رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مزاحمت Paramedic در D/

ارسال‌های توصیه شده

پیشنهاد میدم D/ برای Paramedic حذف بشه ما موقعی که میخوایم از کد استفاده کنیم یا مثلا به FBI هشدار بدیم که کجا سرقت داره انجام میشه یا برعکس یا ... نمیتونیم با حضور Medic و دسترسی آنها به این چت مطمئن بشیم که محتوای چت همینجا بینمون میمونه!

حضور Paramedic در چت D/ کار رو برای ما سخت کرده مخصوصا مواقعی که حتی یک سارق یا وانتد مدیک باشه.

اگه قرار باشه Paramedic به چت دپارتمنت دسترسی داشته باشه نباید وانتد بگیره و کار خلاف انجام بده مثل سرقت از بانک.

حضور Paramedic در چت D/ هیچ فایده ای برای هیچکس نداره فقط باعث ایجاد دردسر شده ما با حضور مدیک در D/ نمیتونیم خیلی از اتفاقات رو اعلام کنیم مخصوصا موقعی که Bank Robbery هنوز شروع نشده.

• دوست دارم که 5

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهاد میدم D/ برای Paramedic حذف بشه ما موقعی که میخوایم از کد استفاده کنیم یا مثلا به FBI هشدار بدیم که کجا سرقت داره انجام میشه یا برعکس یا ... نمیتونیم با حضور Medic و دسترسی آنها به این چت مطمئن بشیم که محتوای چت همینجا بینمون میمونه!

حضور Paramedic در چت D/ کار رو برای ما سخت کرده مخصوصا مواقعی که حتی یک سارق یا وانتد مدیک باشه.

اگه قرار باشه Paramedic به چت دپارتمنت دسترسی داشته باشه نباید وانتد بگیره و کار خلاف انجام بده مثل سرقت از بانک.

حضور Paramedic در چت D/ هیچ فایده ای برای هیچکس نداره فقط باعث ایجاد دردسر شده ما با حضور مدیک در D/ نمیتونیم خیلی از اتفاقات رو اعلام کنیم مخصوصا موقعی که Bank Robbery هنوز شروع نشده.

کاملا درسته، رنکه ۳ گارد جاسوسی میکرد چه برسه به به مدیکه لول 5!! واقعا هیچ فایده ای نداره فقط حالته نمادین داره C-16 هم که  تا بیان وانتدارو زدیم تموم شده

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

کاملا درست و منطقی هست.

• مرسی 1

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

سلام،

حرفتون کاملا زیبا و منطقی است،

تاحالا ندیدم که کسی درخواستِ کمک کنه از تیم پزشکی!

بعید میدونم حتی بیشتر از 2 بار اتفاق افتاده باشد،

یا دسترسی به این CMD رو از تیم پزشکی بگیرید یا کاری کنید که پزشکان قادر به دیدن چت D/ نباشند و اگر کسی از مجرمان نیاز به پزشک داشت با یک دستور درخواستِ پزشک کنیم مثل:

RequestMedic/ یا Rmedic/

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

کاملا موافقم همانطور که میدونید فکشن های دسته متوسط و ملایم باید راب فکشن بزنند خب MEdic موقعی که ما در /d میگوییم Runner ID این هست قطعا رابشون به تاخیر میوفته امیدوارم این طرح اجرا بشه و مدیک حذف شه از دیدن چت /D 

UTM_Joker.png

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ در 15:11، Sobi گفته است:

با پیشنهادتون موافقم و واقعا به دردی نمیخوره که مدیک در چت D/ حضور داشته باشه.

پیشنهاد من اینه که وقتی اعضای دیپارتمنت نیازمند به مدیک هستند یک سی ام دی بزنند و و در چت R/ مدیک پیام فرستاده بشه همراه با مکان که اعضای دیپارتمنت نیازمند به مدیک هستند.

اونجوری هم اگه باشه مدیک موقع راب هم میتونه به رابر ها جون بده و هم به پلیس ها همزمان جون بده

• هاها 1

?Ali34.png ?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

پیشنهاد من اینه که وقتی اعضای دیپارتمنت نیازمند به مدیک هستند یک سی ام دی بزنند و و در چت R/ مدیک پیام فرستاده بشه همراه با مکان که اعضای دیپارتمنت نیازمند به مدیک هستند.

موافقم.

• دوست دارم که 1

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

بنده این پیشنهاد رو دارم که مدیک هم راب نره تا مشکلات برطرف شه و لازم به حذف آن از Department نباشه چون اینجوری سرور از حالت Role Play خارج میشه.

ویرایش شده توسط Farazmo

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ در 19:26، Ostad گفته است:

بنده این پیشنهاد رو دارم که مدیک هم راب نره تا مشکلات برطرف شه و لازم به حذف آن از Department نباشه چون اینجوری سرور از حالت Role Play خارج میشه.

منم با حرق هاتون موافقم بنظرم عوض راب زدن مدیک دست مزد انها زیاد شود.

در 2 دقیقه قبل، REXOR1385 گفته است:

منم با حرق هاتون موافقم بنظرم عوض راب زدن مدیک دست مزد انها زیاد شود.

حرف*

Sprint.png

لینک به دیدگاه

درخواست و پیشنهاد اصلی من وجود یک چت اختصاصی فقط برای پلیس هاست یا D/ باشه یا یه چت دیگه اضافه بشه مخصوص پلیس فدرال، گارد ملی و اداره پلیس

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

موافق/مخالف

پیشنهاد: رنک بندیِ اقلیتِ پزشکان: 

رنک 1: دسترسی به R/

رنک 2: دسترسی به R/

رنک 3: دسترسی به R/ و D/

رنک 4: دسترسی به R/ و D/

رنک 5: دسترسی به R/ و D/ و تایید کردنِ درخواست های پلیس.

رنک 6: دسترسی به R/ و D/ و تایید کردنِ درخواست های پلیس.

منظور از تایید درخواست های پلیس:

D/:

گاردِ ملّی: درخواسته مدیک در X

رنک 5-6 : تایید

R/:

رنک 5-6 مدیک: درخواسته دکتر در X تایید شد، داوطلب؟

دکتر: تایید.

رنک 5-6 مدیک: به X سپرده شد.

@ZombieRanger @SWAT @Ostad @Sobi @Ali

درخواسته نظر از شما عزیزان.

ویرایش شده توسط SuperMAN
  • مرسی 1

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.
کاملا با پیشنهاد شما مخالف هستم.

زمانی که FTP  میشه و شما در /d از مدیک درخواست کمک میکنید 
حضور اقلیت امداد گر در /D   بیهوده است؟

منظور از سرقت که توسط شما بکار برده شده ه حضور fbi میتونه الزامی باشه فقط در مورد ROB میتونه صدق کنه
و زمانی که یک تیم در حال انجام سرقت از بانک هستند یقینا میدونند که کاپ میاد و میریزه روی سرشون 
این وسط اقلیت امدادگر دقیقا چکارس؟!
فوقش شما بخاید بگید که توی بانک LV سرقت در حال انجامه  
چه تاثیری به حال کسی که توی بانک داره سرقت میکنه داره؟!
کسی که داره سرقت میکنه وقت داره که بیاد آیا گوشیشو جواب بده یه اقلیت مدیک زنگ بزنه بهش بگه تو تو بانکی پلیس جلو بانکه؟?

زمانی که Bank Robbery شروع نشده :
شما تا حالا مگه دیدید که یکی از اعضای اقلیت امدادگر خبر چینی کنه؟!   اگر اینظوریه با مدرک صحبت کنید و یک اقلیت را زیر سوال نبرید
شخصی که در حال سرقت از بانک هست با اگاهی کامل که هر لحظه تمامی پلیس ها حمله میکنن توی بانک  این کارو میکنه پس گفتن یا نگفتن چیزی تاثیری به حال اون نداره

حضور مدیک در /D   برای خود اقلیت های دپارتمان مفید و مهم هست و باید از این اقلیت تشکر بشه
زمانی که شما میرید توی یک خونه ته sf  که ftp هست و شما هر کسو بکشید پول میگیرید و مدیک این همه راه میاد و بهتون heal میده
مدیک هیچ کارس؟!

در ضمن دقت کنید
دپارتمان آتش نشانی هم جزئی از مدیک هست و یقینا در آپدیت های بعدی سرور شاید به اضطرار کاپ ها مجبور شوند از این اقلیت درخواست کمک کنند.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۴ در 22:06، SuperMAN گفته است:

درخواسته نظر از شما عزیزان.

نظر نهایی من اینه که مامور ها باید یک چت اختصاصی داشته باشن که به هیچ وجه فکشن دیگه ای بهش دسترسی نداشته باشه.

چه D/ باشه چه یه چت اختصاصی اضافه بشه. پیشنهادی: L/ که کوتاه شده ی Law Enforcement هست.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۱۳ در 23:29، maethe گفته است:

با سلام.

منظور از سرقت که توسط شما بکار برده شده ه حضور fbi میتونه الزامی باشه فقط در مورد ROB میتونه صدق کنه
و زمانی که یک تیم در حال انجام سرقت از بانک هستند یقینا میدونند که کاپ میاد و میریزه روی سرشون 
کسی که داره سرقت میکنه وقت داره که بیاد آیا گوشیشو جواب بده یه اقلیت مدیک زنگ بزنه بهش بگه تو تو بانکی پلیس جلو بانکه؟?

شما تا حالا مگه دیدید که یکی از اعضای اقلیت امدادگر خبر چینی کنه؟!   اگر اینظوریه با مدرک صحبت کنید و یک اقلیت را زیر سوال نبرید
شخصی که در حال سرقت از بانک هست با اگاهی کامل که هر لحظه تمامی پلیس ها حمله میکنن توی بانک  این کارو میکنه پس گفتن یا نگفتن چیزی تاثیری به حال اون نداره

حضور مدیک در /D   برای خود اقلیت های دپارتمان مفید و مهم هست و باید از این اقلیت تشکر بشه
زمانی که شما میرید توی یک خونه ته sf  که ftp هست و شما هر کسو بکشید پول میگیرید و مدیک این همه راه میاد و بهتون heal میده
مدیک هیچ کارس؟!

در ضمن دقت کنید
دپارتمان آتش نشانی هم جزئی از مدیک هست و یقینا در آپدیت های بعدی سرور شاید به اضطرار کاپ ها مجبور شوند از این اقلیت درخواست کمک کنند.

?:xبهترین جوابیه که می تونستم بدم دمت گرم

• دوست دارم که 1

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ در 17:48، ZombieRanger گفته است:

موافقم! قصد جسارت به کسیو ندارم ولی بار ها بارها دیده شده که مدیک اطلاعات مهم d/ رو به رابر ها لو میده و حتی باعث کنسل شدن رابشون میشه

پیشنهادت عالیه! اعضای  اقليت های پلیس بجز C-16 نیاز دیگه ایی به مدیک ندارن 

در در ۱۳۹۹/۱/۱۳ در 23:29، maethe گفته است:

با سلام.

مدیک هیچ کارس؟!

در ضمن دقت کنید

خیر! شما میگی مدیک زنگ بزنه اگه خوده مدیکه بخواد بره راب چطور؟ 

اگه با مولتیش بره و اکانت اصلیش چتای d/ رو ببینه چطور! 

ما فکشنی رو زیر سوال نمیبریم همه ی اینا حقیقته! 

وقتی دوست شما داره میره راب و شما چت d/ رو میبنید که رابشون لو رفته حتما بهش خبر میرسونید که راب نره 

Sf؟ تا اونجایی که من. کاپ بودم فقط و فقط یبار مدیک 5ماه پیش اومد کمکمون! کمک دیگه ایی درحاضر نمیکنه پيشنهاد من اینه که یک CMD اضافه بشه که وقتی به مدیک نیاز داشتیم پیامی براشون بره! 

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

خیر! شما میگی مدیک زنگ بزنه اگه خوده مدیکه بخواد بره راب چطور؟ 

اگه با مولتیش بره و اکانت اصلیش چتای d/ رو ببینه چطور! 

ما فکشنی رو زیر سوال نمیبریم همه ی اینا حقیقته! 

وقتی دوست شما داره میره راب و شما چت d/ رو میبنید که رابشون لو رفته حتما بهش خبر میرسونید که راب نره 

Sf؟ تا اونجایی که من. کاپ بودم فقط و فقط یبار مدیک 5ماه پیش اومد کمکمون! کمک دیگه ایی درحاضر نمیکنه پيشنهاد من اینه که یک CMD اضافه بشه که وقتی به مدیک نیاز داشتیم پیامی براشون بره! 

درجواب میتونم بهت بگم کسی که میخواد راب بزنه میدونه که لو میره براش مهم نیس

ولی واقعا مدیک به چت d نیازی نداره و میتونه برداشته بشه 

بحثتون از اینا بکشین بیرون لانچ بیاد همه چی حله انشاالله که به زودی میاد خیلی منتظرشیم

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

بهترین کار رتبه بندی، رده بندی و اطمینان از رتبه پارا مدیک میباشد.

در در ۱۳۹۹/۱/۴ در 22:06، SuperMAN گفته است:

رنک 1: دسترسی به R/

رنک 2: دسترسی به R/

رنک 3: دسترسی به R/ و D/

رنک 4: دسترسی به R/ و D/

رنک 5: دسترسی به R/ و D/ و تایید کردنِ درخواست های پلیس.

رنک 6: دسترسی به R/ و D/ و تایید کردنِ درخواست های پلیس.

منظور از تایید درخواست های پلیس:

D/:

گاردِ ملّی: درخواسته مدیک در X

رنک 5-6 : تایید شد.

و بعد در R/

R/:

رنک 5-6 مدیک: درخواسته دکتر در X تایید شد، داوطلب؟

دکتر: تایید شد.

رنک 5-6 مدیک:درخواسته مدیک در X به X سپرده شد.

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...