رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اخراج بی دلیل از اقلیت - Luciano

GuiDeDN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GuiDeD_N.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Luciano.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی ندارد.

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید. اقای luciano لیدر جدید فکشن یدک کش من رو به دلیل فعال نبودن به مدت سه روز بدون گذاشتن پست مرخصی از فکشن با 80fp اخراج کردند. در صورتی که من قبل از اینکه به سه روز برسه انلاین شدم. ولی ایشون من رو حدودا بعد از گذشت 2روز و 12ساعت اخراج کردند. در مدارک میبینید که من 23:59:46 روز 01-03-2020 (تقریبا میشه ساعت 12 شب ینی شروع روز 02-03-2020) انلاین شدم ، اما ایشون من رو در تاریخ 12:26:03 04-03-2020 اخراج کردند. (به طور دقیق میشه پس از گذشت دو روز و 12 ساعت و 27 دقیقه من رو اخراج کردند.) در صورتی که صبر نکردن سه روز کامل شه. حتی من دوباره 19:47:24 روز 04-03-2020 انلاین شدم و متوجه شدم که اخراج شدم. ( حتی هنوز هم تنها 2 روز 19 ساعت گذشته بود و سه روز کامل نشده بود ) به هر حال این سرور و مجموعه دقیقه به دقیقش قانونمنده و حتی من به ایشون هم گفتم که هنوز 3روز کامل نشده بود. قبول کرد و فقط گفت که من دیدم لیدرای دیگه اینطوری اخراج میکنن.

• مدارک (فیلم یا عکس): shekayat_luciano.PNG    

shekayat_luciano_2.PNG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم و نظاره گر.

بنده طبقه قوانین با حساب روز بدون ساعت یعنی :

افرادی که 3 روز بدون گذاشتن درخواست مرخصی حضور نداشته باشند مشمول مجازات قرار می گیرند (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

لینک

با شما رفتار کردم و اگه بخواهید طبق ساعت شما قبل از 12 افلاین شدید طبق تصاویر ارسالی توسط شما.

در این صورت شما موضف بودید در قسمت مرخصی پست بزارید، و این گونه فعالیت بدون مرخصی قابل قبول نیست.

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

شما خودتون دارین میگین 3روز . تا اونجا که من میدونم سه روز یعنی 72 ساعت و مدت زمان افلاین بودن من از 72 ساعت خیلی کمتر بوده. هیچ جای قوانین هم ذکر نشده بدون احتساب ساعت و فقط با توجه به تاریخ

لینک به دیدگاه

اولا 2-3 ساعت نه ؛ 5 ساعت مونده بود. در ضمن اگه شما میخوای تقریبی حساب کنی همه چیو من اخرین فعالیتم که 23:59:46 روز 01-03-2020 بود ، تقریبا میشه روز 02-03-2020 چون 23:59:46 تقریبا همون ساعت 00:00:00 فرداش میشه و میشد دوروز بدون احتساب روزو ساعت . این از این

دوما شما من رو ساعت 12 ظهر اخراج کردین و 12 ساعت دیگه من وقت داشتم برا انلاین شدم.

سوما وقتی ریز به ریز همه نا فرمانی ها مجازات خاص خودش رو داره پس دیقه دیقه همه این موارد همه و شما نباید به دلخواه خودتون جلو جلو منو زود اخراج میکردین.

در ضمن از ادمین محترم در خواست میکنم هرچه سریعتر جواب نهایی رو بدن چون من یه هفته که کار کردم همه زحماتم به باد رفت و 35000$ حقوق هفتگی از دستم پرید که هیچ یک جلسه میتینگ برا رنک آپ رو از دادم.

باتشکر.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...