رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمین alireza قوانین وار

Smn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28saman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Pip.png

• توضیحات: با سلام و قسته نباشید 

تا اونجای که من میدونم یا حداقل طبق قوانین که در فروم نوشته شده کسی که gun دستش هست و در حال تیر اندازی باید فیلم بگیره و از Gang ها فیلم درخواست میشه 

ادمین عزیز اقای alirezaبه گفته ی خودشون حس کردن بنده Wall hack دارم و از من 6 مین تایم فیلم خواستن !!! والا تا اونجای که من میدونم فرد میتونه 3 مین بگیره نه 6 مین فیلم وار به دلیل حجم اینترنت و کیفیت بعدش این که شکایت شدنی از یکی فیلم میدن میگن طرف فلان تایم داشت چیت استفاده میکرد اینم مدرکش بعد از طرف درخواست فیلم میکنن اونم نه 6 مین 

اگه شما قوانین فروم رو اجرا کنید طبق قانون فردی که بیرون از turfe یا در حال تیر اندازی نیست نیازی نیست فیلم بگیره 

بنده به خاطر این که یک نفر حس کرده من Wall hack دارم و از من فیلم بخواد خیلی مزحک و خنده دار هست همین چیزا باعث میشه فکشن دسته متوسط خالی بمونه

اگر ادمین وار به شکایت رسیدگی کنه کسی که از من شکایت کرده و حس کرده که من چیت دارم مدرک از تیر اندازی یا هر چیزی که باعث شک کردنش شده بده بعد من فیلم میدم خدمتشون

امید وارم مسعولیت قسمت های حساس مثل وار دسته متوسط دسته کسایی باشه که لا اقل از قوانین چیزی بدونه و در جریان کلی باشی 

بنده چون bandi camam کرک نشده اون قسمت که بالای ساختمون بودم و ایشون از من فیلم خواسته فیلم نگرفتم دلیل نمیشه من چیترم چون من کاری نمیکردم که نیاز به فیلم برداری باشه از /chairsit 1  زدنم  در بالای ساختمون نیاز به فیلم گرفتن نباید باشه 

بعدشم ادمین عزیز alireza حس میکنم طبق قوانین باید به پلیر احترم گذاشت وقتی یکی شما رو با احترام صدا میکنه 

• مدارک (فیلم یا عکس): Screen.jpg
sa_mp_079.png

ویرایش شده توسط SamaNNN
ویرایش
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکیه محترم @SamaNNN

نقل قول

از Gang ها فیلم درخواست میشه

Gang چیست؟ چرا؟

=))

نقل قول

ادمین عزیز اقای alireza به گفته ی خودشون حس کردن بنده Wall hack دارم و از من 6 مین تایم فیلم خواستن !!! 

عزیزم از شما شکایت شد و من طبق قوانین ازتون درخواست فیلم کردم و نمیدونم چی باعث شده که شما همچین فکری میکنید

نقل قول

والا تا اونجای که من میدونم فرد میتونه 3 مین بگیره نه 6 مین فیلم وار به دلیل حجم اینترنت و کیفیت بعدش این که شکایت شدنی از یکی فیلم میدن میگن طرف فلان تایم داشت چیت استفاده میکرد اینم مدرکش بعد از طرف درخواست فیلم میکنن اونم نه 6 مین 

شما موظفید از تمامیه دقایق حضورتون در وار فیلم داشته باشید، شاکی شما از زمان 17:34:00 درخواست فیلم کرده بود اما شما با Cut کردن فیلمتون سعی برای گمراه کرده ما داشتید.

نقل قول

اگه شما قوانین فروم رو اجرا کنید طبق قانون فردی که بیرون از turfe یا در حال تیر اندازی نیست نیازی نیست فیلم بگیره

طبق فیلمی که شما ارائه دادید فقط از زمان 17:35:00 الی 17:37:00بوده اما زمان درخواست شده 17:34:00 بوده.

نقل قول

امید وارم مسعولیت قسمت های حساس مثل وار دسته متوسط دسته کسایی باشه که لا اقل از قوانین چیزی بدونه و در جریان کلی باشی 

شما اگر چیزی برای پنهان کردن نداشتید به راحتی مدارک درخواست شده رو تحویل میدادید و با توجه به سابقه جذابتون مشخصه که اشتباه از بنده بوده ?

نقل قول

بنده چون bandi camam کرک نشده اون قسمت که بالای ساختمون بودم و ایشون از من فیلم خواسته فیلم نگرفتم

در رابطه با این حرفتون باید بگم که تمامیه نکات برای کرک کردن نرم افزار BandiCam در Forum اموزش داده شده و به هر دلیلی که شما یادتون رفته فیلم بگیرید و یا کرک نکردید به من مربوط نیست و این مشکله خودتونه

نقل قول

دلیل نمیشه من چیترم چون من کاری نمیکردم که نیاز به فیلم برداری باشه از /chairsit 1  زدنم  در بالای ساختمون نیاز به فیلم گرفتن نباید باشه

فیلم گرفتن که وظیفتونه چه چیتر باشی چه نباشی!

کسی به شما نگفته که چیتری

لطفا جو سازی نکنین

نقل قول

بعدشم ادمین عزیز alireza حس میکنم طبق قوانین باید به پلیر احترم گذاشت وقتی یکی شما رو با احترام صدا میکنه

تو این حرف من مشکلی نمیبینم و نمیفهمم که چرا شما انقدر پیگیری

نقل قول
  • والا تا اونجای که من میدونم فرد میتونه 3 مین بگیره نه 6 مین فیلم وار به دلیل حجم اینترنت و کیفیت بعدش این که شکایت شدنی از یکی فیلم میدن میگن طرف فلان تایم داشت چیت استفاده میکرد اینم مدرکش بعد از طرف درخواست فیلم میکنن اونم نه 6 مین
  • اگه شما قوانین فروم رو اجرا کنید طبق قانون فردی که بیرون از turfe یا در حال تیر اندازی نیست نیازی نیست فیلم بگیره 
  • امید وارم مسعولیت قسمت های حساس مثل وار دسته متوسط دسته کسایی باشه که لا اقل از قوانین چیزی بدونه و در جریان کلی باشی
  • لز /chairsit 1  زدنم  در بالای ساختمون نیاز به فیلم گرفتن نباید باشه

اگر فک میکنی که خیلی بلد کاری  این گوی و این میدان

که اونوقت فک نکنم چیزی از دسته متوسط باقی بمونه

ویرایش شده توسط AIireza
.
  • دوست دارم که 1
  • هاها 1

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، AIireza گفته است:

Gang چیست؟ چرا؟

نه فقط شما میدونید چیه لطفا آموزشم بده ممنون

عزیزم از شما شکایت شد و من طبق قوانین ازتون درخواست فیلم کردم و نمیدونم چی باعث شده که شما همچین فکری میکنید

ببخشید از این به بعد به سرور login شدم فیلممو باز میزارم نمیدونم دلیلیش چیه وقتی بالا ساختمو هستی /chairsit کردی باید فیلم بگیری @Ali من خواهش مندم یه ویرایشی به قوانین بدین واقعا علتش چی میتونه باشه 

شما اگر چیزی برای پنهان کردن نداشتید به راحتی مدارک درخواست شده رو تحویل میدادید و با توجه به سابقه جذابتون مشخصه که اشتباه از بنده بوده ?

بنده از chairsit کردنم در وار جهت fun فیلم کردم نمیدونستم باید از /chairsit کردن فیلم گرفت بعدشم سابقه ی بنده تو این سرور 2 سال نیست 5 ساله لطفا با خودتون مقایسه نکنید 

اگر فک میکنی که خیلی بلد کاری  این گوی و این میدان

که اونوقت فک نکنم چیزی از دسته متوسط باقی بمونه

درباره اینم بگم سابقه ی شما تو دسته متوسط از اون موقع که وارد سرور شدید 3

هفته به زور میشه نمیدونم چرا شما رو گذاشتن ادمین وار واقعا
@Ali لطفا به اینم رسیدگی کن ایشون اصلا نمیدونن وار چیه چه برسه ادمین واری ? واقعا خنده داره madarek.jpg

ویرایش شده توسط SamaNNN
اصلاح
لینک به دیدگاه

تو این حرف من مشکلی نمیبینم و نمیفهمم که چرا شما انقدر پیگیری

Ha کلمهای نباید باشه که وقتی کسی شما رو با احترام صدا میکنه 

در 14 ساعت قبل، AIireza گفته است:

شما موظفید از تمامیه دقایق حضورتون در وار فیلم داشته باشید، شاکی شما از زمان 17:34:00 درخواست فیلم کرده بود اما شما با Cut کردن فیلمتون سعی برای گمراه کرده ما داشتید.

اینم فک کنم قانون تازست که 6 دقیقه از وار فیلم درخواست میشه 

بعدشم از ما یه سوال دارم اصلا اون شاکی از کجا فهمیدن من داخل turf هستم و بالای ساختمون هستم  
قبلنا یه فیلم میدادن میگفتن ایشون مشکوکه مثلا داره چیت میزنه بعد از طرف فیلم درخواست میکردن نه این که طرف شکایت کنه بگه من حس میکنم ایشون wall hack داره بگید فیلمشو آپلود کنه @MiNViSiBle به گفته ی ایشون دقت کنید واقعا خنده داره screenn.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @SamaNNN

ادمین وارِ مربوطه بر اساس قوانین عمل کرده و به دلیل اینکه یکی از اعضای دسته متوسط از شما فیلم خواسته میخواسته و شما ارائه ندادید بن شدید!

طبق این قانون دسته متوسط:

نقل قول

شما هنگام شرکت در  وار ها باید اقدام به فیلم برداری از محیط بازی خود نمایید (مجازات: 30 روز محرومیت)

بنابراین لازم دونستم به اطلاع همه اعضای دسته متوسط برسونم که، کسانی که در وارد شرکت میکنند، باید از تمامی ساعت ها دقیقه ها، ثانیه ها یا حتی میلی ثانیه ها از وار فیلم داشته باشن!

فیلم نداشتن حتی برای 1ثانیه مجازات بالا را در پی خواهد داشت.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...