رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ JetPack

mahdistr

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Blue_Tro.png

- توضیح کامل باگ: وقتی با Rep  جت پک میگیریم و به هات داگی نزدیک LSPD میریم و وقتی سوار جت پک هستیم دستور /hotdog رو میزنیم جت پک ناپدید میشه. بنده  2 بار جت پک و rep از دست دادم و دیگه rep ندارم از این باگ عکس یا فیلم تهیه کنم. میتونید تست کنید. 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): -

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): -

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۸/۱۲/۳ در 18:57، mahdistr گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Blue_Tro.png

- توضیح کامل باگ: وقتی با Rep  جت پک میگیریم و به هات داگی نزدیک LSPD میریم و وقتی سوار جت پک هستیم دستور /hotdog رو میزنیم جت پک ناپدید میشه. بنده  2 بار جت پک و rep از دست دادم و دیگه rep ندارم از این باگ عکس یا فیلم تهیه کنم. میتونید تست کنید. 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): -

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): -

با اجرا شدن انیمشن ها که جزو AnimList/ نیستند ممکن است این اتفاق بیفته و خیلی بده

بنظرم باگ سمپه که میشه حلش کرد

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

با اجرا شدن انیمشن ها که جزو AnimList/ نیستند ممکن است این اتفاق بیفته و خیلی بده

بنظرم باگ سمپه که میشه حلش کرد

اره ناموسا الان 80rep من به فنا رفته :|  فکر نکنم دیگه rep بگیرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

با سلام و احترام.

این مورد از animation های سمپ هست که امکان apply شدن 2 حرکت هم زمان روی یک کاراکتر وجود ندارد،

ولی راه حلی به ذهنم رسید که حل این مشکل رو امکان پذیر میکنه.

ممنون از گذارشتون،

بسته شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...