رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین + چیت (Kimia)

Nimkat

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BTHC%5D%5BA%5DLi%5BT%5DR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28Kimia%29.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل : 

AsTronauT.png

NorthLady.png

%5Bmoltafet%5Dm.a.s.png

• توضیحات: ایشان هم به بنده توهین کردن هم برای اینکه من رو بکشن چون وانتد داشتم از چیت استفاده کردن و شواهدین هم که اسمشون رو بردم حضور داشتن

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_480.png

اینم فیلم چیت زدنشون : http://s9.picofile.com/file/8294903634/Film_Cheats_Kimia.avi.html

ویرایش شده توسط ALiTR

工长长丫凵丂卂?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت انجمن ارساکیا با شما هستیم همراه شکایتی دیگر 

در درجه اول باید بهتون بگم (Cheat Aim) به معنی تقلب در نشونه گیری هستش که داخل فیلم شما (skill)  یا همون مهارت هستش که دیده میشه. افراد سطح بالا فقط متوجه میشن

ببینید کی دم از توهین میزنه من جای خالی گذاشتم داخل جمله ام ذهن مریض میتونه کلمات نا مناسب پر کنه

موضوع بعدی از ناظران میخوام ویدیو رو با صدا ببینن (چقدر بی ادبه این wazering چه لیدر بد دهنی من ازش شکایت دارم)

در مورد تقلب در نشونه گیری مدرک ارایه میشود و در مورد توهین من توهینی نکردم

مدرک  تیر اندازی

react_like.pngreact_sad.pngreact_confused.pngreact_haha.pngreact_thanks.png

نظر  دادن  فراموش  نشه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمام شنوندگان و بینندگان

مساله اول، اسمی از من توی این شکایات برده نشده شما زورتون به یکی دیگه نمیرسه چرا شرق رو میگیرید غرب رو میزنید؟

توی محیط خصوصی خودمون هر حرفی زده میشه و به کسی ربطی نداره هرکی هم بیاد بگه چرا بی ادبی میکنی تو محیط خصوصیتون تنها جوابی که میگیره اینه که به شما ارتباطی نداره

مساله دوم شما میگی ذهن مریض؟

بیایید با هم تحلیل کنیم

Na mesle oona ke ... mikhoran

خب جای خالی رو بیاییم با چی پر کنیم که ذهنمونو سالم جلوه بدیم؟

مثلا مثل اونا که سیب میخورن؟ پرتغال میخورن؟ شام میخورن؟ شما بگو اگه ذهنت سالمه چرا جای خالی میزاری؟

ساعت 6:33 صبح جز چیزای بد بد چی چی میشه خورد؟

شما با این حرف مسولین رو زیر سوال میبری، فکر میکنی مسولین ساده هستند؟

اقا یا خانم مسول بنده یاد اوری میکنم که توی فروم گفته شده، بی ادبی حتی سانسور شده میوت داره، درخواست رسیدگی دارم

با تشکر، موفق باشید.

• دوست دارم که 2

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...