رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AJail - Rubick

AliGhelion

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ghelion.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RuBicK.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• توضیحات: با سلام ایشون بدون اینکه داخل Forum شکایتی از من بشه AJail کردن این به کنار خودش میگه Report/ بوده شکایت شخصی هست یعنی چی که شخصیه. ایشون اومدن به من گفتن علی پیاده شو بیرم یه جای کارت دارم و ایشون سوار ماشین بنده شدند و من مشاهده کردم که قسط دارن ماشین من رو منفجر کنن بنده بدون هیچ توضیحی و سخنی Relog/  کردم و فکر نمی کنم که CarJack کرده باشم بنده درخواست رسیدگی به این شکایت رو دارم @Ali و @Markeloff از ادمین مورد نظر درخواست مدرک Carjack رو دارم و یک نکته خیلی کوچیک بنده COP هستم.

• مدارک (فیلم یا عکس):

sa_mp_118.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sa_mp_119.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sa_mp_120.png

یا حق

• دوست دارم که 3
  • مرسی 1
  • چی چی 1

.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @AliGhelion

ادمین @RuBicK 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام،

تا جایی که یادم هست ریپورت خصوصی نداشتیم و این موردی که ایشون اشاره کردن (داخلِ عکس ها) اگه قرار باشه ایشون خصوصی کار کنن پس باید بقیه شکایت هارو هم وقتی گزارش میدن داخله بازی بدون پست گذاشتن در فروم بررسی و مجازات کنن، و اینکه واقعا شاید لگ بودن و /Relog دادن در غیر اینصورت این قانونی که گذاشتیت صحیح نیست کسی بیاد ماشینت رو بدزده و شما کاری نکنی و اگه کاری بکنی مجازات میشی(خنده داره) امیدوارم به شکایت با دقت رسیدگی بشه!

Magnito.png

لینک به دیدگاه

با سلام

طبقِ مدرکِ ارسالی از  سوی ادمین مربوطه، کار ایشان صحیح بوده است.

در ریپورت، شخصی مدرکی از اخلاق خارج از زندگی شما ارائه داده است، که سوار ماشین شما شده و شما Relog دادید.

نقل قول

اخلاق خارج از زندگی ممکن است به عنوان سوء استفاده از دستورات در هنگام وقوع اتفاقات و یا ایجاد اختلال در روند طبیعی بازی و غیرعادی کردن آن محسوب شود.

+بسته شد.

• مرسی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...