رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Event

ارسال‌های توصیه شده

درود

پیشنهاد میکنم:

1-قابلیت خاموش و روشن کردن استفاده از Anim برای شرکت کننده های Event به برگزارکننده به صورت یک دستور (پیشنهادی: EAnim/) اضافه بشه.

2-قسمتی به Event Type اضافه بشه که اون رو خود برگزارکننده پر کنه و اون مدل مسابقه تمام قابلیت ها و دستورها رو داشته باشه.

3-برگزار کننده قابلیت جت پک دادن به خودش رو داشته باشه. (پیشنهادی: EJetPack/)

4-اضافه شدن سبک Team Death Match که به این صورت هست: بازیکنا اتوماتیک دو تیم بشن هرکیو کشتن 1 امتیاز واسه تیم اضافه میشه و اگه مردن در جایی تایین شده ریسپاون بشن، تا زمان تایین شده {استاندارد: ده دقیقه} وقت دارن.

5-اضافه شدن دستور ETell/ برای برگزارکننده که باعث میشه راه Tell/ رو باز یا بسته کنه.

6-وسیله های نقلیه ای که در مسابقه نمیشه اسپاون کرد رو لطفا درست کنید.

7-اضافه شدن قابلیت انتخاب Interior/Location برای تلپورت شدن به محل انتخابی حین مسابقه برای برگزارکننده. {ٍEInterior/ یا ELocation/}

8-قابلیت اضافه کردن پول به مسابقه برای شرکت کننده به صورت دستور، حداقل 1000$. (EContribute/)

9-دستور ست کردن اسکین توسط برگزار کننده. (ESkin/)

10-نظارت ادمین برای برگزارکننده ی سطح 40+ اختیاری باشه.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی پیشنهاد جذابیه!

اگه میشه یه چیز اضافه کنم:

فعال کردن و غیرفعال کردن بوق با دستوری برای مثال Ehorn/ برای ایونت های با ماشین.

این کجاش خنده داشت؟

در 1 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

این کجاش خنده داشت؟

اشتباه شد ?

• مرسی 1

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

بنده یه نظر بهتر دارم: برای جلوگیری از مسابقات تقلبی و اینکارو باید کرد وقتی شخص پول رو میزاره برای مسابقه و تایید میشه توسط ادمین از شخص پول گرفته شه و موقع Stopevent اسم یا آیدی فرد رو بزنه و پول برای شخص واریز بشه.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ در 13:23، Farazmo گفته است:

موقع Stopevent اسم یا آیدی فرد رو بزنه و پول برای شخص واریز بشه.

پیشنهاد خوبیه.

در Last Car Standing و Last Man Standing زمانی که یک نفر به جز Organizer و هلپر[ها] در مسابقه بمانند یک هشدار برای Organizer بیاد، و با تایید کردنش جایزه برایش واریز شود.

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ در 19:00، ZombieRanger گفته است:

1-قابلیت خاموش و روشن کردن استفاده از Anim برای شرکت کننده های Event به برگزارکننده به صورت یک دستور (پیشنهادی: EAnim/) اضافه بشه.

اگر این قابلیتو بزارن خوب میشه. ? 

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ در 13:23، Farazmo گفته است:

بنده یه نظر بهتر دارم: برای جلوگیری از مسابقات تقلبی و اینکارو باید کرد وقتی شخص پول رو میزاره برای مسابقه و تایید میشه توسط ادمین از شخص پول گرفته شه و موقع Stopevent اسم یا آیدی فرد رو بزنه و پول برای شخص واریز بشه.

دقیقا عده ای سود جو از همین گذاشتن ایونت های تقلبی راه در آمدی در بازی کسب میکنند مــثال: ایونت دایسی که احتمال 99% وینر داره میگذارند و میگن پریز آپ کنید و همان پول پریز آپ  به جـیب خودشون میره.

ویرایش شده توسط HotBoy
Fix
  • مرسی 1

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • مؤسس

رد شد.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ در 19:00، ZombieRanger گفته است:

6-وسیله های نقلیه ای که در مسابقه نمیشه اسپاون کرد رو لطفا درست کنید.

هر وسیله ای که نمی شود در قسمت گزارش باگ ارسال شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...