رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

News Reporter

AbbasMZ

ارسال‌های توصیه شده

با سلام، همونطور که می دانید یکی از مشکلات فکشن News Reporter این هست که برای تبلیغ کردن باید در HQ یا News Van و یا در News Chopper باشید.

این در صورتی هست که برای رسیدن به HQ راه زیادی هست و اگر هم سالم برسیم در برگشت چون ماشین تعادل زیادی نداره احتمال منفجر شدنش زیاده.

این باعث شده که فرد بیاد در HQ و AFK کنه و هر وقت موقعش شد بیاد تبلیغ کنه.

برای حل مشکل بهتره چند ماشین را به LS بیاریم.

(فقط ماشین و هلیکوپتر به LS آورده شود و HQ اصلی LV باشه.)

تعداد و مکان ماشین ها:

8 عدد News Van

2 عدد News Chopper

gallery4.jpg

لطفا نظرات خودتون رو برای ما ارسال کنید

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اضافه شدن قانون

قانون گذاشتن عکس ها روزانه برای افزایش کار خبرنگار اضافه شده و هرکس هم عکس قرار نده اخطار اقلیت دریافت میکنه.

بعضی مواقع فرد دسترسی به انجمن نداره یا پستش دیر Show میشه که این باعث میشه که اخطار اقلیت بگیره.

پیشنهاد من برای حل این مشکل این است که، افرادی که به دلیل قرار ندادن عکس روزانه در انجمن اخطار اقلیت میگیرند، امر در هفته فعالیت زیادی داشته باشند و بالاتر از 150 عدد تبلیغ در هفته انتشار بدهند اخطار اقلیت شان پاک شود.

این کار هم باعث افزایش فعالیت افراد میشه و هم راهی برای پاک شدن اخطار اقلیت که به دلیل قرار ندادن عکس روزانه گرفتند میشود.

نظرت خودتون و برای ما ارسال کنید!

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Fergal گفته است:

سلام

دوست عزیز تمامی قوانین ملایم، متوسطه، و ویژه ذکر شده که اخطار اقلیت باید بعد از 2 هفته پاک بشه

و این قانون جدید شما باعث تبعیض میان فکشن های دیگه میشه. اینکه یک نفر با داشتن اکتیویتی اخطارش پاک بشه منصفانه نیست.

اینکه شما میگید درست اما این ظلمه که به خاطر دسترسی نداشتن به انجمن یا دیر Show شدن پست FW بگیره!

همونطور که گفتم عکس ها برای افزایش کار و فعالیت خبرنگاران هست ولی وقتی به دلیل مشکلات بالا FW میگیری اما در بازی 300 اکتیویتی زدی به نظر من باید FW پاک بشه.

• مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ در 17:11، AbbasMZ گفته است:

اضافه شدن قانون

قانون گذاشتن عکس ها روزانه برای افزایش کار خبرنگار اضافه شده و هرکس هم عکس قرار نده اخطار اقلیت دریافت میکنه.

بعضی مواقع فرد دسترسی به انجمن نداره یا پستش دیر Show میشه که این باعث میشه که اخطار اقلیت بگیره.

پیشنهاد من برای حل این مشکل این است که، افرادی که به دلیل قرار ندادن عکس روزانه در انجمن اخطار اقلیت میگیرند، امر در هفته فعالیت زیادی داشته باشند و بالاتر از 150 عدد تبلیغ در هفته انتشار بدهند اخطار اقلیت شان پاک شود.

این کار هم باعث افزایش فعالیت افراد میشه و هم راهی برای پاک شدن اخطار اقلیت که به دلیل قرار ندادن عکس روزانه گرفتند میشود.

اگر این کار انجام نمیشود پس لطفا مجازات قرار ندادن عکس روزانه را از FW به AV کاهش دهید.

به نظر من FW برای نزاشتن عکس زیاد هست و باعث میشه که در هر 3 روز حداقل 1 نفر FP80 شود!

@Ali

ویرایش شده توسط AbbasMZ

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه همه ی فکشن ها از جمله News Reporter حداقل یک پایگاه در LS و یکی دیگه در LV داشته باشن خیلی خوبه.

یه همچین پیشنهادی برای خبرنگاران رو خودم بیشتر از یک سال پیش داده بودم توسط Ali قبول و تایید شد اما هنوز اجرا نشده:

در این مورد به نظر من مقر اصلی خبرنگاران باید توی ساختمون شیک و بزرگی باشه مثل همینی که گذاشتید نه که توی یک اتاق کوچیک زشت شبیه کانتینر وسط بیابون باشه.

برای حل این مشکل بهتره از ریشه قطعش کنید نه که یه پیشنهادی بدید که خودش مشکلات دیگه ای به وجود بیاره.

مثلا: پیشنهاد زیاد، شیفتی و منظم شدن ناظمان فروم باعث میشه دیر و نامنظم تایید شدن پست ها حل بشه. برای دسترسی نداشتن به فروم یا اینترنت هم یه قانونی پیشنهاد میدم و اون اینه در صورت عدم گزارش عکس روزانه اعضا تا ۲۴ ساعت اضافه مجازات بشن. یعنی مثلا یک عضو عکس تاریخ ۱/۱/۱۳۹۹ رو باید تا اتمام ۲/۱/۱۳۹۹ گزارش بده و اگه گزارش نده یا نداشته باشه مجازات بشه. مجازات پیشنهادی سبک باشه مثل: AV بخاطر اینکه در حال حاضر برای کامل کردن اکتیویتی ۷ روز فرصت هست اما برای گزارش عکس روزانه فقط یک روز فرصت هست و هرروز ممکنه مشکلی پیش بیاد. در صورت هماهنگی با رهبر مثل درخواست مرخصی اعضا بتونن طبق قوانین مرخصی از گزارش عکس معاف بشن که نمیدونم الان همچین چیزی هست یا نه.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

?

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در 21:41، AbbasMZ گفته است:

با سلام، همونطور که می دانید یکی از مشکلات فکشن News Reporter این هست که برای تبلیغ کردن باید در HQ یا News Van و یا در News Chopper باشید.

این در صورتی هست که برای رسیدن به HQ راه زیادی هست و اگر هم سالم برسیم در برگشت چون ماشین تعادل زیادی نداره احتمال منفجر شدنش زیاده.

این باعث شده که فرد بیاد در HQ و AFK کنه و هر وقت موقعش شد بیاد تبلیغ کنه.

برای حل مشکل بهتره چند ماشین را به LS بیاریم.

(فقط ماشین و هلیکوپتر به LS آورده شود و HQ اصلی LV باشه.)

تعداد و مکان ماشین ها:

8 عدد News Van

2 عدد News Chopper

gallery4.jpg

لطفا نظرات خودتون رو برای ما ارسال کنید

عالیه ?

?Ali34.png ?

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

قانون جدید

بار ها دیده شده که فرد در چت [F/] پرسیده که کسی خبر کمکی داده یا نه ولی کسی پاسخگو نبوده و فرد خبر را منتشر کرده اما بعد فهمیده هنوز 20 دقیقه از انتشار خبر کمکی قبلی نگذشته.

خب حالا راه حلی برای رفع این موضوع، اضافه شدن قانون زیر:

1."خبرنگار موظف به انتشار اخبار کمکی در ساعات XX:00, XX:20 و XX:40 است (مجازات: Faction Warn)."

اخبار کمکی: شامل اخباری میشود به پلیر ها برای یادگیری سرور کمک میکند (مانند: .Baraye kharide bimeye vasileye naghliyeye khod az [/Buyinsurance] estefade konid).

این موضوع برای اخبار سرور هم صدق میکند: 

2."خبرنگار موظف به انتشار اخبار سرور در ساعت XX:00 است (مجازات: Faction Warn)."

اخبار سرور: شامل اخباری میشود که مشخصات سرور را برای پلیر ها توضیح میدهد (مانند: .Baraye moshahedeye user control panele server az [/UCP] estefade konid).

3."خبرنگار موظف هست که بین [News/] های تکراری یک خبر منتشر کند در غیره این صورت جعل اکتیویتی حساب میشود."

نمونه هایی از جعل اکتیویتی:

منتشر کردن اخبار برای خانه ها و تجارت هایی که صاحبی ندارند،

انتشار اخبار برای شخصی که از شما تقاضای [News/] نکرده است،

و ... .

@Mary @Sobi

امیدوارم لذت برده باشید و نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید!

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

اضافه شدن قانون

این خوبه ?

باید بتونی چیزای کم و متوسط قبول نکنی

تا بهترینا به سراغت بیان!

??? ????? ???????? ????? ?? ? ????????

برای  هر  منفی  ی  مثبت  وجود  داره?

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

قانون جدید

بار ها دیده شده که فرد در چت [F/] پرسیده که کسی خبر کمکی داده یا نه ولی کسی پاسخگو نبوده و فرد خبر را منتشر کرده اما بعد فهمیده هنوز 20 دقیقه از انتشار خبر کمکی قبلی نگذشته.

خب حالا راه حلی برای رفع این موضوع، اضافه شدن قانون زیر:

1."خبرنگار موظف به انتشار اخبار کمکی در ساعات XX:00, XX:20 و XX:40 است (مجازات: Faction Warn)."

اخبار کمکی: شامل اخباری میشود به پلیر ها برای یادگیری سرور کمک میکند (مانند: .Baraye kharide bimeye vasileye naghliyeye khod az [/Buyinsurance] estefade konid).

این موضوع برای اخبار سرور هم صدق میکند: 

2."خبرنگار موظف به انتشار اخبار سرور در ساعت XX:00 است (مجازات: Faction Warn)."

اخبار سرور: شامل اخباری میشود که مشخصات سرور را برای پلیر ها توضیح میدهد (مانند: .Baraye moshahedeye user control panele server az [/UCP] estefade konid).

3."خبرنگار موظف هست که بین [News/] های تکراری یک خبر منتشر کند در غیره این صورت جعل اکتیویتی حساب میشود."

نمونه هایی از جعل اکتیویتی:

منتشر کردن اخبار برای خانه ها و تجارت هایی که صاحبی ندارند،

انتشار اخبار برای شخصی که از شما تقاضای [News/] نکرده است،

و ... .

@Mary @Sobi

امیدوارم لذت برده باشید و نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید!

صد در صد موافقم. گرچه با این که این قانون مطرح نشده ولی بصورت دوستانه از خبرنگارا خواستیم تا حد ممکن رعایت کنن خودشون و طبق این اصول پیش برن و خداروشکر کسی مخالفتی نکرده.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Mary گفته است:

صد در صد موافقم. گرچه با این که این قانون مطرح نشده ولی بصورت دوستانه از خبرنگارا خواستیم تا حد ممکن رعایت کنن خودشون و طبق این اصول پیش برن و خداروشکر کسی مخالفتی نکرده.

اینجوری چون خودم هم همین قانون رو گذاشته بودم دردسر داره، باید هر میتینگ و هر بار که ممبر جدیدی میاد اقلیت بهش بگی. ولی وقتی قانونش بیاد توی انجمن دیگه راحت هست.

در 2 ساعت قبل، Sobi گفته است:

بسیار عالی و خوب ?

پیشنهاد من این هست که سرور به صورت اتوماتیک در ساعت XX:00 یکی از اخبار سرور را از بین ممبر های آنلاین به صورت شانسی انتخاب کند و ارسال بشه.

چون احتمال اینکه ممبر ها بخوان دستی اخبار سرور رو News/ کنند به صورت نامنظم هست مثلا یکی یادش میره یا یکی یک دقیقه بعد یا یک دقیقه قبل ارسال میکنه و...

این کاری که میگی عملی نمیشه اگر هم بشه میره برای 1 سال بعد، ولی میشه گفت که: 

"خبرنگار روزانه موظف به انتشار 5 عدد خبر کمکی و 1 عدد اخبار سرور در زمان های تعیین شده است، و باید هر شب عکس اخبار را برای لیدر ارسال کنند (مجازات: Faction Warn)."

اینجوری درسته یکم سختی میکشن ولی بهتر از این هست که بیاد 5 تا خبر رو هی پشت سر هم بده که اکثرا هم برای خودشو دوستاشه.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...