رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تاثیرات اعتیاد بر خانواده

mobimak4

ارسال‌های توصیه شده

jack._.black.png

gallery385.jpg

بـهایی کــه خــانواده یک معتاد باید بپردازند، بسـیار ویرانگر است. اگر یکی از اعــضاء خـــانــواده در ایـــن زمینه مشکل داشته باشد، همه اعضای خانواده تحت تاثیر قرار میگیرند. این مسئله یک مشکل خانوادگی محسوب می شود چون بـر استــحکام، ثـــبــات، وحدت و سلامت فکری و جسـمی خانواده تاثیر میگذارد. بچه ها به خصوص بیشتر تحت تاثیر این مشکل قرار می گیرند.

مطمئناً کسی یک شبه از یک فرد عادی به یک معتاد تبدیل نمی شود. این روند مراحل مختلفی دارد.به همراه این پیشرفت اندوهناک، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باعث آزار اعضای خانواده می شود. این مراحل و فاکتورها عبارتند از: انکار،ترس،کار،دروغگویی،ناامیدی،خشم و ناراحتی.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخ جوووووون معروف شدم. این منم تو عکس.

حاجی اینجا که میگی رو سلامت جسمی تاثیر منفی میذاره ولی من اکسترا هپی 40 دارم تو عکس هم معلومه. تازه بیشتر هم بود باید جوونمو مکس میکردم.?

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، sina41148 گفته است:

آخ جوووووون معروف شدم. این منم تو عکس.

حاجی اینجا که میگی رو سلامت جسمی تاثیر منفی میذاره ولی من اکسترا هپی 40 دارم تو عکس هم معلومه. تازه بیشتر هم بود باید جوونمو مکس میکردم.?

??

gallery459.jpg

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

ziba bood ?

میگن داغه بازار خیلیا

شروع ما پایان خیلیاس 

این خیلی تلخه واسه خیلیا 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

ارزش خوندن داشت????

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...