رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ رنگ های Vehicle

Beigi

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Nima_Beigi.png

- توضیح کامل باگ: سلام. 3روز پیش من ماشین های فکشن (ولا) و اون جایی که تست برای گواهینامه میگیرن رو دیدم که رنگه ماشیناش سیاه شده بنظر میاد باگ باشه و میخواستم شما رو در جریان بگذارم.

(البته اینم بگم که با لانچر آرساکیا بازی میکنم, سمپ رو امتحان کردم ولی باگ رنگ نداشت)

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

مدرک1

مدرک2

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): لطفا باگ رو سریع درست کنید با تشکر

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله من اصلا اهل مد زدن یا اینجور چیزا نیستم اینو جدی میگم 

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

لینک به دیدگاه

بله این رو من تو لانچر دیدم فکر کنم برای خود مودی که روی لانچ هست باشه

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...