رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FBI Skins

ارسال‌های توصیه شده

درود

اسکین فعلی لیدر FBI بیشتر به یک مامور جدید تحت آموزش مطابق با درجه ای که داره [New Agent Trainee] هست. پیشنهاد میکنم اسکین ها به این ترتیب باشن:

رنک ۱:

286.png

رنک ۲:

166.png

رنک ۳:

163.png

رنک ۴ و ۵:

164.png

رنک ۶:

pp20_skin295.jpg

رهبر:

165.png

• دوست دارم که 3

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من اگه جای رنک ۳ ۴ بزاریم ۱ بهتر میشه حالا من اطلاعات دقیق ندارم شاید اینجوری باشه

ویرایش شده توسط er0088kh
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، er0088kh گفته است:

به نظر من اگه جای رنک ۳ ۴ بزاریم ۱ بهتر میشه حالا من اطلاعات دقیق ندارم شاید اینجوری باشه

تا جایی که من میدونم رییس کل FBI معمولا نمیاد با پیرهن آبی که پشتش گنده نوشته FBI. کاراگاه ها و افسرها هم با یونیفرم پلیس کار نمیکنن. اون فعلا مهم نیست مهم اینه که اسکین لیدر FBI به یک رهبر هیچ شباهتی نداره اما پیشنهاد منو ببینید. 

رنک 1: مامور تحت آموزش با یونیفرم که چون تازه وارده مجبوره همینو همیشه بپوشه.

رنک 2 تا 5 همینطور گنده تر و قوی تر.

رنک 6: جوان پخته که اسمش Toreno هست که توی داستان اصلی هم مامور اطلاعاتی بود.

رهبر: پیر و خوشتیپه و تمام ویژگی های دیگه ی یک رهبرو داره.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

سلام, بنده هم موافق هستم هم مخالف.

با این چیزی که شما میگید لیدر FBI نباید روی لباسش نوشته باشه FBI موافق هستم

اما

این اسکین سال ها هست که روی لیدر FBI بوده و یه جوری شناخته شده هست و با این لباس همه لیدر رو میشناسن!

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Scarlet گفته است:

این اسکین سال ها هست که روی لیدر FBI بوده و یه جوری شناخته شده هست و با این لباس همه لیدر رو میشناسن!

برای سال‌های زیادی باف، باس، محدودیت‌های ضد تقلب فکشن، لانچر، سرقت از بانک این مدلی، فرار از زندان و خیلی چیزای دیگه نبودن که بعد از اعمال شدن شاید کمتر از یک هفته بازیکنا بهش عادت کردن. شباهته اینا با پیشنهادی که من میدم تغییر هست. پیش بینی من اینه: شرایطی که با این تغییر پیش خواهد آمد اینه که بازیکنا بعد از اینکه ببینن چقدر تعداد این اسکینا زیاد شده مطمئنن سریع متوجه میشن چخبر شده. به هر حال اگه برای هرکی واقعا مهم باشه رهبر FBI  کیه میتونه تحقیق کنه و خیلی سریع، راحت و از راه های زیادی به جواب برسه. ما به تغییرهای خیلی بزرگ سرور عادت کردم این که چیزی نیست.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

موافقم سرور خیلی قشنگ تر میشه ? با این حرکت و FBI پر رنگ تر میشه نقشش

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Anonymity گفته است:

عالی ولی  خدا وکیلی رنک 6 اسکینش خنده دار نیست ?

نام: مایک تورینو

شاید خنده دار باشه اما اگه شخصیت بازی و بازیگرشو میشناختید این حرفو نمیزدید این اسکین دقیقا واسه رهبری ساخته شده اما پایین تر از اون اسکینی که واسه لیدر گذاشتم. مایک نقش مهمی در داستان بازی داره و رنک ۶ فدرال باهاش سازگاره.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

رنک ۶ فدرال باهاش سازگاره.

چه جوری به این نتیجه رسیدین؟

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...