رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن اسلات اضافه برای وسیله نقلیه

MamadKhan

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تیم کارکنان سرور آرساکیا

خوب من تا اونجایی که یادم میاد از اوایل سرور پیشنهاد میدادیم که اسلات برای داشتن وسایل نقلیه اضافه کنید مثلا تا 5 عدد یا هر عدد دلخواه شما که همگانی باشه و برای مثال بشه با گلد خریدش و قیمیتش هم برای مثال تصاعدی بره بالا مثلا برای این که 3 تا اسلات داشته باشیم 200 عدد گلد برای 4 تا 600 عدد برای 5 تا شدن هم 1000 تا گلد بدیم تا اسلات وسیله نقلیه ما زیاد بشه بتونیم چندین وسیله همزمان داشته باشیم به نظرم اگه باشه عالی میشه که باز نظر موسس سرور محترمه ، ممنون از زحماتتون.

MamadKhan

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد من دو وسیله واسه اکانت معمولی و سه برای پرمیوم هست.

قیمت هر Slot اضافی دیگه با گلد گرون و گرون تر بشه. 

اگه محدودیت وسیله از سمت سمپ مانعتون هست میتونید کاری کنید که در DS تعداد محدودی از هر وسیله وجود داشته باشه و میتونید وسیله های اضافی که تعدادشون در سرور زیاده رو هم حذف کنید. @Ali

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MamadPrime گفته است:

خوب من تا اونجایی که یادم میاد از اوایل سرور پیشنهاد میدادیم که اسلات برای داشتن وسایل نقلیه اضافه کنید مثلا تا 5 عدد یا هر عدد دلخواه شما که همگانی باشه و برای مثال بشه با گلد خریدش و قیمیتش هم برای مثال تصاعدی بره بالا مثلا برای این که 3 تا اسلات داشته باشیم 200 عدد گلد برای 4 تا 600 عدد برای 5 تا شدن هم 1000 تا گلد بدیم تا اسلات وسیله نقلیه ما زیاد بشه بتونیم چندین وسیله همزمان داشته باشیم به نظرم اگه باشه عالی میشه که باز نظر موسس سرور محترمه ، ممنون از زحماتتون.

MamadKhan

به نظرم عالیه حتی اگه قیمت گلد از این هم بیشتر باشه بازم عالیه.

• دوست دارم که 1

?Ali34.png ?

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MamadPrime گفته است:

MamadKhan

موافقم فقط دگ تایپ کردن /showcarinfo 3 /towcar3 سخت میشه پنجره ای ایجاد کنند که با تایپ /v  و اسم ماشین ها داخل ان و خرید بیمه تو هر پنلش باشه حالا من اسم اینارو دقیق نمی دونم ولی خوبه که ایجاد شه به این صورت.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Redux گفته است:

موافقم فقط دگ تایپ کردن /showcarinfo 3 /towcar3 سخت میشه پنجره ای ایجاد کنند که با تایپ /v  و اسم ماشین ها داخل ان و خرید بیمه تو هر پنلش باشه حالا من اسم اینارو دقیق نمی دونم ولی خوبه که ایجاد شه به این صورت.

با نظرت موافقم یه دستور مثل v/ اضافه بشه و اسلات کار ها هم زیاد باشه یه پنجره مثل cr/ باز بشه تمام جزئیات Odo و بیمه و Towcar همه داخلش باشه. 

در 9 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

اگه محدودیت وسیله از سمت سمپ مانعتون هست میتونید کاری کنید که در DS تعداد محدودی از هر وسیله وجود داشته باشه و میتونید وسیله های اضافی که تعدادشون در سرور زیاده رو هم حذف کنید. @Ali

کاملا صحیح، نظر ما در کل این هستش که اسلات وسیله نقلیه بیشتر بشه حالا چطور زیاد کردنش با موسس سرور ایشالله که اجرایی بشه. 

در 7 ساعت قبل، ali34khakibash گفته است:

به نظرم عالیه حتی اگه قیمت گلد از این هم بیشتر باشه بازم عالیه.

ممنون از نظرتون❤️

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

لینک به دیدگاه

بنظرم 5 عدد وسیله خیلی زیاده برای هرنفر ، همینطوریش کلی مولتی هست که طرف آنلاین میزاره و دره خونش پره ماشین میشه.

بنظرم اگه قراره اسلات اضافه بشه 1 دونه کفایت میکنه و اینکه باید با گولد خرید ، سپس با پریمیوم قابل استفاده باشه تا سرور زیاد شلوغ نشه!

اینم که ماشین های تکراری از DS حذف بشه کار درستی نیست بنظر من ، اونوقت اولین ماشینی که حذف میشه Infernus هستش و قیمتش سر به فلک میکشه بعدش!

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Tommy گفته است:

بنظرم 5 عدد وسیله خیلی زیاده برای هرنفر ، همینطوریش کلی مولتی هست که طرف آنلاین میزاره و دره خونش پره ماشین میشه.

بنظرم اگه قراره اسلات اضافه بشه 1 دونه کفایت میکنه و اینکه باید با گولد خرید ، سپس با پریمیوم قابل استفاده باشه تا سرور زیاد شلوغ نشه!

اینم که ماشین های تکراری از DS حذف بشه کار درستی نیست بنظر من ، اونوقت اولین ماشینی که حذف میشه Infernus هستش و قیمتش سر به فلک میکشه بعدش!

حالا هر طور دوستان تعیین کنن ولی حداقل اسلات بره بالا، مثلا تا ۳ تارو بشه با قیمت پایین با گلد و داشتن اکانت پریمیوم خرید ولی برای اسلات بالاتر گلد بیشتر پرداخت کنن، با محدود کردن DS موافق نیستم

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۸ در 01:25، ZombieRanger گفته است:

موافقم  

عالی میشه اسلات اکانت معمولی 2 و پرمیوم 3 وسیله.

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، djamer گفته است:

با عرض سلام لانچر موقعی که تکمیل نهایی بشه اسلات اضافه میشه

انشالله

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

این سمپ محدودیت داره.

یک سمپ دیگر رو دارن میسازن به اسمه AG:SAMP که دیگه در اون سمپ هیچ باگی وجود ندارد و همچنین تعداد ماشین ها بی نهایت میشود  ( هر چند تا ماشین بخوای میتونی داشته باشه).

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...