رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ترمز دستی.

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی پلیرها و مدریت خوب سرور AesaCia.
میخواستم یک پیشنهاد بدم و نمیدونم کسی گفته یا نه,من چندین بار دیدم ک آدم هایی هستن ک میان و جای ماشین های شخصی من رو عوض میکنند میدونم با cmd /towcar میتونم ب جایی ک پارک کردمش بیارم ولی شما میتونید بازی رو ب واقعیت نزدیک کنید و برای ماشین های شخصی ترمز دستی بزارید تا کسی نتونه تکان بده ماشین رو,حتی میشه یک دکمه رو واسه دستی انتخاب کنید مانند قفل ماشین ک هم cmd داره واسه قفل کردن /lock هم با دکمه N میشه استفاده کرد.امید وارم از پیشنهادی ک دادم استفاده بشه.ممنون از همه,تا درودی دیگر بدرود.

• دوست دارم که 1

DeLon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من در کل با ت رمز دستی موافقم. چون حتی میشه باهاش دستی کشید که خود این کار خیلیی حال میده? یا مثلا اگه تو جایی که شیب داشته باش ترمز دستی رو فعال نکنی ماشین بره پایین. بنظرم ایده ترمز دستی عالیه 

• مرسی 1

?Ali34.png ?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، AreS گفته است:

با سلام خدمت تمامی پلیرها و مدریت خوب سرور AesaCia.
میخواستم یک پیشنهاد بدم و نمیدونم کسی گفته یا نه,من چندین بار دیدم ک آدم هایی هستن ک میان و جای ماشین های شخصی من رو عوض میکنند میدونم با cmd /towcar میتونم ب جایی ک پارک کردمش بیارم ولی شما میتونید بازی رو ب واقعیت نزدیک کنید و برای ماشین های شخصی ترمز دستی بزارید تا کسی نتونه تکان بده ماشین رو,حتی میشه یک دکمه رو واسه دستی انتخاب کنید مانند قفل ماشین ک هم cmd داره واسه قفل کردن /lock هم با دکمه N میشه استفاده کرد.امید وارم از پیشنهادی ک دادم استفاده بشه.ممنون از همه,تا درودی دیگر بدرود.

کاملا با پیشنهادتون موافقم ، اگه سمپ در این مورد محدودیتی نداشته باشه موسس عزیز @Ali فکری در مورد این که وقتی ما اسلیپ میزاریم میریم میایم میبینیم اومدن ماشین هارو بردن 100 متر اونور تر! یه سیستمی مـثل ترمز دستی داشته باشیم که وقتی ماشینو پارک میکنیم بمونه سر جاش تکون نخوره!

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...