رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گدایی

ارسال‌های توصیه شده

درود

درخواست دارم درخواست پول از بازیکنان دیگه یا در یک کلمه: گدایی، ممنوع باشه. اینکار باعث مزاحمت زیادی برای بازیکنان میشه، من آخرین باری که یه گدا رو ندیدم ازم درخواست پول کنه یادم نمیاد! شاید اصلا روزی نداشتم بدون مزاحمت ایجاد کردن از طرف این بازیکنان. بعضی ها واقعا از سطح یک شروع میکنن و جلوتر میرن احساس میکنن که باید از بازیکنان درخواست پول کنن که اینکار اشتباهه! باید زحمت بکشن در غیر این صورت شغل های داخل بازی رو بی ارزش میکنن. اما حدس میزنم بیشتر از نصف همین افراد به ظاهر تازه وارد و ضعیف در واقع مولتی افراد بی شعوری هستن که از بازیکنان دیگه سو استفاده میکنن. برای مثال: اگه هرکس به این افراد 4000$ بده، 100 نفر پول بدن روی هم چقدر میشه؟ 400000$! پس از بازیکنان باشعور درخواست میکنم به کمپین نه به گدا بپیوندید.

مجازات پیشنهادی برای سطح زیر 15: محرومیت از 1 روز تا محرومیت همیشگی یا 1+ وانتد Begging Money یا AJail از 30 دقیقه تا 300 دقیقه یا ...

• دوست دارم که 2
  • مرسی 5
  • هاها 5
  • چی چی 2
  • ناراحت 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا پولِ شغل هارو بیشتر نکنیم؟! @Ali

بیشتر کسانی که باهاشون Brief داشتم وقتی که باهاشون میرفتم شغل Garbageman تاآخر که میرفتن وقتی پول رو میگرفتن میگفتن چه کم!!

واقعا باید یه فکری برای Jobs کرد همونطور که برای Factions مسابقه میزارید یکم روی اینا کار کنید چون بیشتر افراد بخاطرِ همین وقتی میان تو سرور میبینن شرایط رو

q/ میدن میرن که برن!

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

درآمد شغل ها برای افراد تازه وارد شدیدا کم هست و کسانی که میان سرور این سوال واسشون پیش میاد: اینجا سرور RP هستش؟
یه رفتگر از تمامی شغل ها بیشتر پول در میاره؟ =))

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

درخواست دارم درخواست پول از بازیکنان دیگه یا در یک کلمه: گدایی، ممنوع باشه. اینکار باعث مزاحمت زیادی برای بازیکنان میشه، من آخرین باری که یه گدا رو ندیدم ازم درخواست پول کنه یادم نمیاد! شاید اصلا روزی نداشتم بدون مزاحمت ایجاد کردن از طرف این بازیکنان. بعضی ها واقعا از سطح یک شروع میکنن و جلوتر میرن احساس میکنن که باید از بازیکنان درخواست پول کنن که اینکار اشتباهه! باید زحمت بکشن در غیر این صورت شغل های داخل بازی رو بی ارزش میکنن. اما حدس میزنم بیشتر از نصف همین افراد به ظاهر تازه وارد و ضعیف در واقع مولتی افراد بی شعوری هستن که از بازیکنان دیگه سو استفاده میکنن. برای مثال: اگه هرکس به این افراد 4000$ بده، 100 نفر پول بدن روی هم چقدر میشه؟ 400000$! پس از بازیکنان باشعور درخواست میکنم به کمپین نه به گدا بپیوندید.

مجازات پیشنهادی برای سطح زیر 15: محرومیت از 1 روز تا محرومیت همیشگی یا 1+ وانتد Begging Money یا AJail از 30 دقیقه تا 300 دقیقه یا ...

میشه بگی این بدبختا از کجا پول در بیارن؟ 

شاید بگی کار کنن, خوب یه لول یک پرمیوم هم نداره اگه رو گاربیج من مثال بزنیم, و هر یک دور کامل رو ۱۵ دقیقه در نظر بگیریم, و پرمیوم هم طبیعتا نداره این لول یک,  تو یک ساعت کامل کار کنه ۱۲۰۰$ گیرش میاد فقط (یک دور کامل این جاب ۴۰۰$ دلار هست) یه ۵ د قیقه هم کلا برای برداشت ماشینای دیگه و اینجور کارای فرعی, خوب تو یک ساعت ۱۲۰۰$ واقعا کمه, من خودم ببینم که کمک نیاز دارن تا ۵۰۰ک هم بهشون کمک کردم ولی حیف الان مارو یادشون رفته و نمیدونن کی هستیم 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ در 21:28، ZombieRanger گفته است:

درود

فکر کنم پول Job/ بیشتر بشه کمک به این چاره بکنه.

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ در 13:28، TruckDani گفته است:

میشه بگی این بدبختا از کجا پول در بیارن؟ 

شاید بگی کار کنن, خوب یه لول یک پرمیوم هم نداره اگه رو گاربیج من مثال بزنیم, و هر یک دور کامل رو ۱۵ دقیقه در نظر بگیریم, و پرمیوم هم طبیعتا نداره این لول یک,  تو یک ساعت کامل کار کنه ۱۲۰۰$ گیرش میاد فقط (یک دور کامل این جاب ۴۰۰$ دلار هست) یه ۵ د قیقه هم کلا برای برداشت ماشینای دیگه و اینجور کارای فرعی, خوب تو یک ساعت ۱۲۰۰$ واقعا کمه, من خودم ببینم که کمک نیاز دارن تا ۵۰۰ک هم بهشون کمک کردم ولی حیف الان مارو یادشون رفته و نمیدونن کی هستیم 

ما خودمون از کجا شروع کردیم؟؟

اولین بار که اومدیم سرور کی بهمون پول داد؟

ما لول پایین که بودیم گدایی می کردیم؟؟

تا لول پنج که بیشتر نیست.

با جاب که نمیخوان اینف بخرن!!

بعدش میرن فکشن.

بیشتر شدن پول جاب هم ایده خیلی خوبیه??

#نه_به_گدا

ویرایش شده توسط alireza07

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، alireza07 گفته است:

ما خودمون از کجا شروع کردیم؟؟

اولین بار که اومدیم سرور کی بهمون پول داد؟

ما لول پایین که بودیم گدایی می کردیم؟؟

بعدش میرن فکشن.

بیشتر شدن پول جاب هم ایده خیلی خوبیه??

#نه_به_گدا

تا یک یکی دو ماه اول که سرور کامل تغییر کرد مدیریتش که هرروز ۵۰ک تا ۱۵۰ک میدادن 

شمارو نمیدونم ولی من رفیقام بهم پول دادن.

لول پایین بودم گدایی نمیکردم ولی الان مجبورن بکنن تا لول ۵

لینک به دیدگاه

پول دادن به گدا اول اینکه خود اون فرد از بازی زده میشه و دیگه دنبال کار نمیره (وقتی میبینه با یه گدایی ۴ کا میره تو جیبش چرا بره garbage) 

بعد بعضیا هستن سوء استفاده میکنن و با مولتی میان گدایی میکنن و از هر کسی ۱ کا یا ۲ کا و بعضیا که فاز خیرمندی برشون داشته یهو ۱۰۰ کا میدن به یارو 

به نظرم وارن یا بن باید بزارن واسه گدایی کردن چون هم زمینه سوء استفاده رو فراهم کرده و هم بازیکنای تازه وارد رو از کار کردن و پیشرفت میندازه و بازی براشون کسل کننده میشه

لینک به دیدگاه

به نظر من مجازات بن برا گدایی زیادی سنگینه، بهرحال این سناریو که گداها میچینن که پول بیمه ماشین و... با گدایی از مولتی دربیارن واسه همه شناخته شدس!!

میشه به فکشن NG یه چارت سازمانی اضافه کرد و جمع کردن متکدی گرارو به این فکشن واگزار کرد.

به این صورت که هرگدایی دیدن با داشتن مدارک ، به گرمخونه (در سرور ما زندون D:) ببرن.

• هاها 1

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱ در 20:24، alireza07 گفته است:

لول۵؟

جدیدا که یارو با لول ۱۳ اومده میگه یکم پول میدی لول آپ کنم؟

این مسئله خیلی مهمه. من که هر بار میرم بیرون یکی میاد گدایی میکنه

• هاها 2

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مولتی افراد بی شعوری هستن

بنظر بنده شما ابتدا یک کمپین برای ادب و توهین نکردن بزنید بعد از اون شاید بتونید موفق باشید! 

هر انسانی دارای شخصیت هستش شما شاید از اون خوشتون نیاد لازم به توهین نیست

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ در 13:20، Farazmo گفته است:

یه رفتگر از تمامی شغل ها بیشتر پول در میاره؟ =))

چرا که نه؟ 

شما ایران رو مدنظر نگیرید در کشور های پیشفته افرادی که نظافت شهر بر عهده اونهاست درامد بالایی دارند 

حتی بیشتر از خیلی از شغل هایی که فکرشو بکنید

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱ در 20:24، alireza07 گفته است:

بعدش میرن فکشن.

متاستفانه پول فکشن های ما هم کم هستش و این یک مشکل خیلی بزرگه که باعث خیلی اتفاقات میشه که زیاد جالب نیست

شما با پول فکشن در صورتی که Abuse نکنید به راحتی و در یک مدت کوتاه نمیتونید یک ماشین معمولی تر حتی بخرید

• دوست دارم که 1

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در 3 ساعت قبل، Sobi گفته است:

یکی از ماشین های خوبه سرور اینفرنوس هست با قیمت تقریبا ۳ میلیون پوله بازی! طرف از لول ۱ هم قانونی کار کنه هیچ وقت نمیتونه به اینفرنوس برسه یا اگه بتونه خیلی باید زحمت بکشه و واسه کار کردن باید خیلی وقت بزاره.

چرا یک فرد باید تا لول 30 باید انتظار داشته باشه که میتونه یکی از بهترین ماشین های موجود رو خریداری کنه؟ از نظر من هدف از قیمت گذاری دقیقا همین هست که بتونه بقیه رو متفاوت کنه 

بطور مثال کسی که لول 5 هست در اقلیت های ملایم نباید انتظار داشته باشه در طی چند هفته کار کردن نیازمند نباشه. اقلیت های ملایم فشار کاری ندارن پس دلیلی بر افزایش حقوقشون نیست. 

تا جایی که اطلاع دارم اقلیت ها هر هفته می بایست یک راب برن که با شرکت در راب هم میتونن نزدیک به 30k کاسب بشن. که یکی از بهترین گزینه های خریدشون ماشین sunrise هست.

لول بالاتر، زحمت بیشتر، پاداش بیشتر

• مرسی 2

skin3.png

لینک به دیدگاه

به نظر بنده تا حدودی پول اقلیت ها و شغل ها زیاد بشه بهتره ، درسته شاید مشکلاتی ایجاد کنه شاید خیلی ها تو فکرشون این باشه که با زیاد شدن حقوق ها همه یه اینف میخرن سوار میشن دیگه بی ارزش میشه ولی اینم بگم اگه تا حدودی حقوق ها زیاد بشه بهتره! نه که خیلی زیاد بشه یارو تو 1 ماه یه اینفرنوس بخره سوار شه در کل یه فکری برای حقوق ها بشه بهتره ، درآمد sbiz ها و biz ها هم اگه حقوق ها رفت بالا تا حدودی بالا بره!

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

بله مزاحمتاشون واقعا غیر قابل تحمله ولی کسی که میره گدایی قطعا پولی نداره و به همین خاطر گدایی میکنه.بگیم هم شغل هست و اینا چرا نمیرن وارد یه شغل شن و پول در بیارن و گدایی نکنن خودش به یه بحث جدید به اسم ((چرا تعداد شغل ها کم و پول شغل های موجود هم اینقد پایین هست))منتهی میشه که این خودش میتونه موضوع جدیدی در پبشنهادات و انتقادات باشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۱ در 20:50، TruckDani گفته است:

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ در 17:06، Sobi گفته است:

هیچ وقت نمیتونه به اینفرنوس برسه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ در 23:18، MamadKhan گفته است:

یارو تو 1 ماه یه اینفرنوس بخره سوار شه

اها، یعنی با پولی که دارن فقط باید اینف بخرن؟!

تویِ DS تعدادِ Vehicle ها 113 تا هست، یعنی از بینِ اینا فقط باید اینف بگیرن؟

شما با 1 ماه حضور داشتن در یک فکشن دسته ملایم، میتونی 90هزار  به جیب بزنی، هفته اول 20هزار - هفته دوم 20هزار - هفته سوم 25 هزار - هفته چهارم 25هزار 

حالا 10هزار تا هم میتونی از خیلی چیزای دیگه بدست بیاری که با 100هزار میتونی ماشین هایِ نسبت به سطحت بگیری.

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ در 20:19، BiHan گفته است:

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ در 17:06، Sobi گفته است:

بهترین کار برای رفع این مشکل این هست که پول هارو افزایش داده بشه!‌ حقوق ها و دزدی از بانک و ...

اینو قبول دارم

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ در 20:19، BiHan گفته است:

?

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

و اینو بگم که بازی شده Pay To Win (به قوله یکی از دوستان) و تا شما Gold نخری نمیتونی ماشینه خوب داشته باشی، برای همین اضافه کردن پوله جاب حتما باید انجام شه و اینو بگم که:

علی از سرور کسب درامد میکنه اما ماهی چقدر؟! به نظرم یکم بازی سمتِ ول خرجی رفته و باید @Ali پوله جاب رو زیاد کنه تا هم گدایی نباشه و هم کمی انصاف رعایت شه!

• دوست دارم که 1

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

و بنظر من بزارین پولی که جاب ها میدن به روند خودش ادامه بده ........... پولی که میده خیلی خوبه 

1- کسی که پول در میاره و ی چیزی برای خودش میخره خیلی خوشحال چون خیلی سخت بوده  براش

2- بازی قشنگ شبیه سازی از ایرانه  : /  همه چی گرونه {البه تو بازی کیف میده گرون بودن}

3-ولی بازم به #نه_به_گدا موافقم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۱۷ در 00:58، SuperMAN گفته است:

و اینو بگم که بازی شده Pay To Win (به قوله یکی از دوستان) و تا شما Gold نخری نمیتونی ماشینه خوب داشته باشی، برای همین اضافه کردن پوله جاب حتما باید انجام شه و اینو بگم که:

علی از سرور کسب درامد میکنه اما ماهی چقدر؟! به نظرم یکم بازی سمتِ ول خرجی رفته و باید @Ali پوله جاب رو زیاد کنه تا هم گدایی نباشه و هم کمی انصاف رعایت شه!

با سلام. من این حرف شما رو قبول دارم و نه به گدا

به نظر منم اگه jobs/ های جدیدی بیاد مثله (راننده شخصی) یا مثلا (چوب بری) 

من قبل این که سرور ArSaCiA رو پیدا کنم و عاشقش بشم تو سرور های دیگه ای بودم و چنین شغل های در آن وجود داشت که پول خوبی داشتن.

اگر پول شغل ها افزایش پیدا کند و یا شغل های جدیدی بیاد بازی جذاب تر میشه.

#نه_به_گدا

لینک به دیدگاه

اینو میگه مخالف :| شما بچه خر پولی برو کمپین کمک به گدا بزن یا شهردار شو روزی ۲ میل بده بقیه مشکل دارن که هی یکی بیاد بهشون  بگن DADA POOL MEDE?

ویرایش شده توسط godofwar84
.
لینک به دیدگاه

درود

مزاحمت؟ اگه کسی W/ بده یعنی مزاحمت؟ آقای محترم درسته باید وقت بذارن کار کنن پول درارن خودشون اما!! دلیل نمیشه اسم اینکارو بذاری گدایی و بی احترامی به... کنی! این از طرف تو به اون تازه وارد یه کمکه واسه راه افتادن نه چیزی که شما فک میکنید! 4تا طرز تفکر مثل تو باعث بی توجی به بازیکنا میشع و هیچ انگیزه ای هم براشون نمیمونه واسه ادامه دادن به بازی...?, یا میشه گفت یکم نسبت به عقدت آرومتر برو جلو:)

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...