رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی لیدر King

Beigi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Beigi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KinG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: MasterWolF.png

• توضیحات: سلام. ایشون رفته کسی که اخر از همه تو فروم پست گذاشته رو انتخاب کرده واسه تست ولی من 5روزه تو صف هستم از من تست نمیگیره.

پارتی بازی میکنه و هرکیو که دلش بخواد رو میاره بعدشم تست ایشون 1دقیقه هم طول نکشید.

(ایشون نوشتن تو صف قرار گرفتید ننوشته چون سابقه داره زودتر تست میگیره)

• مدارک (فیلم یا عکس): 

qynf_untitled.jpg

9z73_s.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @NimaB

لیدر @Sweet 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

? سلام 

اول از همه سطح و تجربه MrAta از شما خیلی بهتر بود و طبق قوانین فروم:

نقل قول

• Leader باید هنگام قبول کردن درخواست عضویت بازیکنان، میان آن ها فرق نگذارد و در صورت محدود بودن ظرفیت اعضاء درخواست بهترین فرد را از نظر شرایط کلی (سطح بیشتر، نداشتن تاریخچه در UCP و ...) قبول نماید

و مورد دوم هم که اصلا لازم به ذکر نیست, اینکه MrAta خیلی زود تر از شما سعی برای عضویت در NG داشته!

ydqw_33333333.png

در 18 ساعت قبل، NimaB گفته است:

بعدشم تست ایشون 1دقیقه هم طول نکشید.

اول از همه این مورد به شما مربوط نیست و من هم به خاطر تحتمی که زدید و من رو زیر سوال بردید ازتون شکایت دارم.

مدارک تست هم اگر لازم باشه و مسثول @Markeloff بخواد براشون ارسال میشه

ویرایش شده توسط Sweet
  • دوست دارم که 1

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

نقل قول

• Leader باید هنگام قبول کردن درخواست عضویت بازیکنان، میان آن ها فرق نگذارد و در صورت محدود بودن ظرفیت اعضاء درخواست بهترین فرد را از نظر شرایط کلی (سطح بیشتر، نداشتن تاریخچه در UCP و ...) قبول نماید

ایشون از نظر سطح و تجربه از شما بهتر بودن.

همچنین در مواقعی که ظرفیت فکشن محدود است، بهترین فرد انتخاب خواهد شد.

شکایت شما رد شد.

ویرایش شده توسط Markeloff

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...