رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بیزنس Eight balls(بمب گذاری)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام!

بنده یک پیشنهاد داشتم در راستای افزایش جذابیت ها به بازی که به چند روش قابل انجامه و عرض میکنم :

ابتدا اینو بگم که ممکنه اینجور پیشنهادات اولویت بالایی نداشته باشه ولی بنظر من نیاز هستش که اضافه بشه و نباید ازش غافل بشیم ، حالا چه دیر چه زود!

توضیحاتاین عکس محل بمب گذاری روی وسایل نقلیه هستش و همونطور که همه میدونیم فقط برای سرنشینان اون وسیله ، بمب عمل میکنه و منفجر میشه و برای بقیه پلیرها هیچ اتفاقی نمیفته!

پیشنهاد من این هستش که یک بیزنس هم برای  بمب گذاری روی ماشین ها بسازید.

روش اول : به اینصورت که پلیرهای با لول +15 بتونن وارد بیزنس بشن (همون عکس که ورژن اصلی خود بازیه) و روی وسایل نقلیشون با قیمتی بالا (مثلا 5000 دلار) بمب گذاری کنند!

روش دوم : پلیرها باید حداقل 5 عدد بمب (C4) از قبل بسازن و سپس وارد بیزنس بشن و با پرداخت مقداری پول (مثلا 200 دلار) روی وسایل نقلیشون بمب گذاری کنند.

روش سوم : پلیرها وارد بیزنس میشوند و مانند Tuning لیستی براشون میاد که چه نوع بمبی میخواهند روی ماشین بکارند.(تایمر دار ، سرعت سنج ، یا مثل اون چیزی که در GTA III اتفاق میفته و نمیدونم چی اسمشو بزارم! شاید بشه گفت تروریستی) طبیعتا قیمت مدل های بمب گذاری یکسان نخواهد بود ، یا به تعداد متفاوتی از C4 نیاز خواهد داشت.

با اینکار یک وظیفه جدید هم برای اقلیت FBI اضافه میشه که گشتن وسایل نقلیه جهت پاکسازی هستش و همچنین میتونه وانتدهای مربوط به خودش رو داشته باشه! برای مثال 4 وانتد پس از انتحار در صورت حضور یا صدمه پلیس!

TommyShelby.png

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...