چی!

ادمین شما حتی توی پست شکایت بنده بیشتر از 24 ساعت که وقت داشتند گذشت و حتی 1 پاسخ توی پست شکایت ارسال نکردند این ادمین لایق مجازات نیست ایا؟ 

قرار نیست حتما بیان بگن، مهم این بودن که مدرک دادن، ولی بهشون اخطار میدیم که بیان دفاع کنند و پست بزارن که ناراحت نشه کسی.

بجای اینکه با کاربرا مدارا کنید و طرفدارشون باشید و بهشون آزادی بدید روز به روز کاربرا رو محدود و محدود تر نکنید

چقدر آزادی؟ اینکه طرف بیاد آی دی بده بعد هرکار خواست تو تلگرامش بکنه و تبلیغ کنه؟

چرا یه ادمین شما باید کل چت های منو رفیقمو بخونه؟!

ادمین های ما بیکار نیستن چت های شما رو بخونن، شما حرفی زدید که توسط وارن دیده شده به ادمینا.

بنده شده حتی گیفت کارت خریداری کردم کدشو که به رفیقم دادم میبینم استفاده شده ! چرا؟  چون وارن شده ادمین از اون کد استفاده کرده ! بعد خود ادمین اومده میگه حلال کن

فقط مدرک بده لازم نیست توجیح کنی حرفِ ادمینِ مربوطه رو!

نذار این جور افراد با رفتار بچه گونه مجموعتو خراب کنن

باشه حتما، بنده نزدیکه 1 ساله استفم، کسی جرعت نکرده اینطوری بد دهنی کنه و توهین و تهمت بزنه، 2روزه بک دادی زود قضاوت نکن!

حرف آخر: هر کار کردیم مدارا کنیم با افرادی که شکایتِ بیخود انجام میدن، دیدیم فایده نداره، از این به بعد محروم میشید بدونِ چونو چرا!

تهمت پارتی بازی نزده بودن که زدن @Ali

جوابِ پست رو دیگه نمیدم، منتظر علی هستیم تا خودشون بگن مقصر کیست!

@Ali جان منتظر شماییم.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

شما آنبن شدید و شکایت شما رد شد.

متأسفانه یک بی نظمی در رابطه با توضیح این قانون ایجاد شده بود که این مشکل برطرف شد، از شما عذرخواهی می کنیم.

در نظر داشته باشید، در همه حال در شکایات خود (هم شاکی و هم مفعول شکایت) نهایت احترام را برقرار کنید وگرنه هر طرفی که بی احترامی کند مجازات لازم بر روی کاربری شان اعمال خواهد شد.

بسته شد.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...