رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم بودن درآمد | Tuning LV

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 
SWAT.png

- توضیح کامل باگ: سلام بنده چند روز پیش بیزینسه "Tuning LV" رو خریداری کردم بعد به کمک آقای Smart. متوجه شدیم که اصلا مبلغ ورودی که دریافت نمیکنه هیچی برای Color فقط 100$ و برای Plate 25$ درآمد دریافت میکنه در صورتی که باید 4 برابره این مقادیر باشه

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 
http://up.iranblog.com/uploads/gta-sa-2020-01-08-18-03-29-960.mp4

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):  وارد بازی شوید /Locations بزنید Tuning LV را انتخاب کنید به مکان داخل مپ بروید پلاک و رنگ عوض کنید یا به بیزینس وارد شوید متوجه این باگ آزاردهنده میشوید (البته نه برای شخص شما :|) 

• دوست دارم که 1

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز این باگ نیس یک بیز carcolor جداگانه داریم مثلا اگه کسی رنگ ماشینش تو تونینگ شما یا هرجای دیگه چنج بده از 200تا که کم میشه از بازیکن 150تاش گیر بیز carcolor میاد و 50تاش گیر شما و پلیت هم همینجور است انگار شما ففط پول ورودی 50تا میگیرید بقیش گیر شما نمیاد 

ویرایش شده توسط mamadch
لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

این باگ نیست، قابلیت های رنگ ماشین و پلاک ماشین یک Special Business دارند (ID 45) که زمانی که یک فرد از شما خرید رنگ یا پلاک می کند 75% مبلغ به عنوان مالیات به SBiz 45 می رود و 25% آن وارد تونینگ شما می شود.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...