رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Luancher lock

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقتی کسی چیت یا تقلب برنه بیاد Luancher lock کنیدش دیگه مجبور میشه با Luancher بیاد تا دیگه چیت یا تقلب نکنه 

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با این پیشنهاد تا یه حدودی موافقم ولی خوب میبینی یه نفر یه مشکلی داره لانچرش یا نمیتونه نصب کنه یا سیستمش نمیکشه اون دیگه باید بازی رو ببوسه بزاره کنار حتما ?

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MamadKhan گفته است:

یه نفر یه مشکلی داره لانچرش

کسی با للنچر مشکل نداره لانچر مشکل داره که تو آپدیت های بعدیش قراره سازگار تر بشه

در 13 ساعت قبل، farzadafazel گفته است:

سلام وقتی کسی چیت یا تقلب برنه بیاد Luancher lock کنیدش دیگه مجبور میشه با Luancher بیاد تا دیگه چیت یا تقلب نکنه

تا اونجایی که من اطلاع دارم از اجباری شدن لانچر قراره هیچ ورودی از ورود با سمپ نباشه و تنها ورود از طریق لانچره که احتمال چیت زدن تو لانچر خیلی پایینه

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

اینجوری بهتر میشه

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، farzadafazel گفته است:

لانچر اوکیه ولی مد ماشیناش پاک کنن

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Redux گفته است:

لانچر اوکیه ولی مد ماشیناش پاک کنن

غیرفعالش کن، خودت پاکش کن

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

غیرفعالش کن، خودت پاکش کن

چطوری ادمینا که میگن نمیشه من هر چیم پاک می کنم لانچر دگ بالا نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

غیرفعالش کن

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ در 18:33، MamadKhan گفته است:

با این پیشنهاد تا یه حدودی موافقم ولی خوب میبینی یه نفر یه مشکلی داره لانچرش یا نمیتونه نصب کنه یا سیستمش نمیکشه اون دیگه باید بازی رو ببوسه بزاره کنار حتما ?

اگه کسی نمیتونه لانچر نصب کنه یا با مشکل مواجه میشه بهتره اصن چیت نزنه ?

?Ali34.png ?

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • مؤسس

Hardban همین الان هم وجود دارد اما تنها روی افرادی اعمال خواهد شد که کار بسیار بدی انجام دهند.

در رابطه با Cheat در لانچر بیشتر ما می خواهیم کاری کنیم که استفاده از آن غیر ممکن شود و محرومیتی در کار نباشد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...