رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

HQ Grove Street

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت بازیکنان و مدیران محترم.

بنده به این فکر افتادم که HQ گروو استریت باید در جای یک motel باشه؟

چرا نباید در مکان حقیقیش که اسمش هم معلومه (Street) در یک خیابانی که به شکل دایره بن بست میشود باشد.

همه هم این دسته متوسط رو با اون مکان میشناسند.

من درخواست این رو دارم که مقر Grove street رو به مکان حقیقیش انتقال بدین.

wp2506476_grove_street_wallpapers.jpg

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته موافقم

اگه بخاطر جا نشدن وسایل نقلیه نمیتونین تمام خانواده هارو به مقر اصلیشون انتقال بدید بدونید که ممکنه خیلیا کم وسیله بودن فکشن رو به HQ زشت و بد جا ترجیح بدن.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

باید به جای اینکه به فکر جای حقیقی HQها باشیم، باید مکان آنها رو از نظر استراتژیکی در وارها مورد بررسی قرار بدیم.

مثلا وارها برای اقلیت Triads Mafia سخت هست و وقتی در وار کشته بشن باید از آخر شهر LV راه بیوفتند تا به Turf برسند اما اقلیتی مثل VLA تقریبا بین دو شهر LS و LV هست و سریع به Turf میرسند و Score مثبت کمتری برای حریفش محاصبه میشه.

باید مکان HQها از این نظر در یک بالانس نسبی قرار بگیرند.

• دوست دارم که 1

فراموش کارم، پیک خالیه جلوم و میگم هنو نخوردم

HaftKhat.png

لینک به دیدگاه

خیلی خوب میشه ولی یه مشکلی هست  که تو  grove street  خونه ها به فروش رفتند قیمت خونه ارزون نیست و با صاحب خونه ها به مشکل بر میخورید .

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...