رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهادی برای License

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت بازیکنان گل سرور آرساکیا، پیشنهادی در مورد لایسنس های بازی دارم، همینطور که در جریان هستین لایسنس ها خیلی زود به زود دارن تموم میشن البته برای کسایی که اکانت خودشون رو در حالت Afk میزارن، میخواستم بگم اگه امکانش هست برای اکانتی که در حالت Afk هست هر 2 ساعت یک عدد لایسنس کم بشه که اینجوری به تعادل برسه، اگه موافق هستین به این موضوع واکنش نشون بدین تا به دست موسس و مسئولان برسه. 

• دوست دارم که 1

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، MamadPrime گفته است:

با سلام خدمت بازیکنان گل سرور آرساکیا، پیشنهادی در مورد لایسنس های بازی دارم، همینطور که در جریان هستین لایسنس ها خیلی زود به زود دارن تموم میشن البته برای کسایی که اکانت خودشون رو در حالت Afk میزارن، میخواستم بگم اگه امکانش هست برای اکانتی که در حالت Afk هست هر 2 ساعت یک عدد لایسنس کم بشه که اینجوری به تعادل برسه، اگه موافق هستین به این موضوع واکنش نشون بدین تا به دست موسس و مسئولان برسه. 

موافقم

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MamadPrime گفته است:

دوست عزیز اگه اینطوری بشه کارو بار معلم ها کساد میشه :D حالا به هر حال باید نظر معلم هارو مد نظر این پیشنهاد قرار بدیم!!

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Redux گفته است:

دوست عزیز اگه اینطوری بشه کارو بار معلم ها کساد میشه :D حالا به هر حال باید نظر معلم هارو مد نظر این پیشنهاد قرار بدیم!!

نه بابا رفیق دیگه واس کسی که afk میزاره هم در نوع خودش زود تموم میشه ولی با سیستمی که الان هست خیلی داره زود تموم میشه من هر 5 6 روز فکر کنم دارم مزاحم اقلیت محترم SI میشم

در 7 ساعت قبل، GeneralMaximus گفته است:

موافقم

ممنون از پشتیبانیتون!

در 7 ساعت قبل، GeneralMaximus گفته است:

آخه کسایی که AFK هستن از لایسنس شون استفاده نمیکنن و این لایسنس زمانش الکی داره میره.

کاملا صحیح هست نظرتون!

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ در 11:18، MamadKhan گفته است:

عالیه 

• دوست دارم که 1

?Ali34.png ?

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...