رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پریدن اسکین

Adlerboy

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من یه اسکین خریده بودم بعد اینکه رفتم تو فکشن الان میخام اسکینرو بردارم میگه باید دوباره بخریش لطفا رسیدگی کنید من نمیخام دوباره هزینه کنم

لینک ucp=%5BA%5DdlerBoy.png

مدارک=

این 2 عکس از موقعی که اسکین دستم بود

96dv_ag-sa-0013.jpg

h55k_ag-sa-0012.jpg

اینم از موقعی که میخام ست اسکین کنم

rweh_ag-sa-0020.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، RoM1X گفته است:

با سلام من یه اسکین خریده بودم بعد اینکه رفتم تو فکشن الان میخام اسکینرو بردارم میگه باید دوباره بخریش لطفا رسیدگی کنید من نمیخام دوباره هزینه کنم

سلام عزیزم!

فکر کنم یادت رفته اسکین تو شما نخریدی، وقتی که هاستر بودی با SetSkin اونو انتخاب کرده بودی.

حالا اینکه الان میتونی یا نمیتونی ازش استفاده کن دقیق نمیدونم.

فقط این باگ نیست، شما اسکین رو نخریده بودی

لینک به دیدگاه

@RoM1X دروغ تا چه حد عزیز من؟! شما وقتی هاستر بودی اسکین میزاری بعد میای میگی  باگ شده ؟! اگه راس میگی عکس برداشت ۶ کا گلد که در UCP   http://agsa.arsacia.ir/account/goldTransactions/      از این قسمت عزیز من.... نمیشه با دروغ چیزیو گرفت.... 

ویرایش شده توسط iSauroN
ه

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت بنده هواسم نبود در ضمن در همین مورد پس باگی وجود داره که بعد از اتمام هاستری اسکین نمیپره و باقی میمونه

نقل قول
در 13 ساعت قبل، iSauroN گفته است:

@RoM1X دروغ تا چه حد عزیز من؟! شما وقتی هاستر بودی اسکین میزاری بعد میای میگی  باگ شده ؟! اگه راس میگی عکس برداشت ۶ کا گلد که در UCP   http://agsa.arsacia.ir/account/goldTransactions/      از این قسمت عزیز من.... نمیشه با دروغ چیزیو گرفت.... 

اولا بنده هیچ وقت عزیز شما نبودم و دوست هم ندارم باشم. دوما بنده قصد کلاهبرداری نداشتم و نخاهم داشت سوما اصلا این موضوع به شما مربوط نیستش و برای این کار ادمین هایی معین شده لطفا دخالت نکنید

لینک به دیدگاه

@RoM1X        مربوطیش اینه که می خواهید کلاه برداری کنید.

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

سلام.

اسکرین که خریده باشی پاک نمیشه.

در زمان هاستری ست کرده باشی میپره.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...