رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Driver Deagle

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری: ZombieRanger.png

- توضیح کامل باگ: درود

وقتی سوار وسیله نقلیه هستم، میخوام در مواقع حساس سریع پیاده شم و وانتدو بزنم اما یه ایرادی هست: اگه اسلحه Deagle رو انتخاب کنم، هدف بگیرم یدفه هدفگیری و اسلحه میپره و تبدیل به مشت میشه. طبق ویدیو این اتفاق واسه M4 و MP5 نمیفته.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/octz_driver_deagle_bug.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم: سوار وسیله نقلیه به خصوص موتور بشید موقع پیاده شدن Deagle رو انتخاب کنید و هدف بگیرید.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

باگ سمپ میباشد.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

وقتی در پاسخ به مشکلات سرور میگید باگ سمپ میباشد یاد حرفای بعضیا میفتم: اینا همش توطئه دژمنه کار اسراییله =)) 

باگ مال سمپ نیست و فقط مختص همین سروره لطفا بهونه نیارید.

• هاها 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

اتفاقا من این باگ رو جای دیگه هم دیدم.

شما اگه ببینی باگ های گان مخصوصا Deagle چیاس میبینی که اینم جزوش هست.

ویرایش شده توسط SuperMAN

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

خب با توجه به فیلم ب نظرم به چن تا عوامل هم بستگی داره مثلا خیلی ساده نوع موتور.

حالا من به سرور دسترسی ندارم اما وقتی اومدم این کار رو با موتور nrg انجام میدم.

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...