رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سواستفاده از ادمینی - Markeloff

MeIi

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Markeloff.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: کسانی که در تعقیب من دست داشتند: 

Erfan.png

ZombieRanger.png

%5BKING%5DEziO.png

• توضیحات: 

با سلام

من به دلیل پرداخت نکردن Ticket سه درجه تعقیب گرفتم پس از گذشت 15 دقیقه موفق شدم یکی از Wanted ها رو پاک کنم در طی پاک کردن 2 Wanted دیگر بودم که شخص ZombieRanger من رو با  Hydra زدند، پس از آن به کمک Rep یک Jetpack ساختم و داخل یکی ساختمان های شهر LS قایم شدم.

از آنجایی که زمان زیادی پلیس ها درگیر تعقیب بنده بودند، آقای Markeloff به من گفتند که: "پلیر هارو اذیت نکن" و خودشون نیز ML Cop شده بودند و اجازه نمیدادند من زمان Wanted های دیگه را پاک کنم 

تصمیم گرفتم تغییر مکان بدهم که در این حال ایشون به همراه Jetpack اومدند و با اسلحه که گویا Tec9 داشتند من را کشتند و وارد Jail شدم.

مورد اصلی اینجاست که چرا ایشون با استفاده از CMD و ساخت Jetpack دادن اسلحه به خودشون و نیز ML کردن در حالی که کلی تلاش کردم برای پاک کردن Wanted هام و به اندازه ی کافی پلیس داخل سرور حضور داشت من رو کشتند!

مدارک (فیلم یا عکس): -

• دوست دارم که 5
  • هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Meli

طبقِ این قانون:

نقل قول

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

شکایت شما رد میشود.

اما من خودم توضیح میدم که فکر نکنید منم مثل ادمین 5 های اسبقم که سو استفاده میکنم!

بنده اول کاپ نبودم و بعد برای نظارت ML کاپ شدم که یادم نمیاد اول کجا رفتم، فکر کنم NG رفتم.

بعد دیدم داخل R/ بحثِ که فلانی داره این کارو میکنه اون کارو میکنه نمیشه زدش

حتی چند باری هم منو تگ کردند که رسیدگی کنم. حتی یکی از این شاهدین هم که نام بردید، ریپورت دادند  شما رو گزارش دادند!

بعد از اون ML PD شدم و دیدم وانتد شما کلیر شد فهمیدم اعضای کاپ نمیتونن رسیدگی کنند! (دلیل:1- کلیر شدن وانتد  2- Togcollab بودن)

رفتم HQ PD دیدم که بازیکن KING EZIO اونجاس، با هم سوار Maverick شدیم و دیدیم شما داخل ساختمانی که به صورت آسانسوری هست، هستید!

هیچکاری نمیشد کرد و شاید از نظر قانون این یک نوع سو استفاده باشه.

در 13 ساعت قبل، Meli گفته است:

"پلیر هارو اذیت نکن" و خودشون نیز ML Cop شده بودند و اجازه نمیدادند من زمان Wanted های دیگه را پاک کنم 

بله گفتم فکر نکنم مشکلی داشته باشه

اینکه  نمیزاشتم وانتد شما پاک شه، حقِ قانونیه یک کاپ است و منتظر فرصتی بودم تا شما رو کیل کنم.

در 13 ساعت قبل، Meli گفته است:

چرا ایشون با استفاده از CMD و ساخت Jetpack دادن اسلحه به خودشون و نیز ML کردن در حالی که کلی تلاش کردم برای پاک کردن Wanted هام و به اندازه ی کافی پلیس داخل سرور حضور داشت من رو کشتند!

مشکلِ اصلیه ما انسان ها این است که فقط حرف میزنیم، هیچ وقت نشده که قبل حرف زدن فکر کنیم و زود قضاوت نکنیم!

بنده از CMD سو استفاده نکردم و با Rep/ هم Jetpack ساختم و هم Sawn-OFF، که شما اصلا نمیدونید با چه گانی مردید!

میدونستم شکایت میکنید مدرک گرفتم که مشکلی پیش نیاد! و حتی خود بازیکن KING  EZIO شاهد این موضوع هستند!

و نکته آخر: من بعد از اینکه دیدم افسران نمیتونن شما رو بزنن دخالت کردم، با گذشت چندین دقیقه طولانی و بعد از پاک شدن وانتد شما، من این کارو کردم!

از بازیکنان ZombieRanger و KING EZIO که شاهد ماجرا بودن، تقاضا دارم در این شکایت دخالت کنند و نظر خود را مطرح کنند!

• دوست دارم که 13
  • مرسی 2

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام از اون جایی که من در لیست شاهدین بودم خواستم که یک صحبت کوتاهی داشته باشم.

پلیر Meli شما وانتد داشتین و ما با برخی از اعضای PD که یادم نیست دقیق ولی فکر کنم Erfan و Ostad__Faraz بودن . از اون جایی که شما سوار Hydra میشدین و از Nofind هم استفاده میکردین ما مجبور شدیم از رنک بالاتر که فقط آقای  Markeloff بودن درخواست کنیم که Tog کنند که NG هم کمک کنه Hydra شما رو بزنن . بعد از سقوط Hydra شما  رفتین در یک ساختمان که من فکر کردم روی سقف هستین به همین دلیل من و آقای Markeloff  که به من ازشون درخواست کمک کرده بودم اومدیم بالای ساختمان مورد نظر که دیدیم شما رفتین جایی که بهش در حالت معمولی نمیشه دسترسی داشت به نظر شخصی  بنده این کار Non_rp هستش ولی قانون سرور در این مورد رو نمیدونم . به هر حال قرار شد که من اون بالا واستم و آقای Markeloff به wanted شما رسیدگی کنه . که ایشون مثل خود بازیکن Meli  از repshop استفاده کرد و من دقیقا یادمه که زمانی که از repshop ایشون خرید کردن من دیدم چون وارن خرید برای افراد نزدیک میره . من دلیل این شکایتو متوجه نمی شم شما انتظار داشتین چجوری پلیس بیاد دنبال شما وقتی شما از Jetpack استفاده میکنین ؟ با دوچرخه بپریم بالا؟ اگر راه حلی دارین ممنون میشم مطرح کنین

با تشکر . EziO 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

بنده از CMD سو استفاده نکردم و با Rep/ هم Jetpack ساختم و هم Sawn-OFF، که شما اصلا نمیدونید با چه گانی مردید!

بنده Whokill On نداشتم که متوجه بشم با چه اسلحه ای کشته شدم، تنها همراه با Jetpack میشه اسلحه هایی چون: Sawnoff Shotgun, Tec9 و UZI استفاده کرد.

در 4 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

من بعد از اینکه دیدم افسران نمیتونن شما رو بزنن دخالت کردم، با گذشت چندین دقیقه طولانی و بعد از پاک شدن وانتد شما، من این کارو کردم

زمانی که پلیس کافی داخل سرور حضور داره چه لزومی به رسیدگی High level Admin هست؟ مگه استفاده از Rep جرم محسوب میشه؟ یا استفاده از Rep جایی از قوانین درج شده که Non-RP هست؟ یعنی کسی که پول میده و Rep میخره از قابلیت های Rep استفاده میکنه و پلیس ها نمیتونن بزننش باید از ادمین ها کمک بگیرند؟ یا بلعکس از BSMats استفاده میکنه همه این ها یک قابلیت هست. @ThisIsEziO @Markeloff

در 2 ساعت قبل، ThisIsEziO گفته است:

سوار Hydra میشدین

اسمش Shamal هست.

Nofind هم استفاده میکردین

استفاده از Rep برای Jammer شدن تنها 2 دقیقه می باشد و برای هر 10 دقیقه یک بار میشه استفاده کرد من فقظ 1Wanted پاک کردم و تنها از 15 ذقیقه 2 دقیقه Jammer بودم.

رفتین جایی که بهش در حالت معمولی نمیشه دسترسی داشت به نظر شخصی  بنده این کار Non_rp هستش

شاید Anim زدن و پنهان شدن در Bug های Map بتونه Non RP باشه اما مکانی که من داخلش بودم هم میتونستید مشاهده کنید کجا هستم هم فاصله ی آنچنانی با من نداشتید که پس از 2 دقیقه تغییر مکان دادم و آقای Markeloff  من رو کشتنتد!

کسی که jetpack داره با Heliblade خیلی راحت میتونه مجرم رو بکشه.

ویرایش شده توسط Meli
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 2
  • هاها 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Meli گفته است:

زمانی که پلیس کافی داخل سرور حضور داره چه لزومی به رسیدگی High level Admin هست؟

به شرطی که رسیدگی کنند و Togcollab نکنن و به من نگن بیا شما رسیدگی کن ما نیاز به کمک داریم!

یعنی کسی که پول میده و Rep میخره از قابلیت های Rep استفاده میکنه و پلیس ها نمیتونن بزننش باید از ادمین ها کمک بگیرند؟

به هر حال از من درخواست کمک کردن و فکر نکنم مشکلی تو این کار باشه، قطعا اگر لیدرهای فکشنا بودن نیازی به کمک بنده نمیشد!

اما مکانی که من داخلش بودم هم میتونستید مشاهده کنید کجا هستم هم فاصله ی آنچنانی با من نداشتید که پس از 2 دقیقه تغییر مکان دادم و آقای Markeloff  من رو کشتنتد!

من شما رو زمانی کشتم که از اون محوطه خارج شدید. قطعا اگر خارج نمیشدید نمیشد شما رو کیل داد جز Jetpack گان هایی مثل Tec یا Sawn

کسی که jetpack داره با Heliblade خیلی راحت میتونه مجرم رو بکشه.

به شرطی که تو هوای آزاد و تو آسمان باشه، نه یک ساختمان سر پوشیده که فقط یک آدم میتونه از اونجا به زود عبور کنه.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

بحث اینجاست که من پس از 2 دقیقه مکانی که داخلش بودم رو ترک کردم و جابه جا شدم.

زدن کسی که Jetpack داره خیلی ساده هست.

راه های زیادی برای زدنش وجود داره.

کل عمرمو داخل Cop سپری کردم افرادی بودند که از Rep استفاده میکردند Jetpack میزدن فرار میکردن یادم نمیاد هیچوقت به خاطر این موضوع اعضای پلیس Report داده باشند. تلاش میکردیم میزدیم 

اعضای Cop شما انگار اصلا نمیخوان تلاش کنن نه؟

که از High Level Admin کمک میگیرن؟

• مرسی 5
لینک به دیدگاه

بین این 2 حرف شما تناقض هست.

حرف اول:

در 10 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

من شما رو زمانی کشتم که از اون محوطه خارج شدید. قطعا اگر خارج نمیشدید نمیشد شما رو کیل داد

حرف دوم:

در 10 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

به شرطی که تو هوای آزاد و تو آسمان باشه

من رو زمانی شما کشتید که از اون محوطه خارج شدم پس دیگه مانعی وجود نداشت که پلیس ها نتونن من رو بزنن.

• دوست دارم که 3
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

کل عمرمو داخل Cop سپری کردم افرادی بودند که از Rep استفاده میکردند Jetpack میزدن فرار میکردن یادم نمیاد هیچوقت به خاطر این موضوع اعضای پلیس Report داده باشند. تلاش میکردیم میزدیم 

بله میدونم، اصلا اون زمان با کنون قابل مقایسه نیست، با هم دیگه همکار بودیم اگه یادتون باشه، من خوددم از این موضوع ناراضیم.

اعضای Cop شما انگار اصلا نمیخوان تلاش کنن نه؟

حرفی واسه گفتن ندارم، بارها خواستم این اوضاع رو اوکی کنم اما نشد که نشد...

که از High Level Admin کمک میگیرن؟

شاید بهتر باشه زود قضاوت نکنیم، شاید لیدرهای فکشن بودن یکجور دیگه میشد

من رو زمانی شما کشتید که از اون محوطه خارج شدم پس دیگه مانعی وجود نداشت که پلیس ها نتونن من رو بزنن.

به هر حال من کاری که ازم خواسته شده رو انجام دادم و شما وقتی دیدید تایم جرم شما کم نمیشه فرار کردید، معلوم نبود اگر من نمیومدم شما همچنان اونجا حضور داشتید یا نه!

نکاتی بازگو شد تا سو تفاهم ها از بین برود، دیگه لازم نیس شکایت باز بمونه.

مدارکِ خرید Jetpack و Sawn-OFF از Rep به Ali داده میشه، گرچه علی میتونه از لاگ همه چیو چک کنه.

توجه:

در 22 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

مشکلِ اصلیه ما انسان ها این است که فقط حرف میزنیم، هیچ وقت نشده که قبل حرف زدن فکر کنیم و زود قضاوت نکنیم!

+بسته شد.

• دوست دارم که 3

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...