رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بد حرف زدن در گذارش.ادمین Row_

DeLon

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: __AreS__.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Row.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهد ندارم ولی عکس ها نشون میده.

• توضیحات:  با سلام خدمت ادمین ها و پلیر های گل،همینطور ک در عکس میبینید این خبر نگار ک لیدر هم هست داره سوال هایی با هماهنگی از ایشون میپرسه ک اسم من توی اون هست و برادر من،اینها ۲۴ ساعت تو سرور دارن بی احترامی میکنن و ببینید چه چیز هایی ب هم میگن!!!یعنی ما هم میتونیم راجب پلیر ها نظر و قظاوت کنیم؟؟؟؟ما اومدیم اینجا بازی کنیم نه کسی راجب ما نظر بده،لطفا رسیدگی  بشه.اگه اینکار مشکلی نداره ما هم راجب همه همینطوری حرف بزنیم.و اینهم بگم ک در تلگرام جنل هایی ک زدن و حفش ناموسی و عکس های خانوادگی گذاشتن از ما،رفتیم دادگاه کیفری و مدارک دادیم و همه نوع مدرک هم قابل ارائه میدیم.پنل ایشونم پیدا نکردم ولی هر ۲ تاشون لیدر هستن.با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_364.png
sa_mp_365.png

ویرایش شده توسط AreS
نداشته بودم کنترل پنلمو

DeLon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @AreS

قطعا لایو به صورت جدی نبوده و هر فردی ممکنه شوخی ای با کسی انجام دهد.

ولی ما این حق را محفوظ میداریم و یک اخطار به هاستره مربوطه داده میشود که لحن صحبت خود را اصلاح نماید.

با تشکر.

عذارخواهی ما را پذیرا باشید.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...