رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Punish

ارسال‌های توصیه شده

درود

پیشنهاد میکنم استفاده از دستور Punish/ مثل وانتد نیمه اتوماتیک بشه و گارد ملی فقط در صورتی بتونه ازش استفاده کنه که زندانی واقعا کار خلافی کرده باشه.

-پیشنهاد میکنم زندانیا پس از زمان هواخوری اتوماتیک به زندان تلپورت نشن.

*زندانی به صورت اتوماتیک فقط در زمان های XX:30 تا XX:40 و XX:00 تا XX:10 (فقط ساعت هایی که درب سلول اتوماتیک باز بشه) بتونه فرار بکنه تا دست سو استفاده از دستور OpenAllCells و هرطور وارد شدن زندانی به حیاط (باگ، چیت، کمک ادمین و ...) و سپس فرار خارج از زمان های هواخوری بسته بشه (اتوماتیک در زمان هایی بجز هواخوری که درب سلول ها توسط سرور باز میشه نتونن فرار کنن).

قوانین زندان که زندانیان در صورت رعایت نکردن هر کدام از آنها وارن تنبیهش برای نگهبان ها در چت بیاد و اونها بتونن از این دستور استفاده کنن:

*مثل الان بازیکنی که پانیش شده باشه رو نشه تنبیه کرد تا سو استفاده ای نشه.

1-حمله به هر بازیکنی

2-اسپم

3-بیرون بودن از سلول در زمان خارج از هواخوری. شاید یکم سخت و سنگین باشه چون در این صورت نگهبانا مجبور میشن همه ی زمان های خارج از هواخوری به زندان سر بزنن و مطمئن شن که زندانی داخل سلولشه. اما با انگیزه ی درست میتونید این مشکل رو حل کنید:

-پایین ترین رنک آنلاین موظفه وضعیت زندان رو بررسی کنه.

-هر Punish دستمزدی از جریمه ی زندانی تنبیه شده بده (پول از زندانی به عنوان جریمه کم بشه و به گارد برسه)

4-در صورت فرار ناموفق (بعد از اینکه فراری توسط گارد ملی کشته شد، اتوماتیک توسط سرور پانیش بشه و یک اکتیویتی پانیش به همون عضو گارد ملی اضافه بشه یا وارن پانیش برای اون گارد بیاد که میتونه تنبیه کنه)

*زندانی در صورت پانیش تا آخر زمان آزاد شدنش به انفرادی منتقل بشه جایی که هیچکس نتونه بهش دسترسی پیدا کنه. چتش هم به بیرون سلول نره.

با این آپدیت بزرگ مشکل سو استفاده از Punish/ و مشکل الزام نیاز به داشتن مدرک برای تنبیه، از گارد ملی و زندانیا حل میشه.

از نظراتتون ممنون میشم.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوب بود ولی اینو بگم که وظیفه ی گارد ملّی زندان و بانک هست و فکر نکنم دو تا وظیفه انقدر سخت باشه. همچنین یک پیشنهاد دارم که وقتی هوا خوری تموم میشه پلیسی که در زندان هست با دستوره /MB یا /MJ به شخصی که در زمانه خارج از هوا خوری اخطار بده و وقتی که بعد ۳ اخطار شخص به سلول نرفت پلیس شخص را Punish بده. همچنین اضافه شدنِ Reson به Punish هم کمک میکنه به کم شدن شکایت از این حرکت.

یک نظر دیگر هم دارم اینکه /Punish مانند /Wa اتوماتیک بشه به شکلی که اگه به ماموری حمله شد یا اگر زندانی دارد به زندانیه دیگری حمله میکند و یا ۳ بار /MJ یا /MB داده میشه حقِ /Punish داده شه، با این کار میتوان به Punish Paycheck اضافه کرد.

ویرایش شده توسط Farazmo

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ در 17:37، ZombieRanger گفته است:

درود

پیشنهاد میکنم استفاده از دستور Punish/ مثل وانتد نیمه اتوماتیک بشه و گارد ملی فقط در صورتی بتونه ازش استفاده کنه که زندانی واقعا کار خلافی کرده باشه.

-پیشنهاد میکنم زندانیا پس از زمان هواخوری اتوماتیک به زندان تلپورت نشن.

*زندانی به صورت اتوماتیک فقط در زمان های XX:30 تا XX:40 و XX:00 تا XX:10 (فقط ساعت هایی که درب سلول اتوماتیک باز بشه) بتونه فرار بکنه تا دست سو استفاده از دستور OpenAllCells و هرطور وارد شدن زندانی به حیاط (باگ، چیت، کمک ادمین و ...) و سپس فرار خارج از زمان های هواخوری بسته بشه (اتوماتیک در زمان هایی بجز هواخوری که درب سلول ها توسط سرور باز میشه نتونن فرار کنن).

قوانین زندان که زندانیان در صورت رعایت نکردن هر کدام از آنها وارن تنبیهش برای نگهبان ها در چت بیاد و اونها بتونن از این دستور استفاده کنن:

*مثل الان بازیکنی که پانیش شده باشه رو نشه تنبیه کرد تا سو استفاده ای نشه.

1-حمله به هر بازیکنی

2-اسپم

3-بیرون بودن از سلول در زمان خارج از هواخوری. شاید یکم سخت و سنگین باشه چون در این صورت نگهبانا مجبور میشن همه ی زمان های خارج از هواخوری به زندان سر بزنن و مطمئن شن که زندانی داخل سلولشه. اما با انگیزه ی درست میتونید این مشکل رو حل کنید:

-پایین ترین رنک آنلاین موظفه وضعیت زندان رو بررسی کنه.

-هر Punish دستمزدی از جریمه ی زندانی تنبیه شده بده (پول از زندانی به عنوان جریمه کم بشه و به گارد برسه)

4-در صورت فرار ناموفق (بعد از اینکه فراری توسط گارد ملی کشته شد، اتوماتیک توسط سرور پانیش بشه و یک اکتیویتی پانیش به همون عضو گارد ملی اضافه بشه یا وارن پانیش برای اون گارد بیاد که میتونه تنبیه کنه)

*زندانی در صورت پانیش تا آخر زمان آزاد شدنش به انفرادی منتقل بشه جایی که هیچکس نتونه بهش دسترسی پیدا کنه. چتش هم به بیرون سلول نره.

با این آپدیت بزرگ مشکل سو استفاده از Punish/ و مشکل الزام نیاز به داشتن مدرک برای تنبیه، از گارد ملی و زندانیا حل میشه.

از نظراتتون ممنون میشم.

پیشنهای خیلی خوبیه و من موافقم..B|

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...