رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه بردتری ferris

DarKStaR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LorD%24taR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ferris.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام من میخواستم با 808 گلدم رو با sultan اقای ferris تاق بزنیم من ریپورت دادم به اقای spartan که بیان و ferris سریع رفت من گفتم بیا spartan رفت گفت سر معامله ریپورت بدین بعدشم ایشون 808 گلد منو بالا کسید و با دروغ این که واسه sultan باید پرمیوم باشی پیچوند رفت و sleep گذاشت

• مدارک (فیلم یا عکس): AG_SA_0270.jpg

AG_SA_0271.jpg

AG_SA_0272.jpg

AG_SA_0273.jpg

http://s7.picofile.com/file/8383741034/AG_SA_0274.jpg

AG_SA_0275.jpg

اینم از بعدش

AG_SA_0279.jpgAG_SA_0280.jpg

• دوست دارم که 1

رفاقت

چیزی نیست

که

هرکسی              KiYaRaSh.KiYaNi 

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام عرض میکنم ادمین Spartan شاهد این معامله بود و قرار شد ۸۰۸ گلد + ۱.۱ میلیون بدهند و ماشین رو دریافت کنند... هم چنین ادمین Spartan گفتند هروقت ۱.۱ میلیون را دادند ماشین را بهشون بدهید و من هم حرفSpartan رو تایید میکنم هروقت ۱.۱ میلیون رو دادند ماشین را میدهم... در صورت لزوم بگید عکس هایی که دربارش صحبت میکنم را بدهم.... ضمنا تاکید میکنم ادمین معامله ، Spartan بوده است....        ضمنا تشکر میکنم از کسی که شکایت کرده است.... فارسی اش را بهتر کند..... موفق باشید

@KIaOstaD ضمنا خواهش مند است از شکایت بی خود خود داری کنید... جوابتون داده میشه... شما ۱.۱ میلیون را بیار ماشینو تحویل بگیر.. خدا نگهدار..

• هاها 1

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

تو چت هایی هم که دادم چند بار گفتم که من ماشین رو نمیخوام و میخوام گلد من رو بر گردونید

شما به چه حقی قبل از کاملا تمام شدن معامله گلد رو ریدیم کردین

بعدشم شما یک دروغ مسخره گفتید اونم این که sultan پرمیوم اکانت میخواد جواب اینو چی میدین کاملا از این حرفتون معلومه کلاه برداری میکنید و از علامت لبخند های توی عکس اخر و یکی مونده به اخر هم معلومه

ویرایش شده توسط KIaOstaD
جا گذاشتن نکته

رفاقت

چیزی نیست

که

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز ۱- آخه چه کسی سلطان را با ۸۰۸ گلد بدون سر عوض میکند ۲- شما بعد از معامله گفتید ماشین را نمیخوام قبلش معامله اکی بود همینطور بنده اون گلد را Redeem کردم

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه

من نگفتم بدون سر در چهار راه هم میگفتم 250هزار

چه کسی سلطان رو با 808گلد با 1.1میلیون اضافه عوض میکند با چهار بیمه

معامله تا وقتی اکی بود که 250هزار گفتم گفتی باشه و قرار بود ترید بدی که ندادی از حرفایی که زدی معلومه داری کلاه برداری میکنی

ویرایش شده توسط KIaOstaD
.

رفاقت

چیزی نیست

که

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه

با سلام.

در 10 ساعت قبل، Ferris گفته است:

ادمین Spartan شاهد این معامله بود و قرار شد ۸۰۸ گلد + ۱.۱ میلیون بدهند و ماشین رو دریافت کنند

@Spartan آیا این حرف را تایید میکنید؟ در صورتی که تایید میکنید لطفا مدرکی که اثبات کند @KIaOstaD این حرف را پذیرفته ارائه دهید.

@Ferris دروغ های شما:

1.ماشین سلطان نیاز به اکانت پرمیوم دارد!

2.شما در (On call) گفتید "Spartan speci?" و بعد هم گفتید "Ok in dare sell mide" در صورتی که ادمین وقتی اسپک باشد نمیتواند چت کند!

در 10 ساعت قبل، Ferris گفته است:

در صورت لزوم بگید عکس هایی که دربارش صحبت میکنم را بدهم

هر مدرکی دارید ارائه دهید

لینک به دیدگاه

خیر  بنده داشتم با دوستم حرف میزدم و فکر میکردم Spartan Spec هست و گفتم .. Speci? .... بعدا من نمیدونستم ماشین سلطان پرمیوم میخواد یا نه بنده از کسی که خریدم گفتند پرمیوم میخواد

مدارک:  sa_mp_894.png      http://s7.picofile.com/file/8383781768/sa_mp_896.png   sa_mp_895.png   

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ferris گفته است:

بعدا من نمیدونستم ماشین سلطان پرمیوم میخواد یا نه بنده از کسی که خریدم گفتند پرمیوم میخواد

شما که نمیدونستی چرا اینقدر با اطمینان میگفتید پریمیوم بگیر تا سلطان رو بدم؟!

در ۱ ساعت قبل، Ferris گفته است:

خیر  بنده داشتم با دوستم حرف میزدم و فکر میکردم Spartan Spec هست و گفتم .. Speci?

AG_SA_0270.jpg

اصلا با این تصویر حرفتون جور در نمیاد!

@KIaOstaD ایشون در مقابل شما به ادمین اسپارتان گفتند 808 گلد+1.1 میلیون پول باید بدهید تا ماشین را دریافت کنید و حتی شما هم متوجه این حرف شدید (بعد از دیدن این حرف Poker گذاشتید) با این حال چرا معامله کردید؟!

لینک به دیدگاه

بنده  بهش گفتم پرمیوم بگیر 1.1 هم آماده کن بیام سل بدم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

@Spartan آیا این حرف را تایید میکنید؟

با سلام.

بازیکن @KIaOstaD ریپورت دادن که میخوان ترید بدن و به ادمین نیاز دارن.

زمانی که بنده Goto کردم: این آقایون در صحرا بودن و هیچ ماشین Sultani در اونجا نبود.

بازیکن @Ferris گفتم بنده Sultan رو با 808 طلای بازی (Gold) + مبلغ 1.1 میلیون معاوضه خواهند کرد.

بنده هم گفتم باشه.

و از @KIaOstaD  خواستم که پیش ماشین بروند و دوباره ریپورت بدن اما ایشون همچین کاری نکردند و بنده از مابقی مسائل آگاهی ندارم.

مدارک ارسال خواهد شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

@KIaOstaD شکایت شما رد شد.

طبق مدارک ارسالی بازیکن Ferris به شما اطلاع دادند که باید 1.1 میلیون هم به ایشون پرداخت کنید و با این حال شما گوش نکردید، همچنین ادمین Spartan به شما گفتند هنگام معامله دوباره /Report دهید ولی این کار را نیز نکردید.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...