رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Magnito-سو استفاده از دستورات و تحریک به فساد

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

1-تحریک بنده به ایجاد فساد در گارد ملی

*ایشون با کمال پررویی از من درخواست میکنه ترکش کنم و بزارم خودش و دوستاش فرار بکنن. آیا ادمین های آرساکیا که باید الگوی بازیکنان باشن اینطوری باید صحبت کنن و بازیکنان رو به فساد تشویق کنند؟

2-سو استفاده های مختلف از دستورات، شرایط و قابلیت ها

*سو استفاده از خارج شدن از بازی برای دور زدن تنبیه زندانی با استفاده از Q/ و Relog/

*سو استفاده از دستورات ادمینی برای دور زدن پانیش از جمله Respawn

*سو استفاده از بازیکنان دیگه برای دور زدن تنبیه

پی نوشت: پانیش 300 ثانیه (پنج دقیقه) طول میکشه

• مدارک (فیلم یا عکس): به دلیل دارا بودن محتوای محرمانه به @Markeloff ارسال شد

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نقل قول

ایشون با کمال پررویی از من درخواست میکنه ترکش کنم و بزارم خودش و دوستاش فرار بکنن. آیا ادمین های آرساکیا که باید الگوی بازیکنان باشن اینطوری باید صحبت کنن و بازیکنان رو به فساد تشویق کنند؟ 

بنده شهروند هستم و به شما پیشنهاد دادم و اصلا این پیشنهاد درقباله کار های مربوط به ادمین نبوده و بنده زندان بودم و این پیشنهاد رو درباره ی شغل شما دادم نه چیزی که مربوط به ادمین باشه و بخواد کسی الگو برداری کنه!

نقل قول

*سو استفاده از خارج شدن از بازی برای دور زدن تنبیه زندانی با استفاده از Q/ و Relog/

شمایی که از هیچیزی خبر دار نیستید چرا تهمت میزنید؟! بنده اصلا از دستوره Q/ استفاده نکردم! پس این تهمتِ بدونه مدرکه شماس که میخوام رسیدگی بشه بهش!

درباره ی Relog/ بخاطره وضعیت اینترنت کشور و قطع و وصلی هایی که اینترنت بنده داره و لگ میشم (مخصوصا شبا) از این دستور استفاده میکنم تا به وظیفه ادمینیم برسم!

نقل قول

*سو استفاده از دستورات ادمینی برای دور زدن پانیش از جمله Respawn

میتونید به علی بگید که چک کنن اگه بنده از این دستور استفاده کردم محرومم کنن (یک تهمتِ بی دلیلِ دیگ)

نقل قول

*سو استفاده از بازیکنان دیگه برای دور زدن تنبیه 

الان اصلا خودتون متوجه منظورتون از این حرف شدید؟سوء استفاده از بازیکنانِ دیگر؟ یعنی چی اصلا بازیکنِ دیگ هرکار بخواد انجام میده من چیکاره ام که بهشون دستور بدم؟ (بازم حرفایه الکی)

امیدوارم یکم طرز تفکر بعضیا عوض بشه یکم بزرگتر بشن.

• دوست دارم که 4

Magnito.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MaGniTo گفته است:

بنده شهروند هستم و به شما پیشنهاد دادم و اصلا این پیشنهاد درقباله کار های مربوط به ادمین نبوده و بنده زندان بودم و این پیشنهاد رو درباره ی شغل شما دادم نه چیزی که مربوط به ادمین باشه و بخواد کسی الگو برداری کنه!

درسته، پیشنهاد مستقیم برای ایجاد فساد از طرف کسی که مثلا ادمین سروره!

شمایی که از هیچیزی خبر دار نیستید چرا تهمت میزنید؟

شما خودتون دارید تهمت میزنید که از هیچ چیزی خبردار نیستم!

بنده اصلا از دستوره Q/ استفاده نکردم! پس این تهمتِ بدونه مدرکه شماس که میخوام رسیدگی بشه بهش!

درباره ی Relog/ بخاطره وضعیت اینترنت کشور و قطع و وصلی هایی که اینترنت بنده داره و لگ میشم (مخصوصا شبا) از این دستور استفاده میکنم تا به وظیفه ادمینیم برسم!

میتونید به علی بگید که چک کنن اگه بنده از این دستور استفاده کردم محرومم کنن (یک تهمتِ بی دلیلِ دیگ)

دقیقا موقعی که پانیش میشید نتتون ضعیف یا قطع میشه و دقیقا سر وقت وصل میشه تا برگردید و مزاحمتتون رو ادامه بدید جدا از اینکه قطع یا ضعیف کردن اینترنت اصلا کار سختی نیست مدرکی هم نمیبینم که شما ثابت کنید همچین اتفاقی افتاده بلکه فقط حرف، حرف و حرف!

طوری هم صحبت نکنید که انگار فقط قطعی یا ضعیف شدن اینترنت بوده بهونتون واسه ی ریسپان شدن دقیقا بعد از پانیشتون چی هست؟ هیچ دفاعی واسه اون ندارید؟ خوب فکر کنید و یک دروغ دیگه به کارنامتون اضافه کنید.
پی نوشت: یک ادمین عادل و درستکار حتی اگه همچین مشکل بسیار استثنائی (پانیش بشه بعد بلافاصله نتش قطع شه، دوباره وصل شه بیاد دوباره مزاحمت ایجاد کنه و دوباره بلافاصله بعد از پانیش نتش قطع بشه و دوباره چند بار دیگه همین اتفاق بیفته) براش پیش بیاد هی بر نمیگرده و مزاحمت ایجاد کنه!

امیدوارم یکم طرز تفکر بعضیا عوض بشه یکم بزرگتر بشن.

شما نگران خودت باش چون تا الان با دفاعیه ای که ارسال کردید به کارنامه ی درخشانتون چیزای دیگه ای هم اضافه شده! دروغ، تهمت و بی لیاقتی

برای @Markeloff و @Ali: آقایون محترم، این ادمین با تحریک بازیکنان به فساد، چندین مرتبه دور زدن پانیش از راه های مختلف Non RP و سپس دروغ، تهمت، بهونه و حرف های بی اعتبار و بدون مدرک در دفاع خودشون آبروی تیم ادمین هارو برده امیدوارم زودتر ادمین با لیاقت تری رو جایگزین ایشون کنید! 

آخر از همه بگم که دفاعیه ی شما فقط حرف ها و بهونه هایی در مقابل مدارک محکمی هستن که به Markeloff فرستادم.

پی نوشت: هرکسی که 1-بازیکنان رو تحریک به فساد کنه و بیاد به گارد ملی بگه برو داخل بزار ما فرار کنیم  2-با دروغ، تهمت و بدون مدرک از خودش دفاع کنه؛ حرف هاش بی ارزش و بی ارزش تر میشن... 

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درسته، پیشنهاد مستقیم برای ایجاد فساد از طرف کسی که مثلا ادمین سروره!

شما خودتون دارید تهمت میزنید که از هیچ چیزی خبردار نیستم!

دقیقا موقعی که پانیش میشید نتتون ضعیف یا قطع میشه و دقیقا سر وقت وصل میشه تا برگردید و مزاحمتتون رو ادامه بدید جدا از اینکه قطع یا ضعیف کردن اینترنت اصلا کار سختی نیست مدرکی هم نمیبینم که شما ثابت کنید همچین اتفاقی افتاده بلکه فقط حرف، حرف و حرف!

طوری هم صحبت نکنید که انگار فقط قطعی یا ضعیف شدن اینترنت بوده بهونتون واسه ی ریسپان شدن دقیقا بعد از پانیشتون چی هست؟ هیچ دفاعی واسه اون ندارید؟ خوب فکر کنید و یک دروغ دیگه به کارنامتون اضافه کنید.
پی نوشت: یک ادمین عادل و درستکار حتی اگه همچین مشکل بسیار استثنائی (پانیش بشه بعد بلافاصله نتش قطع شه، دوباره وصل شه بیاد دوباره مزاحمت ایجاد کنه و دوباره بلافاصله بعد از پانیش نتش قطع بشه و دوباره چند بار دیگه همین اتفاق بیفته) براش پیش بیاد هی بر نمیگرده و مزاحمت ایجاد کنه!

شما نگران خودت باش چون تا الان با دفاعیه ای که ارسال کردید به کارنامه ی درخشانتون چیزای دیگه ای هم اضافه شده! دروغ، تهمت و بی لیاقتی

برای @Markeloff و @Ali: آقایون محترم، این ادمین با تحریک بازیکنان به فساد، چندین مرتبه دور زدن پانیش از راه های مختلف Non RP و سپس دروغ، تهمت، بهونه و حرف های بی اعتبار و بدون مدرک در دفاع خودشون آبروی تیم ادمین هارو برده امیدوارم زودتر ادمین با لیاقت تری رو جایگزین ایشون کنید! 

آخر از همه بگم که دفاعیه ی شما فقط حرف ها و بهونه هایی در مقابل مدارک محکمی هستن که به Markeloff فرستادم.

پی نوشت: هرکسی که 1-بازیکنان رو تحریک به فساد کنه و بیاد به گارد ملی بگه برو داخل بزار ما فرار کنیم  2-با دروغ، تهمت و بدون مدرک از خودش دفاع کنه؛ حرف هاش بی ارزش و بی ارزش تر میشن... 

چرا درباره ی تهمت Q/ که زدید حرفی نزدید؟؟؟ چون مدرکی ندارید، اینکه کارنامه من درخشانه یا نه نباید به شما ثابت بشه و اصلا به شما مربوط نیست! بنده وظیفه ی ادمینیم رو به درستی اجرا میکنم و اصلا این موضوع ها ربطی به ادمینیه بنده نداره که همینطور دارید یک موضوع رو به موضوع دیگ ربط میدید، درباره ی لیاقتِ ادمینی نکنه شما لیاقت دارید؟؟ کسی که اینجا یه زمانی ادمینِ بالا بوده قرار نیست یکی که از هیچ چیزی خبر نداره بیاد تایین کنه که لیاقت داره یا نه، منتظره جوابِ Markeloff هستم.

پ.ن: شمایی که نه ادمینی نه تیم کارکنان چرا ترس از عمومی کردن مدارکِ خودتون دارید؟ مدارکتون رو قرار بدید بقیه ببینن ?

• دوست دارم که 3
  • مرسی 1

Magnito.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MaGniTo گفته است:

چرا درباره ی تهمت Q/ که زدید حرفی نزدید؟؟؟ چون مدرکی ندارید

اگه با وجود این همه صحبتی که طی چند پیام گذاشتم میگید مدرک ندارم و چرا راجب Q/ حرف نزدم، میشه گفت بی دقتی هم از ویژگی های شماست

در ۱ ساعت قبل، MaGniTo گفته است:

بنده وظیفه ی ادمینیم رو به درستی اجرا میکنم و اصلا این موضوع ها ربطی به ادمینیه بنده نداره که همینطور دارید یک موضوع رو به موضوع دیگ ربط میدید

حتی نمیتونید درک کنید که یک ادمین باید چه ویژگی و چه اخلاقی داشته باشه! Non RP نکردن، دروغ نگفتن، سالم بودن، صادق بودن، تهمت نزدن و بهونه در نیاوردن از جمله ویژگی های بسیار زیادیه که یک ادمین این مجموعه باید داشته باشه، حداقل این نظر منه. همه ی اینها به هم مربوطه چون ادمینی مثل شما که ظاهرا هیچ کدوم از ویژگی های بالا رو نداره لیاقت ادمینی که هیچ، لیاقت حضور در تیم کارکنان سرور رو هم نداره! این هم نظر منه! آیا میتونید به نظر بقیه ی بازیکنان احترام بزارید؟ طاقت انتقاد شدن رو دارید؟ توصیه میکنم مراقب صحبتتون باشید.

در 1 ساعت قبل، MaGniTo گفته است:

اینکه کارنامه من درخشانه یا نه نباید به شما ثابت بشه و اصلا به شما مربوط نیست!

هر بازیکنی در این سرور حق داره بدونه ادمینش چجور شخصیتی داره!

در 1 ساعت قبل، MaGniTo گفته است:

شمایی که نه ادمینی نه تیم کارکنان چرا ترس از عمومی کردن مدارکِ خودتون دارید؟ مدارکتون رو قرار بدید بقیه ببینن

هیچ ترسی از عمومی کردن مدارک نیست، بنده مثل شما بی اهمیت به قوانین سرور نیستم و مدارک به دلیل داشتن محتوای محرمانه به صورت خصوصی به Markeloff ارسال شد! 

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

طبقِ صحبت های انجام شده با موسس، این کار یک نوع باگ هست و باید فیکس شود. 

متاسفانه نمیتونیم ثابت کنیم ایشون از CMD سو استفاده کردند! شاید به قولِ خودشون لگ بوده باشن و ریلاگ کرده باشند.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...