رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست نگرفتن لیدر PD

Tfue

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PulasKi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mc.Donald.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: وقتی من درخواست عضویت دادم PD 2 تا جای خالی داشت و کسی قبل من پست نزاشته بود و که یکی بعد من پست گزاشت و اول از اون گرفت و وارد فکشن شد و 1 حای خالی موند. من ب لیدر زنگ زدم گفتم کی تست میگیری گفت ساعت 10 شب بیا. من 10 شب رفتم دیدم دوستش (Ostad_faraz) تازه درخاست عضویت گزاشته و قبول کرده و تستشم گرفته و فکشن PD  پر شده الان من این وسط چی میشم اقای Mc.Donald؟ شما باید دوستتون رو اینوایت کنید؟ من زود تر از همشون پست گزاشتم و لولم بالا هستو سابقه PD بودن هم دارم پس بهونه ای هم نمیمونه که بگید صلاح دیدم از اونا تست بگیرم اما از ام نه!

• مدارک (فیلم یا عکس): درخواست عضویت من زود تر بوده...

265.png

Tfue.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Tfue

لیدر @McDonald 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

لیدر میتواند در صورت محدود بودن ظرفیت اعضاء درخواست بهترین فرد را از نظر شرایط کلی (سطح بیشتر، نداشتن تاریخچه در UCP و ...) قبول نماید.

• دوست دارم که 1

Mind your own business
Mc.Donald.png

لینک به دیدگاه

با سلام

در در ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ در 23:03، McDonald گفته است:

لیدر میتواند در صورت محدود بودن ظرفیت اعضاء درخواست بهترین فرد را از نظر شرایط کلی (سطح بیشتر، نداشتن تاریخچه در UCP و ...) قبول نماید.

ما این اجازه را به لیدرها خواهیم داد که در صورت کمبود ظرفیت از بهترین افراد استفاده کنند.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ در 16:49، Tfue گفته است:

درخواست عضویت من زود تر بوده...

زودتر پست گذاشتن شما ملاک بر این نیست که از شما باید زودتر تست گرفته شود.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط Markeloff

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...