رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چیت Aslekaar در وار

Hitter

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Grisly.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AsleKaar.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: مدرک گویای همه چیز هست

• توضیحات: با سلام

ایشون به وضوح داره از Autoshot استفاده میکنه...

ببینید با Deagle تنها کاری که میکنه موس رو میچرخونه و وقتی ایم میاد رو طرف خودکار تیر رها میشه...

اولا که میبینید هیچ تیری خطا نمیره مگر اینکه طرف در حال دویدن باشه که در این صورت هم تیر جایی رها میشه که فرد چن صدم ثانیه قبلش اونجا رو ترک کرده...

شما دقیقه ۳ و ثانیه ۱۳ از فیلم رو تا دقیقه ۳ و ثانیه ۱۶ از فیلم دقت کنید میبینید که طرف رفته پشت تپه ولی وقتی ایم میاد روش خودکار تیر زده میشه...(ایتوشات تپه رو در نظر نمیگیره و خودکار تیر میزنه)

دقیقه ۴ و ثانیه ۵۱ از فیلم رو تا دقیقه ۴ و ثانیه ۵۶ از فیلم هم دقت کنید که وقتی ایم رو میاره رو بازیکن smart. با اسکین استف خودکار تیر رها میشه و ایتوشات پلیر خودشون (LSV)رو با پلیر حریف(VLA) اشتباه میگیره

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s6.picofile.com/file/8390272542/bandicam_2020_03_06_19_39_39_322.avi.html

• دوست دارم که 11
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این فیلم تو شکایت های خصوصی در وار توسط 4 ادمین دیده شده و اینجا ام جای شکایت واسه وار نیست بن شدید تمرکز خودتون رو از دست دادین مثل اینکه اندازه.

همینطوری به تهمت زدن ادامه بدید ببینیم به کجا میرسین.

و اینکه طبق گفته فاندر سرور در این سرور چیت auto shot کار نمیکنه.

ویرایش شده توسط cjmilad
.
  • دوست دارم که 3
  • مرسی 2

AsleKaar.png

Snow.png

𝐌𝐄𝐍𝐀𝐂𝐄
𝐈𝐈
𝐒𝐎𝐂𝐈𝐄𝐓𝐘

لینک به دیدگاه

خب حالا بیاید بیشتر دقت کنیم

اولا ایشون از چیت Triggerbot و PTM استفاده میکنن... PTM ایشون هم جوری هست که وقتی تیر میزنن ایم میره رو طرف 

Http://b2n.ir/aslekaar

در این کلیپ صحنه اهسته شده میبینید که اول که به من تیر میزنه ولی چون less damage داشتم نمیمیرم بعد وقتی ایم رو میاره رو پای Arsii تیر زده میشه ولی چون Arsii پشت من بود یهو ایمش لاک میشه رو من و از اونجایی که ایشون حساسیت موسش پایینه میبینید که چیتش کار میده و به سرعت ایمش میاد بالا رو سینه من و کیل میشم

.

.

.

حالا مهمترین بخش چیتش اینجاس تو این فیلم

Http://b2n.ir/aslekar

میبینید که وقتی ایم رو داره میچرخونه یهو ایمش لاک میشه رو Bigskull و تیر زده میشه خب این مشخصه که چیتش خودی رو اشتباهیی گرفته با حریف

.

.

درباره چک پیسی هم بگم ادمین leytom وقتی ایشون رو چک پیسی کرده که دو روز گذشته بوده 

.

.

تو این دوتا فیلم مخصوصا دومی خیلی راحت میشه چیت Triggerbot(ایتوشات) و PTM ایشون رو دراورد

.

در 18 دقیقه قبل، Grisly گفته است:

ر این کلیپ صحنه اهسته شده میبینید که اول که به من تیر میزنه ولی چون less damage داشتم نمیمیرم بعد وقتی ایم رو میاره رو پای Arsii تیر زده میشه ولی چون Arsii پشت من بود یهو ایمش لاک میشه رو من و از اونجایی که ایشون حساسیت موسش پایینه میبینید که چیتش کار میده و به سرعت ایمش میاد بالا رو سینه من و کیل میشم

تیری که برای پای Arsii شلیک شده توسط Trigger bot بدلیل اینکه Arsii از پشت ایشون فرار کرده لاک میشه رو بدن گریزلی! اگه دقت کنید میبینید که سنس ایشون پایینه و نشونه ی ایشون یهو با سرعت میاد رو بدن Grisly 

میبینید که وقتی ایم رو داره میچرخونه یهو ایمش لاک میشه رو Bigskull و تیر زده میشه خب این مشخصه که چیتش خودی رو اشتباهیی گرفته با حریف

میبینید که در کیل اول که سیمپلو میزنه وقتی که تیر نمیزنه ایم لاک نمیکنه! یعنی دقیقن منتظره Trigger شلیک کنه و پشتش PTM لاک کنه! بعد که میبینید وقتی BuGSkull از جلو نشونش رد میشه یه تیر برای BigSkull شلیک میشه! یعنی Trigger شلیک کرده و باز هم اینجا مشخصه PTM لاک کرده! ببینید نشونه داره دنبال BiGskull میره که با یه C زدن متوقف میشه

درباره چک پیسی هم بگم ادمین leytom وقتی ایشون رو چک پیسی کرده که دو روز گذشته بوده 

ادمین Leytom ایشونو بعد 2 روز چک پیسی میکنه برای شک کردن روی Trigger که اونم چی؟ طرف میگه اکانتم روی RakSamp اسلیپه باید از سرور خارج شم و انلاین شم؟! یعنی از سرور خارج شده! پس یعنی میتونه شیر اکانت هم کرده باشه! بعدشم اینکه ادمین دور زدنو چک پیسی کردن کاری نداره همه میدونن که ادمین @Refigh پلیره Z3D رو چک پیسی کرده ولی چیتی پیدا نکرده و در همون روز فیلم 2 تا از چیتاش (Carjacker . Slapper) به ادمین داده شده!
مدارک در اکانت فروم اقای مهدی @HaftKhat

تو این دوتا فیلم مخصوصا دومی خیلی راحت میشه چیت Triggerbot(ایتوشات) و PTM ایشون رو دراورد

شما میتونید از YouTube این دوتا چیت رو دانلود کنید و تست کنید میبینید که همینجوری کار میکنه! (Triggerbot.cs . PTM.exe) 

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Grisly گفته است:

من تا ثابت نکنم شما چیت میزنید ول‌ نمیکنم اقای اصل کار

همونطور که من شما رو ثابت کردم و بن شدید.

شما هم میتونید تلاش خودتون رو بکنید.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

AsleKaar.png

Snow.png

𝐌𝐄𝐍𝐀𝐂𝐄
𝐈𝐈
𝐒𝐎𝐂𝐈𝐄𝐓𝐘

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، cjmilad گفته است:

همونطور که من شما رو ثابت کردم و بن شدید.

شما هم میتونید تلاش خودتون رو بکنید.

داش بزار درخواست شکایتم از leytom به دلیل تشخیص اشتباه رد شه بعد از این حرفا بزن 

شما سابقه داری درسته ولی کلا داشتی چیت میزدی اگه این همه تایم پلیت گانری میکردی الان یچیز شده بودی

در 4 دقیقه قبل، Yasuo گفته است:

شما بشین سر جات سر وار پینگت کمتر از 50عه از LV تا LS تلپورت میشی بعد میگی من لگم? من عاشقه لیدر VLA ام که پینگش رو 17ثابته و مثل تو لگه. عمو جون این چیت هارو من سال 2014 استفاده میکردم. دیگه ارزشی توت نمیبینم که بخوام برات کالری بسوزونم و چت کنم.  

به ما نمیخوری ولی برامون شاید:)

خودت رو ننداز وسط عزیزم من فیلم وارام رو همشو اپ میکنم میفرستم واست لگ لگ هم نکن چون تو همین فیلم که سرش بن شدم معلومه چقد لگم نمیتونم یه دراگ بکشم

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Grisly گفته است:

من اگه به اندازه بعضیا وقت صرف میکردم واسه سمپ نمیتونستی گان بکشی جلوم گرچه الان هم پایینی عزیزم

بله مشخصه.

• هاها 2

AsleKaar.png

Snow.png

𝐌𝐄𝐍𝐀𝐂𝐄
𝐈𝐈
𝐒𝐎𝐂𝐈𝐄𝐓𝐘

لینک به دیدگاه

دوستان اینجا چت تلگرام مدرستون نیس که هرچی میخواید بگید لطفا کسانی که میخوان دیده بشن برن یجا که قشنگ نمایان باشن چون اینجا هیچکس شمارو حساب نمیکنه 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت از چیت در وار توسط ادمین وار @LeyToM بررسی شده.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

• Name موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...