رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نابخردی ادمین - Pyke

End

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Scape.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Pyke.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا

• توضیحات: سلام. از همین اول میرم سر اصل مطلب | ۱- تمام چت هایی که قبل و بعد این جمله بوده رو کنار بذارین، ادمین [ و ساب لیدر فکشن] میتونه به یه بازیکن با صراحت کامل توهین کنه و بگه ازت بدم میاد؟[۱] در ضمن این خودش نوعی فرق گذاشتن بین ممبر ها و بازیکنان محسوب میشه و مجازات داره! | ۲- بازیکن در جواب این حرف ساب لیدر میگه ^منم همینطور^ ولی اینجای کار ساب لیدر خودشو بهتر و بالاتر از ممبرش میدونه و بهش یه FW میده و در نهایت ممبر با داشتن دو FW با 80FP کیک میشه! | ۳- همون ادمین با اینکه  بازیکنو 80FP میکنه ولی بازم به دلیل فشار های روحی ۱۲۰ دقیقه محرومیتو به اون بازیکن تحمیل میکنه!اصلا اون  FP80 شما درست بود دیگه این حرکتت برا چی بود؟! بالاخره شما ساب لیدری - لیدری یا ادمینی؟ مجازات همشونو باید اعمال کنی؟  ۴- شما اصلا به چه حقی به خودتون اجازه میدین که هم توهین کنین و هم مجازات؟ اصلا شما کی هستی که بخوای از این حرکتا بزنی؟! اگه قراره کسی مجازات بشه شما هم به دلیل تخریب شخصیت ممبر و توهین باید مجازات بشی!

نتیجه گیری : تمام مجازات هایی که توسط این ادمین روی اکانت من صورت گرفته از روی کینه [عقده یا هر چیز دیگه] و نفرت بوده ! [به اسکرین شات ها دقت کنید]

@Markeloff

• مدارک (فیلم یا عکس): 

0w3o_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

us6r_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

bi6a_blurimage_8-3-2020-10-23-29.png

• هاها 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @motevahem

ادمین @Pyke 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.

ویرایش شده توسط Markeloff

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود.

در 29 دقیقه قبل، Markeloff گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم @motevahem

ادمین @Pyke 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.

مدارک توهین ایشون به بنده و گوش نکردن به حرف مافوق (رنک بالاتر - Chat off) به @Markeloff ارسال شد.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Pyke گفته است:

با سلام و درود.

مدارک توهین ایشون به بنده و گوش نکردن به حرف مافوق (رنک بالاتر - Chat off) به @Markeloff ارسال شد.

دوست عزیز شما جواب منو بده ادمین میتونه بین بازیکنا فرق  بزاره یا خیر؟!

من اگه بر فرض به شما توهینی کردم به یک لیدر - ساب لیدر توهین کردم یا یک ادمین؟ توهین داخل اقلیت مجازاتش 80FP هست ولی شما یه مجازات هم از خودتون اضافه کردین!

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق مدارک ارسال شده از سوی ادمین

شما توهیناتی رو انجام دادید

خب تا اینجا ایشون برای اقلیت مجازات کردند اما ما این حق را برای ادمینا محفوظ نگه میداریم که اگر ساب لیدر فکشن ادمین نیز بود این مجازات رو اعمال کند.

توهین اصلی شما به طور واضح بیشتر به ادمینیه ایشون بوده تا ساب لیدر فکشن.

اما در رابطه با  لحن حرف زدن با بازیکنان ایشون اخطار های لازم را خواهد گرفت و در صورت تکرار از تیم کارکنان اخراج خواهند شد.

+بسته شد.

• دوست دارم که 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...