رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن کار برای امداد گران

WaTchDogs

ارسال‌های توصیه شده

سلام من پیشنهاد دارم که کسایی که خود کشی یا kill میشن پس از زنده شدن heal ان ها خیلی کم باشه که مجبور به درخواست امداد گر  بشن اینطوری امداد گران  سردرگم نیسن برای دادن heal 9_9لطفا نظرتونو بگین ممنون میشم :)

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا اگه امکانش هست دوباره Paycheck رو به مقدار قبلی برسونید و زمانش رو بالا ببرید. (Heal,SHeal)

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Sinishga گفته است:

بهترین راه حل به نظر من برداشتن /heal تو خونست.

ولی در کل ایده جالبی بود

مرسی

در 2 ساعت قبل، xXxTeNtaCioN گفته است:

لطفا اگه امکانش هست دوباره Paycheck رو به مقدار قبلی برسونید و زمانش رو بالا ببرید. (Heal,SHeal)

با تشکر.

اینم خوبه

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

@Ali  با سلام خسته نباشی اقای @Ali  به پیشنهاد من هم  نگاه کنین ممنون میشوم :acigar:

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ه‍.ش. در 01:36، Sinishga گفته است:

بهترین راه حل به نظر من برداشتن /heal تو خونست.

در در ۱۳۹۸/۱۱/۹ ه‍.ش. در 12:32، ebrahim199 گفته است:

سلام من پیشنهاد دارم که کسایی که خود کشی یا kill میشن پس از زنده شدن heal ان ها خیلی کم باشه که مجبور به درخواست امداد گر  بشن اینطوری امداد گران  سردرگم نیسن برای دادن heal 9_9لطفا نظرتونو بگین ممنون میشم :) 

یکی از دلیل های اینکه این چند مورد پیشنهاد برای سرور قبول نمیشه اینه که اگه امدادگر ها نباشن ویا dutyروشن نباشه(خیلی وقتا شده مدیک تو سرور هست و dutyروشن نیست!) اینجوری دیگه باعث مشکل برای پلیر ها میشه.شاید بگید از هات داگ ها استفاده کنه ولی مگه چند تا هات داگ فروشی هست و همینطور دور هستن،دراگ هم که ماده ممنوعه هست و F.B.I وانتد 4 میده!

ویرایش شده توسط 83mehrdad83
  • دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

یکی از دلیل های اینکه این چند مورد پیشنهاد برای سرور قبول نمیشه اینه که اگه امدادگر ها نباشن ویا dutyروشن نباشه(خیلی وقتا شده مدیک تو سرور هست و dutyروشن نیست!) اینجوری دیگه باعث مشکل برای پلیر ها میشه.شاید بگید از هات داگ ها استفاده کنه ولی مگه چند تا هات داگ فروشی هست و همینطور دور هستن،دراگ هم که ماده ممنوعه هست و F.B.I وانتد 4 میده!

میشه duty رو کلا روشن نگه داشت منظوزم اینکه هر کی اهنلاین باشه  duty ایشون هم فعال باشه

در 16 دقیقه قبل، ebrahim199 گفته است:

میشه duty رو کلا روشن نگه داشت منظوزم اینکه هر کی اهنلاین باشه  duty ایشون هم فعال باشه

انلاین**

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ه‍.ش. در 15:14، ebrahim199 گفته است:

اگه مدیک نبود تو سرور??

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اگه مدیک نبود تو سرور??

بیمارستان ها رو با قابلیت heal فعال میشه کرد

هر موقع مدیکی نبود در بیمارستان ها باز بشه واسه heal دادن

لینک به دیدگاه

اونوقت اگه یه نفر اون طرف شهر بود فاصلش زیاد چیکار کنه؟ ?

لینک به دیدگاه

پیشنهاد یکم مسخرس چون اکتیویتی مدیک همینطوری هم راحته

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ebrahim199 گفته است:

دلیل نوبی انداختنت

دلایل رو گفتم عمو جون

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

اگه منظور فاصله از بیمارستان هست که مواد مخدر + هاداگ در بازی هست 

1_مواد مخدر برای اعضای ملایم ممنوع است و امکان استفاده ازش نیست!هات داگ فروشی چند تا تو شهر هست یکی که خونش دور دور هست چیکار باید کنه؟

در 1 ساعت قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

این یک پیشنهاد الکی نیست که بتونی گیر بدی بهش رو همش فکر شده =)):acigar:

پیشنهاد به صورت کامل توضیح داده نشده و هی باید انتقاد کنی تا جواب بگیری این یعنی نویسنده فقط رو موضوع فکر کرده و رو ایرادات فکری نکرده،فقط خواسته یه پیشنهاد داده باشه!

در ۱ ساعت قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

cheats  هم که میکنی =))=))=))

اینجا تاپیک پیشنهادات هست و شما باید پاسخگو باشید و مشکلی باشه بپذیرید، نه اینکه وقتی کم اوردید برید تاریخچه اکانت فرد رو بخونید و هیچ ربطی به تاپیک نداره اینجا مطرح کنید!

=))=))=))قضیه ای نیس فقط اینه که تو نوبی

دلیل اینکه تو هر پست از کلمه نوب استفاده میکنید چی هست؟یجوری نوب میگید که انگار لول 100هستید و سابقه رنک 1 بودن و یا وینر شدن در اونت رو دارید.با اینکه نوب بودن به لول نیست و به مهارت هست که تو اونت و نوع بیان کلمات و نظرات افراد بهتر و با مهارت تر مشخص میشه نه از شخص شما!

=))با لول 15 امده به لول 19 میگه نوب=))=))=))

کلمه نوب به معنی تازه کار هست،فقط کافیه تاریخ عضویت داخل فروم رو ببینید بعد بگید نوب!!

تو درخواست عضویت هست 

درخواست عضویت نماینگر سن نیست!

پ ن:هرکی میتونه تو درخواست عضویتش هر سنی بزنه چون شناسنامه نمیخوان!

.

.

.

.

تکرار میکنم اینجا تاپیک پیشنهادات است نه تاپیک بحث انداختن!

شما بعد اینکه تو جواب دادن کم اوردید شروع به بحث با بقیه کردید و لطفا نظم فروم رو بهم نریزید!

بجا اینکه تو هر خط نوب نوب کنید پاسخگو منتقدان باشید.

@Ali @RuBicK @MarkelloFFF @Refigh @SuperMAN

ویرایش شده توسط 83mehrdad83
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۹ در 12:32، 10Ebrahim01 گفته است:

?بزارین کامل براتون باز کنم

1-شمامیگین اگر مدکی داخل سرور نباشه= در جواب میتونم بگم میشه هر موقه مدیک در سرور نبود یا تعداد ان ها به 3 نفر نمیرسید در هر محله ای که شلوغ در از بقیه جا ها و نزدیک هاداگ فروشی و بیمارستان نبود یک سیستم راه اندازی کرد مثل wita منظور از این سیستم این هست که یک مچسمه باشه و کنار ان با دسطور  heal/  خون ان فرد پور بشه نکته دو وقتی 3 یا بیشتر مدیک داخل سرور بود این سیستم خود به خود غیر فعال بشه 

2-واسه چی این کار لازمه = خودتون هم تو مدیک بودین و میفهمین اکثر نیرو ها با Abuse  اکتیویتیشون پر میشه که این یک مشکل بزرگ است 

3-چرا باید heal در خوانه ها برداشته بشه= چون این سرور زندگی مجازی هست و باید قانون هاش هم به زندگی ربط داشه باشه .. تو زندگی واقعی شما تو خونه خون نگه میدارین؟!9_9

4-شما میگین اگه دور بود = ی بار در جواب شماره 1 بهتون گفتم یک بار دیگه هم با جوابی متفاوت الان میگم . این دور بودن بهانه است چون کل مپ   12 دقیقه میشه همه جای ان ها رفت البطه این بهانه خوبی دادی دست @Ali  چون در زدگی واقعی هم بخواین نگاه کنین همه ی مردم به بیمارستان نزدیک نیستن 

5- در جواب به سیسم wita = باید یه کته بگم که الکی و بیخودی بهونه تراشی نکنین  . این سیستم همان طور که گفتم فقط در چند محله گذاشته بشه (محل هایی که از بقیه جا ها شلوغ تر باشه باشه) و جاهایی که هاداگ فروشی و رستوران  هم هست این سیستم گذاشه نشه تا هاداگ ها به فروش برسه و بیز رستوران ها کنسل نشه 

6- در اخر یه انتقاد به (پیشنهاد به صورت کامل توضیح داده نشده و هی باید انتقاد کنی تا جواب بگیری این یعنی نویسنده فقط رو موضوع فکر کرده و رو ایرادات فکری نکرده،فقط خواسته یه پیشنهاد داده باشه!)نه دوست عزیز من وقتی پیشنهادی  میدم به زاویه هایش دقت میکنم مخصوصا این که پیشنهادم مربوط به یک فکشن مهم در سرور باشه 

7-کلمه نوب به معنی تازه کار هست،فقط کافیه تاریخ عضویت داخل فروم رو ببینید بعد بگید نوب!!از طرز صحبت هر کس این کلمه بهش اهدا میشه-_- اگه شما به تاریخ عضویت هم مربوطش میکنین اکانت Lock_down را دریابین =)) و میبینین که حرفتان بدون تحقیق بوده 

8-پ ن:هرکی میتونه تو درخواست عضویتش هر سنی بزنه چون شناسنامه نمیخوان!عکس شناسنامه بدم خدمتتون :acigar:

بار ها خودن یک چیز را شنیدم و به دوستانم هم گفتم به شما هم میگم= واسه حرف زدن اول فکر کن بعد تحقیق کن بعد به زبان بیاور:acigar:

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

1-شمامیگین اگر مدکی داخل سرور نباشه= در جواب میتونم بگم میشه هر موقه مدیک در سرور نبود یا تعداد ان ها به 3 نفر نمیرسید در هر محله ای که شلوغ در از بقیه جا ها و نزدیک هاداگ فروشی و بیمارستان نبود یک سیستم راه اندازی کرد مثل wita منظور از این سیستم این هست که یک مچسمه باشه و کنار ان با دسطور  heal/  خون ان فرد پور بشه نکته دو وقتی 3 یا بیشتر مدیک داخل سرور بود این سیستم خود به خود غیر فعال بشه 

اومدن چندین wita به داخل شهر یکم اپدیت و برنامه سنگین تری میخاد(شدنی هست حرفی توش نیست)

2-واسه چی این کار لازمه = خودتون هم تو مدیک بودین و میفهمین اکثر نیرو ها با Abuse  اکتیویتیشون پر میشه که این یک مشکل بزرگ است 

کلا 10 تا (acc service و sheal و ...)میخاد این رو راحت میشه پر کرد بنده خودم تو مدیک بودم و تو یه روز سه ساعت بازی میکردم بعد میتینگ و اکتویتی کامل میشد(فقط برای اینکه نفر اول بشی نیاز به Abuseهست!)

3-چرا باید heal در خوانه ها برداشته بشه= چون این سرور زندگی مجازی هست و باید قانون هاش هم به زندگی ربط داشه باشه .. تو زندگی واقعی شما تو خونه خون نگه میدارین؟!9_9

سیستم تمام بازی ها اینطوره که با خوردن مواد غذایی و خوردن دارو خود به خود heal بگیری!(شما اگه سرتون درد کنه و حالتون بد باشه در اولین فرصت چای نبات? و بعد دارو مصرف می کنید و خوب نشدید به سراغ بیمارستان خواهید رفت!)

4-شما میگین اگه دور بود = ی بار در جواب شماره 1 بهتون گفتم یک بار دیگه هم با جوابی متفاوت الان میگم . این دور بودن بهانه است چون کل مپ   12 دقیقه میشه همه جای ان ها رفت البطه این بهانه خوبی دادی دست @Ali  چون در زدگی واقعی هم بخواین نگاه کنین همه ی مردم به بیمارستان نزدیک نیستن 

تو همون 12 دقیقه ممکنه چندین بار وسط راه توسط بعضی افراد کشته بشی یا NGکه تو دزدی از بانک کشته بشه و مدیکی نباشه باید وقتش گرفته بشه که بره بیمارستان یا هات داگ و ... که جونشو پر کنه؟و کلی مشکل دیگه که طولانیه...

7-کلمه نوب به معنی تازه کار هست،فقط کافیه تاریخ عضویت داخل فروم رو ببینید بعد بگید نوب!!از طرز صحبت هر کس این کلمه بهش اهدا میشه-_- اگه شما به تاریخ عضویت هم مربوطش میکنین اکانت Lock_down را دریابین =)) و میبینین که حرفتان بدون تحقیق بوده 

در در ۱۳۹۶/۱/۲۳ ه‍.ش. در 23:47، LockDown گفته است:

• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: یه آدم معمولی، علاقه مند به گیم آنلاین.

مقایسه این دو دور از لطف نیست.

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ه‍.ش. در 18:10، 10Ebrahim01 گفته است:

• سن واقعی: ابراهیم
• اسم واقعی: 19
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ و با جنبه 

این نصحیت رو به خودتون هم میکنم??

بار ها خودن یک چیز را شنیدم و به دوستانم هم گفتم به شما هم میگم= واسه حرف زدن اول فکر کن بعد تحقیق کن بعد به زبان بیاور:acigar:

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

چرا باید heal در خوانه ها برداشته بشه= چون این سرور زندگی مجازی هست و باید قانون هاش هم به زندگی ربط داشه باشه .. تو زندگی واقعی شما تو خونه خون نگه میدارین؟!9_9

خب حتما وقتی میمیریم هم دیگه زنده نشیم و بریم بهشت یا جهنم :|

Lock_down

توی فسقلی این داداشمون هستی؟

از طرز صحبت هر کس این کلمه بهش اهدا میشه-_-

اگه این ملاکه که تو سوپرنوب هستی ?

در 2 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

در در ۱۳۹۶/۱/۲۳ در 23:47، LockDown گفته است:

• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: یه آدم معمولی، علاقه مند به گیم آنلاین.

مقایسه این دو دور از لطف نیست.

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ در 18:10، 10Ebrahim01 گفته است:

این نصحیت رو به خودتون هم میکنم??

و تمام! :)))))))

در 2 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ در 18:10، 10Ebrahim01 گفته است:

جالب اینجاس که سن رو زده ابراهیم اسم رو زده 19 ?

• دوست دارم که 1

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

? خودمم ندیده بودم 

هیچ موقع اصل واقیمو به مجازی ندادم و نخواهم داد^_^ این قانون منه و واسه منم میمونه

وی فسقلی این داداشمون هستی؟

هر وقط بگی با اون اکانت انلاین میشم  و هم زمان دوتا و 3تا و 4 تا اکانت هم فعال میشم و گیمنت سیستم زیادهxD

=)) میگن پیشنهادی که سره دوشمن زیاد داره xD

فقط همین برام کافیه که پیشنهادم سره که دشمن داره اونم لول 15 =))=)) به حساب خودش سوپر پرو

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

? خودمم ندیده بودم 

هیچ موقع اصل واقیمو به مجازی ندادم و نخواهم داد^_^ این قانون منه و واسه منم میمونه

وی فسقلی این داداشمون هستی؟

هر وقط بگی با اون اکانت انلاین میشم  و هم زمان دوتا و 3تا و 4 تا اکانت هم فعال میشم و گیمنت سیستم زیادهxD

=)) میگن پیشنهادی که سره دوشمن زیاد داره xD

فقط همین برام کافیه که پیشنهادم سره که دشمن داره اونم لول 15 =))=)) به حساب خودش سوپر پرو

من میدونم که تو که بع گفته خودت گیمر هستی(حرفت یکم مشکل داره)، سوتی های زیادی دادی؛ حالا میخوای جمعمش کنی داری بدترش میکنی

تاریخ عضویت فروم رو حتما ببین D=

اسمت 19 هست؟

سنت هم ابراهیم؟

نقل قول هم که بلد نیستی

اسکی هم که میری ایموجی ها رو

این پیشنهادتم قبول نمیشه

همینطوری اقلیت مدیک راحت هست

میگن پیشنهادی که سره دوشمن زیاد داره

دشمن*

وقت*

عمو مگه لانچر نداری ?

جالب اینجاس که 100 تا پی سی روشن کرده D=

بیا برو خونتون باو D=

امضات رو هم که عوض کردی D=

واقعا اگه Lock_Down هستی که نیستی، یه اسکرین شات بگیر که معلوم باشه تو اونی @10Ebrahim01

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

من میدونم که تو که بع گفته خودت گیمر هستی(حرفت یکم مشکل داره)، سوتی های زیادی دادی؛ حالا میخوای جمعمش کنی داری بدترش میکنی

تاریخ عضویت فروم رو حتما ببین D=

اسمت 19 هست؟

سنت هم ابراهیم؟

نقل قول هم که بلد نیستی

اسکی هم که میری ایموجی ها رو

این پیشنهادتم قبول نمیشه

همینطوری اقلیت مدیک راحت هست

دشمن*

وقت*

عمو مگه لانچر نداری ?

جالب اینجاس که 100 تا پی سی روشن کرده D=

بیا برو خونتون باو D=

امضات رو هم که عوض کردی D=

واقعا اگه Lock_Down هستی که نیستی، یه اسکرین شات بگیر که معلوم باشه تو اونی @10Ebrahim01

دوست عزیز با لانچر فقط یکیش انلاین میشه بقیش afk نمیدونستی بدون  

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

دوست عزیز با لانچر فقط یکیش انلاین میشه بقیش afk نمیدونستی بدون  

دوست نسبتا عزیز با زدن Alt + Enter میتونی Windowed mode بیای نمیدونستی بدون

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

دوست نسبتا عزیز با زدن Alt + Enter میتونی Windowed mode بیای نمیدونستی بدون

? میشه بیخیال این پیشنهادم بشی 3 روزه داری گیر میدی

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، 10Ebrahim01 گفته است:

? میشه بیخیال این پیشنهادم بشی 3 روزه داری گیر میدی

چشم!

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

چشم!

? دمت رم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ در 13:27، 10Ebrahim01 گفته است:

? دمت رم

گرم*

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...