رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری

mmob

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: m_mob.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JohnKrammer.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی ندارم

• توضیحات: من یک ماشین buccaneer را ک neon داشت و فول sport بود را با ماشین tampa اون فرد trade کردم . ماشین من neon داشت و پرسیدم ماشین شما neon دارد گفت بله ولی وقتی trade کردیم وقتی رفت زدم togneon دیدم ک neon ندارد (به متن فیلم از ثانیه 1 توجه کنید پرسیدم ازش)

• مدارک (فیلم یا عکس): https://filebin.net/8il3yn1d3a0z6aqm/XiaoYing_Video_1583836839471.mp4?t=71vx3zyn

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، mmob گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: m_mob.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JohnKrammer.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی ندارم

• توضیحات: من یک ماشین buccaneer را ک neon داشت و فول sport بود را با ماشین tampa اون فرد trade کردم . ماشین من neon داشت و پرسیدم ماشین شما neon دارد گفت بله ولی وقتی trade کردیم وقتی رفت زدم togneon دیدم ک neon ندارد (به متن فیلم از ثانیه 1 توجه کنید پرسیدم ازش)

• مدارک (فیلم یا عکس): https://filebin.net/8il3yn1d3a0z6aqm/XiaoYing_Video_1583836839471.mp4?t=71vx3zyn

سلام، از جایی که بنده تا به حال کلاه برداری نکردم از شما عذر میخوام چرا؟! چون که من خودم ماشینه تامپا رو خریدم از کسی که خریدم گفت neon داره.... البته 1- شکایت شما قطعا  رد میشود چون سحل انگاری خودتون بوده ولی.. بنده برای اینکه هیچ عذاب وجدانی نداشه باشم ماشین را مثل همون معامله پس میدم.. با تشکر و عذر خواهی از.  @BuTleR ، موفق باشید.

@mmob از شما هم عذر میخوام من ادمی نیستم، اینکار رو انجام بدم. سره بنده را کسه دیگه کلاه گذاشه بود که ازش تامپا رو خریداری کردم که در یک تاپیک دیگه شکایت میکنم ازشون ❤️ تکرار میکنم عذر میخوام از @BuTleR

یک سوء تفاهم پیش آمد عذر میخوام.

این هم فیلمه پس دادن + هدیه = Tampa + $20k پول به ایشون و ماشین خودشون... این کار رو کردم که ببینید سوء تفاهم بوده و کلاه بردار نیستم.    http://uupload.ir/view/v9hb_avc_bandicam_2020-03-11_00-30-02-100.mp4/

http://uupload.ir/view/3rce_avc_bandicam_2020-03-11_00-34-44-728.mp4/

@BuTleR @mmob موفق باشید ❤️

زود قضاوت نکنید. ?

لینک به دیدگاه

ممنون از شما دم شما گرم که ماشین رو برگردوندین البته ب همراه تامپا برای سو تفاهمی ک پیش آمده بود ایشالا همیشه موفق باشید ببخشید برای این ک زود قضاوت کردم متشکرم

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام.

طبق پیگیری های صورت گرفته، ماشین شما پس داده شده.

طبق صحبت های خود شما و پس گرفتن شکایت، شکایت شما رد میشه.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SALVADOR9898.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5BY%5Das.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

سلام همینطور که در تصویر ها می بینید آقا mrking با من تماس گرفتند و خواهان آزادی دوست خود شدند . منم رفتم و دوست ایشون که در تصویر id 108 هستند را از زندان آزاد کردم و Y]as] و ایشون گفتند که ۵۰k می دهند . من ایشون را با قیمت ۵k ازاد کردم ولی ایشون ۴۵k باقی مانده را ندادند . باتشکر .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

hoji_ag-sa-0007.jpg

3t73_ag-sa-0006.jpg

0wn9_ag-sa-0008.jpg

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

+بسته شد.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...