رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیل ایونت بی دلیل | NaziM

iSauron

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  iSauron.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  NaZiM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  ----------

• توضیحات:  با سلام... ایشون بی دلیل بنده را در ایونت کشت.. درخواست دادن فیلم از ایونتشونو دارا میباشم.

• مدارک (فیلم یا عکس):  ts7x_sa-mp-548.png

درخواست کامل فیلم از ایونت ایشون رو دارم که ببینید چه کسانی ایونت را به هم زدند و با آنها برخورد نکردند.....

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گسانی که ایونت رو بهم زدن علیرضا و متین و سجاد بودن این ها ادمین های محیط کاربری هستن و کسایی هستن که نمیشه چیزی بهشون گفت بغیه که ایونت رو بهم زدن هم 100% ekick یا کشته شدن

link: http://s7.picofile.com/file/8387919918/dwew.mp4.html

توزیحات: همونجوری که مشاهده کردید چندین بار به شما تذکر داده بودم که سر جاتون بشینید ولی شما با مشت زدن به ادمین ها و بهم ریختن نظم ایونت مانع برقراری ایونت شدید پس نتیجه این است که شما یا Ekick یا کشته شوید و اگر هم بقیه نظم ایونت رو بهم زدن دلیل نمیشه که شما هم مقابله به مثل کنید با تشکر ❤️

??? ???????? ????? ?? ???
????? ?? ? ????? ?? ???????'? ????

!????? ?? ??? ????? ??????? ??

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه

ببینید اون ابتدای اونت من به کسی تذکر نداده بودم عزیز ولی از وقتی که ازتون خواهش کردم که نظم اونت رو بهم نزنید شما اولین نفری بودید که به صحبت من توجهی نکردید و باز به کار خودتون ادامه دادید.

لطفا شکایت بی مورد نکنید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمتِ شاکی محترم

شکایت شما رد شد.

طبق مدارکه ارسال شده، شما سعی بر بهم ریختن نظم مسابقه رو داشتید با توجه به اینکه برگزار کننده مسابقه چندین بار ذکر کرد که از دستور [Gro/] استفاده کنید ولی شما همچنان در حال راه رفتن و ضربه زدن به ادمین و اعضاء حاضر در مسابقه بودید فلذا کار ایشون درست بود.

موفق باشید.

+ بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...